Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Sprawdź swoją orientację polityczną

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Dni na forum: 2.148
Plusy: 11
Pomijając fakt, że większość pytań się powtarza w innym wariancie, to wynik mi wyszedł dość ok.

Obraz

Obraz
沒有什麼
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Tego chyba jeszcze nie robiłem.

Obraz

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Dni na forum: 1.702
Plusy: 1
Na szybko (trochę na cepa):
Obraz
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 1.094
Ostrzeżenia: 4
Your Political Compass
Economic Left/Right: 4.75
Social Libertarian/Authoritarian: -0.77

Wygląda na to, że ekonomicznie dalej mi od Hitlera ale za mało do Friedman-a. Natomiast w odniesieniu do etyki/prawilności lekko mi do wolno myślicieli, wolnościowców itp. Anarchistą byłbym kiepski jakby doszło do jakiś przewrotów i tego typu działań ku wolności i zmian. Lecz do Friedman-a mam w tym bliżej, podobnie albo nie w sprawach ekonomii. Z tym, że Hitler jest za mną, a Friedman-a przed mną w tym i ekonomii. Mimo, że miałem problem z paroma pytaniami jak:
W cywilizowanym społeczeństwie każdy człowiek musi mieć kogoś nad sobą, by być mu posłusznym, i pod sobą, by wydawać mu polecenia. - Zgadzam się
Dla dzieci naturalnym jest trzymanie jakichś sekretów przed rodzicami. - Zgadzam się
Obecność w szkolnym klasach nie powinna być obowiązkowa. - Zgadzam się
Ważną rzeczą jest, by dzieci uczyły się dyscypliny. - Zgadzam się (ostatecznie tak określiłem, mimo zaprzeczenia w sobie hehehe bo tak to wygląda na tle innych pytań)
Nie ma cywilizowanych i dzikich ludzi; są tylko różne kultury. - Zgadzam się
Chociaż epoka elektroniki znacznie ułatwia inwigilację, tylko ludzie złej woli mają się o co martwić. - zgadzam się
Nie wysłałbym dziecka do szkoły, w której nie zaszczepia się uczniom religijnych wartości. - zgadzam się
Główną funkcją nauczania powinno być przygotowanie uczniów do znalezienia pracy w przyszłości.- Nie zgadzam się.
To parę przykładów al wybrałem t, które określają stanowisko w społeczeństwie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.915
Plusy: 10
clio napisał(a):
Jak tak patrzę na Wasze wyniki, to jestem przerażona. Ale z drugiej strony jakoś mnie one nie dziwią... -_-' Przykre. Choć widzę, że otooto się z wiekiem trochę poprawiło
Do jakich wyników powinniśmy dążyć?

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Dni na forum: 1.826
Ostrzeżenia: 3
Al Ed Upek napisał(a):
Do jakich wyników powinniśmy dążyć?
Tolerant Pussy/ Chauvinistic supremacist -100

Obraz
http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."

"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut

Obraz

Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » Różne » Hyde Park » Wydarzenia, Polityka » Sprawdź swoją orientację polityczną
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump