Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?
Tak, pojawiły się wielkie zmiany na lepsze. 39,29% 11 39,29%
Widzę niewielkie zmiany, ale są! 21,43% 6 21,43%
Gra tak samo jak wcześniej. 10,71% 3 10,71%
Obecnie gra gorzej niż pod okiem Janasa. 28,57% 8 28,57%
Wszystkich głosów: 28
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Chciałbym poznać wasze zdanie na temat naszej reprezentacji w piłce nożnej. Otóż od kiedy trenuje naszych Białych Orłów szanowny pan Leo Benchacker wygrywamy każdy mecz. Wygrana z Portugalią, z Belgią i z Estonią, to naprawdę duże osiągnięcia (może oprócz Estonii). Morale i kondycje piłkarzy są na najwyższym poziomie. Jak myślicie czy mamy szanse na wygraną z takimi reprezentacjami jak Niemcy, Włosi czy Hiszpanie? Może będziemy mistrzami Europy na najbliższych mistrzostwach Europy? Miejmy nadzieję, że tak. Co o tym myślicie...?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zwycięstwa w meczach z Portugalią i Belgią z całą pewnością nie były przypadkowe.
Trzeba powiedzieć sobie jasno-Polska w obu spotkaniach była drużyną lepszą i wygrała je zasłużenie.
Jednak na wyciąganie tak daleko idących wniosków jest chyba zbyt wcześnie.
Pan Beenhaker jest bez wątpienia trenerem wybitnym.
Pod jego kierunkiem nasza kadra ma szansę dalej się rozwijać. Ale przed naszymi orłami jeszcze daleka droga. A udowodnił to mecz ze Słowacją.
Być może na zwycięstwa z drużynami z najwyższej półki przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale optymizm jest wskazany.
Czy Polska okaże się czarnym koniem mistrzostw Europy?
Bardzo bym się z tego cieszył, ale najpierw musimy do nich awansować.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Polska pilka idzie w gore. Omijajac ten syf jaki panuje w PZPN, jednak trener robi swoje. Stawia na dobrych pilkarzy, niekoniecznie sprawdzonych, ogrywa ich, a pozniej widac efekty Jest dobrze.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.335
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Jest zdecydowanie lepiej niż za Janasa. Zobaczymy jak długo piłkarzom będzie sie chciało grać. Mam nadzieje, że nie jest to jakiś chwilowy zastrzyk adrenaliny. Ale widać, że leo zna się na tym co robi.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ze jest lepiej niz bylo jeszcze niedawno, nie ulega watpliwosci, chyba kazdy to widzi

Co do mistrzostwa na Euro, to mysle, ze jeszcze nie czas, ale moim zdaniem tym razem zdolamy sie przynajmniej zakwalifikowac, a dobre i to.

Jeszcze tylko pozsostaje zrobic porzadek w PZPN, ale to juz inna sprawa.

Ja za to mam zastrzezenie, co do nazwy tego tematu - tam nie powinno byc "górnej"?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.243
Posty: 119
Skąd: Kraków
Jak wiemy historia kołem się toczy, więc nie będę zdziwiony jak nasi piłkarze na Euro 2008 zaprezentują podobny poziom co w Korei i Japnii czy Niemczech. Jakoś nie chce mi się wierzyc w odrodzenie reprezentacji i powrót do korzeni. Może nie brakuje nam zaangażowania i chęci gry jednak z talentem i umiejętnościami jesteśmy daleko w tyle. Nie trzeba dlugo szukac argumentów. Wystarczy porównac chociażby poziom jaki panuje u NAS a np na wyspach, czy chociażby podobnych wielkościowo organizatorach ostatnich mistrzostw świata. Nie mam zamiaru nikogo dobijac i wymianiac takiego kraju jak Portugalia (hehe, właśnie to chyba zrobiłem ), ale z taką organizacją i korupucją jaka u nas panuje i to nie tylko w dziedzinie sportu czy polityki to dłuuugo będziemy nadrabiac zaległości.
Co do polityki, którą uprawia nasz PZPN to ja właściwie już nie wiem co myslec. Z jednej strony mówi się o budowie nowych stadionów, tworzeniu szkółek dla młodzików a z drugiej oprócz fikcyjnych przelewów na prywatne konta nic się nie robi. I później dziwic się dlaczego tak odstajemy, i zamiast dopuścic do gry młodych, doświadczonych (których jest jak na lekarstwo) pozwalamy grac piłkarzom starej daty. Mieli oni swój czas kilka lat temu jednak poza pośmiewiskiem nic nie pokazali.
Przecież jak oglądałem mecze naszej Reprezenatcji podczas World Cup 2002 w meczu z Koreą to myślałem, że się potne. Trener musiał za naszymi z korkociągiem chodzic i wykręcac ich z ziemi - tak ich żółtki kiwali. Porażka...

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie są niewielkie zmiany, Leo postawił na młodych zawodników, może mniej ograni, ale widać, że szybko uczą się i wygrywają. Starsi lecą po prostu za kasą, w końcu im bliżej emeryturki tym więcej kasy trzeba zarobić na promocji własnej osoby(oczywiście nie mówię tu o wszystkich, bo są przypadki uczciwych graczy).

Zwycięstwa z takimi drużynami jak Portugalia czy Belgia mogą dowieść tego, że dobrym wyborem było wybranie Benhakera na trenera Polskiej reprezentacji.

I w sumie wierzę w chłopaków, że dadzą radę zakwalifikować się do ME 2k8

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.275
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
polska gra lepiej niz za czsow janasa ale i tak do niczego

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Temat odświeżę w związku z ostatnimi wydarzeniami jakie miały miejsce po meczu eliminacyjnym do MŚ w RPA, przegraliśmy w kiepskim stylu, w kiepskim stylu został zwolniony trener reprezentacji, Polska piłka nożna spadła na dno, obecnie PZPN szuka kandydata na trenera tymczasowego, który miałby poprowadzić kadrę w 2 pozostałych meczach.
Osobiście nie widzę sensu takiego posunięcia, wybrać trenera od razu, który będzie miał więcej na zgranie z zespołem.
Moim zdaniem sytuacji w której teraz znajduje się nasza reprezentacja jest winny PZPN i obecny trener. Piłkarze również, w tych dwóch eliminacyjnych spotkaniach, brakowało szybkości, waleczności, determinacji, Roger jak zwykle tracił większość piłek, które zostały do niego zagrane.
Ledwie udało nam się wyszarpać remis przed własną publicznością.
Moim zdaniem nowym szkoleniowcem reprezentacji powinien zostać Smuda, jest bardzo doświadczonym trenerem, występował z wieloma drużynami w europejskich pucharach, jeżeli Smuda zostanie trenerem podejrzewam, że coś będzie starał się poprawić.
Ale, żeby cokolwiek zmienić trzeba by było najpierw zmienić skład.
Tylko skąd mamy brać nowych piłkarzy, jeśli nasza liga jest na bardzo niskim poziomie/
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
To co Polacy zrobili w dzisiejszym meczu z Niemcami, to jest śmieszne. Mieli taką okazję na taką wygraną, i co? I standardowo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Raczej "szczęś(nie)cie", że nie przegrali, bo nie wiem jakim cudem Niemcy nie wykorzystywali okazji, kiedy to Polacy podawali im piłkę pod własnym polem karnym...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
NIC SIĘ NIE STAŁO! POWTARZAM NIC SIĘ NIE STAŁO

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.671
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
może i powinniśmy sie cieszyć ze był remis i tak dobrą drużyną jak niemcy ... ale mi to nie wystarcza to co się wydażyło było żenujące, mieliśmy szanse na wygraną i to jaka szanse !! nie wiem może to pech nic mnie to w tym momencie nie ineresuje, zawsze pod koniec coś musi sie wydazyć, żenada ...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Wazon napisał(a):
ale mi to nie wystarcza to co się wydażyło było żenujące, mieliśmy szanse na wygraną i to jaka szanse !! nie wiem może to pech nic mnie to w tym momencie nie ineresuje, zawsze pod koniec coś musi sie wydazyć, żenada ...
Ależ nonsens! Chryste! Kadra Smudy zagrała najlepszy mecz pod wodzą tego buraka. Po raz pierwszy wyprowadziła prawie wzorcowo kilka ciekawych kontrataków. Ba! Strzeliła nawet dwie bramki drugiej drużynie świata, i miała trzy stuprocentowe okazje dodatkowo. A tutaj kibic, który pewnie ogląda mecz raz na rok staje się kimś na wzór Tomaszewskiego Janka. Nazywasz to co się wydarzyło (!) żenadą, w takim razie podaj mi przykład gry, która żenadą nie była. Nie wiem czy widziałaś chociaż dwa mecze, które były lepsze w wykonaniu naszych reprezentantów. Tak naprawdę to może nie wiesz, ale nakładanie tapety na twarz jest dużo łatwiejsze od kopania prosto piłki, więc oszczędź trochę piłkarzy, bo poza Głowackim zagrali niezły mecz.

Ja tam jestem zadowolony z gry Polaków, bardzo mnie zaskoczyli. Szczególnie Lewandowski i Szczęsny. Dobre mecze Francuza i Kuby (druga połowa bajeczna).

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dobrze że remis, a nie zwycięstwo. Piłkarze nabiorą apetytu na lepszą grę, a nie poczują się królami świata. Zawsze po zwycięstwach z dobrymi drużynami se odpuszczali, a tak zobaczą że mogą wygryać, jak ruszą dupy. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo grali ładnie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.003
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
no ja tez uwazam ze dobrze, szczegolnie ze w ostatnich minutach ta bramka, to pokazalo im ze do konca trzeba byc skoncentrowanym. Bedzie dobrze, tylko Glowacki do wymiany ;]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Wczoraj mecz towarzyski Polska - RPA 1:0. Cudem to wygrali, bo partolili akcje jedna za drugą.

We wtorek mecz z Anglią.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Anglia nie jest aż taka straszna, będzie cięzko, ale jak nie wstawią Lewandowskiego, to myśle, że może być remis.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.403
Posty: 251
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Mecz z Anglią się skończył 1:1. Dobrze, że w końcu udało im się trafić, bo jeśli drużyna ma tak wiele okazji i nie potrafi strzelić gola, to coś jest z nią nie tak. Gdyby przegrali, to byłem gotów pomyśleć, że nie przejdą nawet eliminacji, bo i w poprzednich meczach ze słabymi drużynami sobie nie radzili.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook