Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Reklama] Dragon Ball World

VegetaDBW
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 6
Wbijać sie na super forum gdzie znajduje się gra textowa , w realiach db serdecznie zpraszamy !! jedyne co tam brakuje to userów dlatego zrwacam sie tu abyście poznali to forum

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Fajne forum
Ale mi się bardziej podoba dbnao
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dział Ogłoszenia, proszę, nie tu.

EDIT - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaa! "można [ ort! ]" można [ ort! ]? można [ ort! ]? -.- o_o 0_0 =_=' ... Mo..mo...rzna? :\

EDIT - Słowo "!?" w regulaminie? - Dwa 'ee' dla zmyłki poprawiacza

EDIT - Jezzuuu słodki, co za błędy!

EDIT - Kolejne przekleństwo administratora.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
VegetaDBW
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 6
nom wiem ze DB Nao Ci sie podoba ale tu nie widze gry rpg ( gry textowej rpog) więc może sprawdzisz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.506
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Tez mnie raza te bledy w intro... "DRAGON BALL WORDL","można [ ort! ]"...W Regulamin jeszcze sie nie zaglebialem.Juz lookam.

PS.Ladne intro (poza tymi bledami w pisowni).

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No cóż, a ja widze tutaj cholernie rokręconą grę textową, ot choćby sam Survivor takową jest, a zagrac może każdy . . .

Pozdrawiam
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No, forum jest... tragiczne.

Intro jest źle zmontowane, widnieje na nim logo RTL'u... zero zgodności z muzyką. No, ale nie chodzi nam tutaj o teledysk.
BŁĘDY! BŁĘDY! "można [ ort! ]"? "można [ ort! ]" o_o. -.-. =_='. . "można [ ort! ]"?
Administratorzy. Nie dość że z błędami na miarę... drugiej klasy podstawówki, to jeszcze klnący. Coś okropnego .
Avatary wielkie jak pół Koloseum, forum jest brzydkie.
To wygląda, jakby komuś forum szablon forum zrobił starszy brat, a resztę dziewięciolatek.
Ocena? - 0,5/10.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.624
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No w sumie widziałem gorsze fora, ale naperwno nie było tam tylu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Błędy logiczne np. przy rejestracji- Planeta: Namek, ale rasy Nameczanina już nie ma, więc bez sensu.
Intro- prawda źle zmontowane. Wydaje mi się, że sam bym zrobił lepiej na Movie Makerze.
Szablon raczej brzydki i niestarannie zrobiony, ale przy drobnych poprawkach mógłby wyglądać lepiej.
Tak jak mówił Szarak- nie wypada klnąć administratorom no chyba, że chcecie mieć kompletne haos na tym waszym forum, to już wasza sprawa.
Jedynym plusem jest to, że istnieje w miarę dużo pomysłów i oczywiście pomysł z samą grą.
Chociaż słabe, to na pewno [ ort! ] przyczyniają się do tego, żeby nikt nie zapomniał, co to DB

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
VegetaDBW
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 6
nom ja niestey sie pohamować nie moge czasem zamiast banów wyżywam sie na kolesiu co do intra jest tymczasowe bo kumpel zrobił dużo błędów ort. Avki według mnie są dobre bo większość robione przezemnie c do nameczana dzięki za uwage już poprawiłem

A co do Ciebie Szrak jak coś sie nie podoba to nie musisz się wysilać takich jak ty tam nie chcemy według mnie ważniejsze jest otoczenie i zabawa a nie wygląd , intro nie długo będzie zmienione więc się nie czepiaj tyle
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Konsruktywna krytyka jest podstawą do osiągnięcia jakiegokolwiek sukcesu. To, że się czepiam błędów ortograficznych czy innych wad, ma Was tylko zmotywować do lepszego działania.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Niestety, ale musze sie przychylic do oceny Szaraka

Od siebie dodam tylko, ze nie radze uzywac domen w xt.pl. Ja raz uzywalem, mieli awarie, ktos ja zabral, i mi nie oddali...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
VegetaDBW
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 6
to tylko alias ;] jak coś zrobie na blo i dzięki za chęci Szarak
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.373
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Hmmm. Zastanawiam sie czy Twój wiek moze Cię usprawiedliwiać? Nie
Dzieci w tym wieku nie powinny przeklinac i powinny znać ortografie. Jak bedziesz dawał taki przykład to dużo z tego nie będzie. A avatary faktycznie sa beznadziejne. Tylko denerwója. Szczególnie Twój i Vegety. I ten obrazek w tle tez jest drazniący. Po co tam jest skoro i tak go nie widać?

Niemogłem się oprzeć by dodać pare spostrzeżeń.
Otóz na poczatku pomyślałem ze moze spróbuje w to się pobawić. Ale to wszystko jest mało zrozumiałe i pełne haosu. Mam tez zastrzeżenia co do technik jakie wprowadziłeś a juz na pewno [ ort! ] głupotą jest napisanie ze Buu mozna pokonać tylko Gengi Dama - czy ten uzytkownik jest na specjalnych prawach czy jak? A poza tym powinienes wpierw dokończyć to "dzieło" i dopiero póżniej zacząć rozgrywke i udostepnić ja dla ludu.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
VegetaDBW
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 6
Albert Fish : co do tej Genki Damy ,chodzi o scenariusz ,żeby nie było powinienes wiedzieć ,że Buu został pokonany Genki Damą.

To z tym klnięciem może macie racje ,więc postaram sie nie klnąć i pisać poprawnie a i chyba pomyliłeś mnie z Goku bo ja to Vegeta tam na forum ;]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Reklama] Dragon Ball World
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook