Forum Dragon Ball Nao

» Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania) ocena: 9,02 (głosy: 46)110

Strony:   1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)
5 . Bardzo dobry 67,21% 82 67,21%
4 . Dobry 19,67% 24 19,67%
3 . Przeciętny 13,11% 16 13,11%
Wszystkich głosów: 122
mlody792 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.263
Posty: 9
Skąd: Pieńsk
cache tryAlloc 1757136
prosze pomocy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
mlody792 napisał(a):
cache tryAlloc 1757136
prosze pomocy
Może byś przeczytał pierwszy post w tym temacie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
prosze odpowiedzcie na moje pytanie

[ Dodano: 18.12.2009, 23:19 (po 5 godzinach ) ]
mam jeszcze 1 pytanie czemu jak biore mape guru to gra sie wyłacza odpowiedziec bo tu sie pisze pytania a nie pyatanie i potem nikt nieodpowie

[ Dodano: 18.12.2009, 23:40 (po 5 godzinach 22 minutach) ]
VegetaUSSJ napisał(a):
Witam.Jestem nowym forumowiczem.Mam problem jednak nie widzialem opisu jego rozwiązania na tej stronie
Problem jest następujący:
Gdy zmieniam się w SSJ 3 Vegetą to zamiast Vegety SSJ3 pojawia się czerwony ludzik z kartonu proszę pomóżcie ...

[ Dodano: 20.08.2009, 10:55 (po 16 minutach) ]
Aha i jeszcze jedno Okazało się , że mam tak ze wszystkimi postaciami i już na SSJ 2 proszę pomóżcie


vegeta niema ssj3 no chyba ze zainstalowales nowa postac jak tak to podaj lnik plis szukam postaci map i chce wiedziec jak je dac do esf
mlody792 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.263
Posty: 9
Skąd: Pieńsk
czytalem i w ten sposób nie pomaga moze znacie inny do cache tryAlloc
edzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
edzio
Wiek: 27
Dni na forum: 5.239
Posty: 2
jeszcze nie gralem w tą gre wiec musze w nią zagra i raz sciagnelem tego db ale jak chcialem to zainstalowac to nie moglem nacisnac install


pozdro

[ Dodano: 23.12.2009, 21:53 (po 5 minutach) ]
nic
ja

[ Dodano: 24.12.2009, 16:32 (po 18 godzinach 44 minutach) ]
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

[ Dodano: 24.12.2009, 16:33 (po 18 godzinach 45 minutach) ]
edzio napisał(a):
jeszcze nie gralem w tą gre wiec musze w nią zagra i raz sciagnelem tego db ale jak chcialem to zainstalowac to nie moglem nacisnac install


pozdro

[ Dodano: 23.12.2009, 21:53 (po 5 minutach) ]
nic
ja

[ Dodano: 24.12.2009, 16:32 (po 18 godzinach 44 minutach) ]
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

[ Dodano: 24.12.2009, 16:34 (po 18 godzinach 45 minutach) ]
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
edzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
edzio
Wiek: 27
Dni na forum: 5.239
Posty: 2
tak jak w temacie nie wiem jak sie zmienia postacie na inne i w ogóle gdzie sie wchodzi zeby zmienic postac na inna .


pozdro:)
hegemon
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.236
Posty: 1
A więc mamy z kumplem esf 1.2.3. do tego ecx rc2 i big pack 8.4 i kiedy ja chce zrobić fuzje w gogete ssj4 lub jakąkolwiek fuzje poprzez taniec jest Warning: connection problem i nie wiemy co jest grane wie ktoś dlaczego ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
geralt18 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.234
Posty: 4
Skąd: Szczecin
edzio c naciskasz w czasie gry a żeby mieć więcej postaci instalujesz dodatkowo ecx rc2
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
geralt18 napisał(a):
edzio c naciskasz w czasie gry a żeby mieć więcej postaci instalujesz dodatkowo ecx rc2
Taa ale bigpack dodaje też pare nowych bo w ecx rc2 jest tylko gogeta normal a w big pack 8.4 dodatkowo gogeta ssj4 i 2 najlepiej miec ecx rc2 i bigpack 8.4 jak ja
popek33 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
popek33
Wiek: 30
Dni na forum: 5.230
Posty: 9
Skąd: Lubań
Ee mam takie pytanie,jak oglądam na innych filmikach ESF to wszyscy gracze mają już wszystkie przemiany dostepne a ja musze ciągle strenght bic zeby się zamienić wytłumaczy mi ktoś oco biega???

[ Dodano: 01.01.2010, 13:32 (po 53 sekundach) ]
Chodzi oto że maja po 1.000.000.000KI od razu [ ort! ];/oco biega?
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
popek33 napisał(a):
Ee mam takie pytanie,jak oglądam na innych filmikach ESF to wszyscy gracze mają już wszystkie przemiany dostepne a ja musze ciągle strenght bic zeby się zamienić wytłumaczy mi ktoś oco biega???

[ Dodano: 01.01.2010, 13:32 (po 53 sekundach) ]
Chodzi oto że maja po 1.000.000.000KI od razu [ ort! ];/oco biega?
Albo nabili i zaczeli robic film albo mają program taki (power level) i maga se zmieniac kiedy chca ja wale mam dosyc takich debilnych łatwych pytań

Nie pisz całości wielkimi literami.
SoheiMajin Gotenks
wizard112
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.220
Posty: 1
Siema, ściągnąłem wszystko, ten cs jest po rosyjsku? wyskakiwaly mi jakies bledy podczas jego instalacji i grajac teraz w esf bardzo czesto wyskakuja jakies bledy albo jest problem z grafika,tekstura, postac znika np podczas walki wrecz. Teraz sciagam bigpack v8.4 myslicie, ze to pomoze, czy trzeba bedzie wszsytko instalowac od nowa?
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
big pack to tylko nowe skille i postacie więc to ci nic nieda
ZXCQWE1
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.215
Posty: 1
[color=cyan][/color] :-? czesc wam pomuszcie mi nie wiem [ ort! ] co mam zrobic uzbieram 2miliony ki pszemienam sie na ssj 1 hyba mam [color=yellow][/color] zulte wlosy i dalej niwiem co mam zrobic uzbieralem 6milionuw ki i niwiem nieda sie pszemienic na wyszys help
Seraphin
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.214
Posty: 1
Jak masz pełne CF mozesz sie przemienic a jak masz juz pelne i nie mozesz to pewnie nie mac ECX lub Big Packa
A ja mam problem bo jak tworze gre i po jakims czasie w yskakuje mi blad Runtime Error aha i nie moge sie przemienic np w super vegetto lub inne formy coolera oprocz drugiej, rzeczy z big packa wkleilem do folderu z esf wiec wtf?
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
mam problem, przy [ ort! ] włanczniu gry ESF wyskakuje " Fatal Error " i pod spodem napisane " W_LoanWadFile: couldn't load gfx.wad " prosze o szybką pomoc w tej sprawie pozdro
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.263
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
texasss napisał(a):
mam problem, przy [ ort! ] włanczniu gry ESF wyskakuje " Fatal Error " i pod spodem napisane " W_LoanWadFile: couldn't load gfx.wad " prosze o szybką pomoc w tej sprawie pozdro
Tez tak miałem musisz odinstalować i zainstalować znowu
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
aha to dzięki... a teraz mam nowy problem ;/ ostatnio gdy instalowałem to wyskakiwał error przy [ ort! ] włączniu gry, co opisałem w wcześniejszej widomości, a teraz skasowałem wszystko instalje odnowa, i nie wiem czemu nie moge nacisnąć pszycisk na instalacje ;/ a pszed tem normalnie mogłem....prosze o szybkoą pomoc
Arifshirvani
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.206
Posty: 1
Ej mam problem.Wszystko mi dziala dopoki zainstaluje big packa8,4.Wtedy jak zaczynam gre to mi hulc_allac i jakies numerki wyskakuje co mam zrobic?
texasss
Ziemianin
Ziemianin
texasss
Dni na forum: 5.208
Posty: 15
Powie mi ktoś dlaczego ni moge nacisnąć instalacje ;/ ja nie wiem o co biega pomużcie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook