Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Sila Saiyan

Strony:   1, 2, 3  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.146
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Dobra niech wam tam będzie jak uważacie. Dla mnie najsilniejszym najlepsiejszy i w ogóle [ ort! ] wszystko co było z Son Goku było naj!!! On wlaśnie że był super super super saiynem no i jak wy w ogóle [ ort! ] śmiecie to podwazać co bajki zeście nie oglądali!!! No i tak na koniec to chyba raczej właśnie Saiynie byli najsilniejsi w bajce to oczywiste.
Mowisz, ze najsilniejszy byl Goku...a wcale nie byl najsilniejszy, Z tego co wiem najpotezniejsza postacia w calym DB byl Gogeta SSJ4...Czy np. Goku podczas sagi Radiztza byl najsilniejszy ?? Byl slabszy nawet od wlasnego brata, a nad nim byli przeciez Nappa i Vegeta...a jeszcze nad nimi cala swita Freezera i sam tyran...Wiec mowienie, ze Goku byl najsilniejszy jest czysta bzdura...Ten Sayianin mial moze jedynie kilka przypadkow w ktorych byl najslilniejszy...Po pokonaniu Freezera, gdy cwiczyl na planecie Yardrat, Po pokonaniu Cella do obudzenia Buu...i GT nawet nie wliczam...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.127
Posty: 25
Boss napisał(a):
Z tego co wiem najpotezniejsza postacia w calym DB byl Gogeta SSJ4...
A mi się wydaje, że najsilniejszy jest SonGoku po wchłonięciu Smoczych Kul.


Boss napisał(a):
Wiec mowienie, ze Goku byl najsilniejszy jest czysta bzdura...Ten Sayianin mial moze jedynie kilka przypadkow w ktorych byl najslilniejszy...Po pokonaniu Freezera, gdy cwiczyl na planecie Yardrat, Po pokonaniu Cella do obudzenia Buu...i GT nawet nie wliczam...
Haha, a to się uśmiałem. Tak, tak, Goku jest tak naprawdę bardzo słaby i nie umie nawet walczyć... Ciekawe jest to umniejszanie klasy i siły SonGoku... Tak się składa, że oprócz Cella to Goku zwyciężył praktycznie wszystkich przeciwników. Ale mniejsza z tym, przecież dla niektórych lepszy jest Vegeta. Co z tego, że silniejszy od SonGoku był tylko wtedy, gdy się nie znali.

SonGoku jest najsilniejszy we wszechświecie. Przekracza mocą wszystkie żyjące we wszechświecie istoty. Jest nawet silniejszy od Bogów i Boga-stwórcy (Dai Kaioshina - w końcu to on stworzył wszystko, tak więc także i SonGoku - prawda?).

SonGoku.

Dragon Ball.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.146
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
BartHan napisał(a):
A mi się wydaje, że najsilniejszy jest SonGoku po wchłonięciu Smoczych Kul.

na pewno [ ort! ] nie byl silniejszy do Gogety SSJ4...Mozna to stwierdzic w jaki sposob walczyl Goku z Li Sherronem a jak bil sie z nim Gogeta...(mial miazdzaca przewage nad smokiem)




BartHan napisał(a):
Tak się składa, że oprócz Cella to Goku zwyciężył praktycznie wszystkich przeciwników.
I co z tego, ze zwyciezyl prawie wszystkich przeciwnikw ?? Przyklad w sadze Sayian Goku byl nikim (jesli chodzi o sile do Freezera), natomiast dajmy na to w sadze Cella taki Freezer nie byl zadnym przeciwnikiem dla Goku...i tak mozna wymienic jeszcze kilka przykladow...Goku nie dawal sobie rady z Buu, lecz w DBGT, gdy owy Sayianin posiadal juz umiejetnosc przemiany w SSJ4, Buu rowniez nie stanowil by dla niego wiekszego problemu...I taka cala filozofia...Idac do koncowki DBGT, Goku nie zdazyl przescignac sila ani, Li Sherrona ani Gogety SSJ4, wiec zostaje na 3 miejscu...Jezeli natomiast by sie w koncu uprzec, moza by rzec iz byl najsilniejszy, poniewaz Li Sherron zostal juz zabity a Gogeta jest jedynie scaleniem 2 osob...Lecz gdyby patrzec na wglad calego DB, kto byl najpotezniejszy wychodzi, iz jest nim Gogeta...oczywiscie SSJ4

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.052
Posty: 283
Boss napisał(a):
BartHan napisał(a):
A mi się wydaje, że najsilniejszy jest SonGoku po wchłonięciu Smoczych Kul.

na pewno [ ort! ] nie byl silniejszy do Gogety SSJ4...Mozna to stwierdzic w jaki sposob walczyl Goku z Li Sherronem a jak bil sie z nim Gogeta...(mial miazdzaca przewage nad smokiem)
Po wchłonięciu nie wiadomo, w końcu AF nie ma. Nie doczytałeś Boss postu, bo Gogeta walczył z Li Shenronem przed tym jak Goku wchłonął kule.
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.127
Posty: 25
Boss napisał(a):
na pewno [ ort! ] nie byl silniejszy do Gogety SSJ4...Mozna to stwierdzic w jaki sposob walczyl Goku z Li Sherronem a jak bil sie z nim Gogeta...(mial miazdzaca przewage nad smokiem)
RemaZ napisał(a):
Po wchłonięciu nie wiadomo, w końcu AF nie ma. Nie doczytałeś Boss postu, bo Gogeta walczył z Li Shenronem przed tym jak Goku wchłonął kule.
No właśnie .

Dragon Ball.
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.041
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Ku.....
Wg.mnie jest innaczej.
Goku miał na początku 2 jednostek mocy,i wg.tego oceniali rangę,ale dalsze losy nie zależą od farta tylko od treningu,wg.mnie gdybym rządził Vegetą nie mierzył bym siły ciosu po urodzeniu tylko po 5-8 latach.Dopiero wtedy można by było coś naprawde dobrze ocenić.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.146
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Przepraszam za moj blad... xD, po czesci przyjmuje Wasza wersje, choc nie dokonca, poniewaz nadal uwazam iz najsilniejszy w calej historii DB byl Gogeta SSJ4...Co NAJWYZEJ po nim mogl byc Goku z wchonietymi smoczymi kulami...Czyli nasz bohater w najlepszym przypadku jest 2 ;P...Lecz mimo tego uwazam, ze troche lepszy i tak byl nadal Li Sherron a przynajmniej mieli wyrownana do siebie moc To tyle ode mnie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.127
Posty: 25
Boss napisał(a):
Lecz mimo tego uwazam, ze troche lepszy i tak byl nadal Li Sherron a przynajmniej mieli wyrownana do siebie moc
Hmm... Ta, LiShenRon mógł być trochę sliniejszy od GokuSSJ4 ale dopiero po wchłonięciu smoczych kul.

Dragon Ball.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.118
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Hmm... Ta, LiShenRon mógł być trochę sliniejszy od GokuSSJ4 ale dopiero po wchłonięciu smoczych kul.
Goku SSJ4 < Li Shenron < Goku SSJ4 po otrzymaniu mocy przez Z team <
Omega Shenron

Skoro uważasz, że przyrost energii złego smoka poprzez wchłonięcie kul jest 'cheaterstwem' to zwróć też uwagę na to, że Goku także zwiększył swoją moc poprzez ingerencje osób trzecich. Jeśli biorąc pod uwagę naturalny poziom mocy obu przeciwników to Li Shenron jest silniejszy...

A poza tym skąd wiesz, czy moc Goku po wchłonięciu smoczych kul wzrosła?
Wierzysz w te śmieszne liczby?

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.127
Posty: 25
danevert napisał(a):
A poza tym skąd wiesz, czy moc Goku po wchłonięciu smoczych kul wzrosła?
Chyba to oczywiste, że moc Goku wzrosła. Poza tym, o jakie liczby ci chodzi?

Dragon Ball.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.118
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Nie jest oczywiste, że wzrosła, bo treść DB GT na to nie wskazuje.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
BartHan napisał(a):
Chyba to oczywiste, że moc Goku wzrosła. Poza tym, o jakie liczby ci chodzi?
Racja, kiedy Li-Srenron wchłonął "złe" Smocze Kule, jego moc wzrosła diametralnie i przewyższała znacznie zwykłego Super Saiyanina 4.

Możliwe, że te "oczyszczone" od zła Smocze Kule niosły jeszcze większą energię w sobie, przez co moc Goku powiększyła się jeszcze kilkukrotnie..
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.118
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Smocze Kule nie były chyba tyle oczyszczone od zła co od ujemnej energii, dzięki której pochodziła moc Li Shenrona i innych złych smoków.

Możliwe, że te "oczyszczone" od zła Smocze Kule niosły jeszcze większą energię w sobie, przez co moc Goku powiększyła się jeszcze kilkukrotnie..
Właśnie, możliwe...ja staram się podchodzić do wszystkiego z dystansem i brać pod uwagę to co prezentuje treść DB, a domysły które nie mają w niej 100% potwiedzenia wolę odłożyć na bok.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.953
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Ludzie o co sie klucicie chcecie faktow sa wyzej przedstawione to tabela na podctawie mangi...i pasuje idealnie do filmow a po 2 fakt ze najpotezniejszy byl Goteta ale to fuzja jest nie osoba...Jesli chodzi a bohaterow to nie wiadomo [ ort! ] moze Vegeta ssj4 a moze Kakarotto ssj4 pod koniec walka byla zaraz mi ktos pewno powie ze Kakarotto byl silniejszy pod koniec bo mu dodali mocy tak dodali ale tylko czasowo pozniej mu odpadla wraz z obrazeniami to teraz mi ktos powie ze Kakarotto fuziowal sie oslabiony a Vegeta full powerem to tez nieprawda Vegeta mial wtedy jeszcze spore rezerwy Kakarotto o wiele szybciej stracil moc i odzyskal normal postac...co do Kakarotto i Vegety jesli chodzi o trening Vegeta przewaznie w sagach Z byl w tyle od niego poniewaz on dozyl do wszyskiego sam a Kakarotto sie zawsze od kogos uczyl zawsze ktos go trenowal a to tak jak z nauka chyba latwiej z kims niz samemu ale i tak widac ze juz w GT sagach byl silniejszy niz Kakarotto...a pod koniec ich moce mozna uznac za rowne ze w końcu [ ort! ] doscignol celu i manga sie skonczyla...i max poziom pokazany to ssj4 a nie ssj5 i ssj6 nie wiem skad wy to bierzecie skoro ktos umie rysowac niech sobie i ssj10 rysuje...Orajt?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pober: 23.02.2008, 19:58
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Ludzie o co sie klucicie chcecie faktow sa wyzej przedstawione to tabela na podctawie mangi...
Co to za brednie? To mają być fakty? Na podstawie mangi i innych oficjalnych źródeł można określić moce bohaterów, ale nie wszystkich i nie podczas każdej walki, a jedynie ich niewielką ilość.

a pod koniec ich moce mozna uznac za rowne ze w końcu [ ort! ] doscignol celu i manga sie skonczyla...
Manga się skończyła już na DBZ, więc widać, jaki obyty w temacie jesteś...

PS. A Goku prawie zawsze był silniejszy od Vegety, od początku do końca

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.953
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Te prawie to dobrze powiedziane ale na koneic jak juz mowilem kwestia gustu bo nie wiadomo [ ort! ] a niema mangi gt pisalem sagi...., fakt byl lepszy w prawie calym db ale prawie ;p pod koniec kiedy byl kid goku byl slabszy stanowczo...i jak wspomnialem koncowka do wyboru do koloru...fakty nie fakty bo praktycznie o to chodzi ze tam mozna logicznie podostawiam im sily a nie pomiarem czegos niemasz Scouter'a zeby powiedziec ile maja dokladnie z miejscami po przecinku itd xD a widze o co ci chodzi z ta manga tam to pomin ;p z rozbiegu mi sie napisalo a Vegeta pod koniec magi byl silniejszy na ssj2 niz Kakarotto wiec tu tez bym sie niezgodzil Vegeta mial post=zenkai 2x a goku tylko walke...podczas ostatecznej walki z kidem na pewno [ ort! ] było Vegeta ssj2>Kakarotto ssj2 tyle ze on go wyprzedzal ssj3 w sumie Vegeta tez by mogl zdobyc ten poziom...

P.S mozesz skasowac mi posta wyzej missclick
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.052
Posty: 283
Pober napisał(a):
Vegeta ssj2>Kakarotto ssj2 tyle ze on go wyprzedzal ssj3 w sumie Vegeta tez by mogl zdobyc ten poziom...
Niby w jaki sposób Pober? I tak już z pomocą maszyny stał się SSJ4 (wiem że w odległej przyszłości). Poza tym wątpię żeby mógł się zamienić w SSJ3...
Pober napisał(a):
pod koniec kiedy byl kid goku byl slabszy stanowczo...
Z tego co pamiętam to dostali niezły łomot, ale chyba Goku bardziej oberwał (nie daję głowy bo nie pamiętam) więc dlatego był słabszy.

PoZdrO
EDIT
Pober napisał(a):
a Kakarotto to niby inny ? on sam sie stal ssj4? toc mu bogowie pomogli on za glupi jest zeby cos samemu zorbic...
Moim zdaniem stał się sam, a bogowie tylko pomogli jego ogonkowi szybciej urosnąć bo miał kikutka małego. Co do Vegety to on już nie miał wcale ogona więc mógłby bardzo chcieć ale i tak by się nie zmienił w SSJ4, niechby nawet sobie osiem księżycy zrobił.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 16.01.2008, 13:05
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.953
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Był slabszy bo kiedy stal sie dzieckiem jego sila zmala o iles tam % i na ssj3 tez byl slaby w końcu [ ort! ] niedal rady Bebi-Vegecie jeszcze bez dodanej mocy od z-team...co do ss3 no masz racje moze niezdobylby a nawet niechcial bym na jego miejscu bo to niestabilny poziom...po 2 efektowniej by wygladalo to ze by legendarnym zostal bo to w sumie ussj2 = ssj3 tyle ze jest stabilny nieczuly na bol i cierpienie...bo jako jedyny z 2 dzieci mial precedent do stania sie nim Kakarotto niemoze byc nim bo urodzil sie z sila 2 a legendarnym moga only z 10k na starcie mogli lepiej sagi Z pod koniec dopracowac bo gt to gnida :p nawet w filmikach sie im kolory myla...raz ma Vegeta oczy zielone a raz zolte a Kakarotto to niby inny ? on sam sie stal ssj4? toc mu bogowie pomogli on za glupi jest zeby cos samemu zorbic...bo inteligencja niegrzeszyl z tego co mi wiadomo...jakby Vegeta mial ogon by sobie bez problemu poradzil bez tej maszyny wytworzyl by tak jak przy 1 walce sztuczny ksiezyc i all by samo sie potoczylo...
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.931
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Gotenkskun napisał(a):
PS. A Goku prawie zawsze był silniejszy od Vegety, od początku do końca
Gotenkskun, zapomniałeś jak to było, gdy Vegeta przybył na Ziemię? Było trzech na jednego a i tak Vegeta prawie wygrał, gdyby nie Gohan.

Obraz
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.953
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Witam ostatnio wykończyłem tabele mocy poziomów Saiyan postanawiam ja tez poddać na waszym forum żebyście sie orientowali, bo ja widzę jakimi jednostkami mocy niektórzy operują to aż krew człowieka zalewa...mniejwiecej w liczbach wszelkie zastrzeżenia proszę pisać:

Poniższy tekst pokazuje poziomy mocy bochaterów z Dragon Ball:

Poszukiwanie smoczych kul
____________________________________________________________

Goku- 10
Goku Ozaru - 100
G. Gohan - 127
Bulma - 4
Yamcha - 9
Pilaf - 2
Kuririn - 8
Kame Senin - 139

Budokai 21
____________________________________________________________

Goku - 124
Kuririn - 97
Yamcha - 76
Bacterian - 15
Namas - 87
Lafan - 14
Giran - 71
Jackie Chun - 139

Walka z Red Ribon
____________________________________________________________

Goku - 124
Goku po treningu na wierzy Karin - 168
Karin - 187
Tao Pai Pai - 145
Kuririn - 102
Yamcha - 89
G. Gohan - 187

Budokai 22
____________________________________________________________

Goku - 183
Kuririn - 146
Yamcha - 129
Shin Han - 185
Chaozu - 156
Jackie Chun - 149

Piccolo Saga
____________________________________________________________

Old Piccolo - 201
Piccolo Daimo - 270
Tamburine - 179
Cymbal - 179
Goku - 190
Goku po wypiciu świętej wody - 276
Shin Han - 189
Chaozu - 156
Kamesenin - 149

Budokai 23
____________________________________________________________

Goku - 290
Piccolo - 287
Kuririn - 222
Yamcha - 205
Shin Han - 245
Chaozu - 199
Kami Sama - 279
Tao Pai Pai - 160

Poniższy tekst przedstawia poszczególne sagi w Dragon
Ballu Z i wykaz mocy jej bohaterów. Niektóre sagi są
długie więc podzieliłem je na części abyście mogli się
z orientować dokładnie:

____________________________________________________________
Walka z Raditzem
Raditz – 1.200
Farmer ~ 5

Piccolo – 322

Son Goku – 334
Kuririn – 206
Master Roshi – 139
Son Gohan - 710

Son Goku – 416
Piccolo – 408

Son Goku [Kamehameha] – 1.080
Piccolo [Special Beam Cannon] – 1.330

Gohan – 1.307
Piccolo [Special Beam Cannon] – 1.440

Tenshinhan – 250
Yamcha – 177
Chaozu – 145
____________________________________________________________
Walka z Nappą
Saibamen – 1.220 (each)
Kuririn – 1.083
Gohan – 981
Piccolo – 1.220

Yamcha – 1.450
Kuririn – 1.600

Nappa – 4.000
Tenshinhan – 1.750

Tenshinhan [Kikoho] – 2.500
Piccolo – 2.000

Gohan – 1.500
Gohan [Masenko] – 2.800

Son Goku – 8.000
Nappa – 4.000

Son Goku [Kaioken] – 16.000
____________________________________________________________

Walka z Vegetą
Son Goku – 8.000
Vegeta – 18.000

Son Goku [Kaioken x2] – 16.000
Son Goku [Kaioken x3] – 24.000
Son Goku [Kaioken x4] – 32.000

Vegeta [Gyarikku-Ho] – 36.000
Son Goku [Kaioken x3 & Kamehameha] – 36.000

Son Goku [Kaioken x4 & Kamehameha] – 48.000

Vegeta – 14.000
Vegeta – 9.250 (After emit artifical Moon)
Great Vegeta – 92.500

Gohan – 1.500
Kuririn – 1.600

Vegeta – 9.000
Gohan – 2.500

Genki Dama – 8.200

Vegeta – 800
Gohan – 400
Great Gohan – 4.000

Walka z ludzmi Frezera
____________________________________________________________

Namekian Warriors – 1.000
Namekian Warriors – 3.000

Gohan ~ 1.500
Kuririn ~ 1.400

Kiwi – 18.000
Vegeta – 24.000

Vegeta - 30.000
Dodoria – 22.000
Zarbon – 23.000
Monster Zarbon – 32.000

Vegeta ~ 30.000 (After the injury)

Battle with the Ginyu Force
____________________________________________________________

Gohan ~ 4.000
Gohan – 14.000 (Activate power)
Kuririn ~ 3.000
Kuririn – 13.000 (Activate power)

Guldo – 8.000

Vegeta ~ 30.000
Vegeta – 42.000 (contra Reecoom)

Reacoom – 50.000

Część
____________________________________________________________

Reacoom - 50.000
Son Gohan - 14.000
Kuririn - 13.000

Son Goku - 5.000 (Could burst his power up to 10fold Kaioken when necessary)
Jheese - 50.000
Butta - 50.000

Son Goku - 90.000
Captain Ginyu - 120.000
Son Goku [Kaioken] - 180.000

Część 2
____________________________________________________________

Ginyu in Goku - 23.000
Kuririn - 16.000
Gohan - 27.000

Jheese - 50.000
Vegeta - 130.000

Nail - 42.000
Freeza - 220.000 (Holding back from full power)

Vegeta - 340.000
Freeza - 400.000 (Powered up)

Vegeta - 450.000 (Full Power)
Freeza - 530.000 (Full Power)
Freeza ~ 1.000.000 (2nd Form)

Gohan - 900.000 (Enraged)
Kuririn - 23.000

Freeza ~ 1.000.000
Piccolo ~ 1.000.000

Część 3
____________________________________________________________

Freeza ~ 2.200.000 (Form 3)
Gohan ~ 150.000
Gohan [Masenko] - 2.000.000 (Enraged)

Freeza ~ 3.300.000 (True Form)
Vegeta ~ 2.000.000

Son Goku - 3.000.000
Freeza - 60.000.000 (50%)
Son Goku - 2.000.000 (Battle Worn)
Son Goku [Kaioken x10] - 20.000.000
Son Goku [Kaioken x20] - 40.000.000
Son Goku [Kaioken x20 & Kamehameha] ~ 60.000.000

Część 4
____________________________________________________________

Piccolo - 28.000.000
Son Goku [Genki Dama] - 80.000.000

Super Goku - 90.000.000

Freeza - 84.000.000 (70%)
Freeza - 120.000.000 (100%)

Freeza - 100.000.000 (Battle Worn)
Super Goku ~ 150.000.000

Część 5
____________________________________________________________

Cyborg Freeza ~ 200.000.000
King Cold - 13.000.000 (Form 2)

Trunks - 5 (Supressed)
Super Trunks - 220.000.000
Super Goku - 225.000.000

Saga Andridów
____________________________________________________________

Yamcha - 60.000

Nineteen ~ 40.000.000
Super Goku - 300.000.000

Nineteen - 55.000.000 (Post-Kamehameha)
Super Goku ~ 40.000.000 (Sick, descend energy)
Nineteen ~ 80.000.000 (After absorb Goku energy)

Super Vegeta - 330.000.000
Nineteen ~ 160.000.000 (After absorb Vegeta energy)

Super Vegeta [Big Bang Attack] ~ 320.000.000
Super Vegeta ~ 43.000.000 (After Defeating Nineteen)

Twenty ~ 50.000.000
Twenty ~ 70.000.000 (After absorb Vegeta missile)
Twenty - 180.000.000 (After absorb Piccolo energy)
Piccolo - 210.000.000

Część 1
____________________________________________________________

Eighteen ~ 400.000.000
Super Vegeta - 330.000.000

Super Trunks - 220.000.000
Piccolo - 210.000.000
Tenshinhan ~ 110.000
Seventeen - 500.000.000

Cell - 350.000.000
Piccolo - 450.000.000

Część 2
____________________________________________________________

Seventeen - 500.000.000
Piccolo - 525.000.000 (Full Power)

Cell - 800.000.000
Sixteen - 800.000.000

Imperfect Cell - 2.000.000.000
Super Vegeta - 2.100.000.000
Ascended Vegeta ~ 4.200.000.000
Super Trunks - 2.000.000.000
Ascended Trunks ~ 4.000.000.000
Imperfect Cell - 2.500.000.000 (Full Power)

Perfect Cell - 6.500.000.000
Ultra Vegeta [Final Flash] - 7.500.000.000
____________________________________________________________
Część 3

Perfect Cell - 6.500.000.000
Perfect Cell - 13.000.000.000 (Demonstration Boost Mass)
Ultra Trunks - 6.000.000.000
Ultra Trunks - 7.000.000.000 (Full Power)

Super Goku - 5.000.000.000

Mister Satan - 80

Część 4
____________________________________________________________

Super Goku - 5.000.000.000
Super Goku - 10.000.000.000 (Full Power)
Super Goku [Kamehameha] - 15.000.000.000
Perfect Cell - 6.500.000.000
Perfect Cell - 11.000.000.000 (Powered up)

Super Gohan - 9.500.000.000 (Full Power)
Perfect Cell - 11.000.000.000

Cell Juniors - 6.500.000.000
Super Vegeta - 3.500.000.000
Ascended Vegeta - 7.000.000.000
Super Trunks - 3.000.000.000
Ascended Trunks - 6.000.000.000
Piccolo - 4.100.000.000
Piccolo - 5.000.000.000 (Full Power)

Super Gohan 2 ~ 76.000.000.000 (Enraged)

Część 5
____________________________________________________________

Super Gohan 2 - 76.000.000.000 (Enraged)
Cell Juniors - 6.500.000.000

Perfect Cell - 20.000.000.000 (Full Power)
Buff Perfect Cell - 70.000.000.000
Imperfect Cell - 2.500.000.000

Super Perfect Cell ~ 80.000.000.000
Super Gohan 2 ~ 38.000.000.000 (Injured)

Super Perfect Cell [Kamehameha] ~ 120.000.000.000
Super Gohan 2 [Kamehameha] - 57.000.000.000
Super Gohan 2 [Kamehameha] ~ 114.000.000.000 (warm up)

Wielki Sayiman
____________________________________________________________

Super Gohan - 4.800.000.000 (Holding back from full power)
Great Saiyaman - 1.950.000

Videl - 80

Super Goten - 90.000.000

Turniej Świata
____________________________________________________________

Son Goten ~ 2.100.000
Trunks Briefs ~ 2.300.000

Super Goten - 105.000.000
Super Trunks - 115.000.000

Kuririn - 23.000.000

Piccolo - 120.000.000 (Holding back from full power)
Piccolo - 12.000.000.000 (Theoritical 100%)
Kaioshin - 135.000.000

Videl - 150
Spopovich - 80 (Holding back from full power)
Spopovich - 1.000.000

Yamu - 1.000.000

Gohan - 170.000.000
Super Gohan 2 ~ 68.000.000.000

Kibito - 125.000.000

Statek Babidiego
____________________________________________________________

Vegeta - 260.000.000
Pui Pui - 70.000.000

Yakon - 180.000.000
Son Goku - 300.000.000
Super Goku - 15.000.000.000

Dabura - 13.000.000.000
Super Gohan ~ 8.500.000.000

Majin Vegeta 2 ~ 120.000.000.000
Super Goku 2 ~ 120.000.000.000

Walka z Buu
____________________________________________________________

Majin Buu - 20.000.000.000 (Supressed)
Majin Buu - 80.000.000.000 (True Form)

Super Gohan 2 ~ 40.000.000.000 (Battle Worn)
Dabura - 8.000.000.000 (Injured)
Kaioshin - 95.000.000

Majin Vegeta 2 ~ 120.000.000.000
Majin Buu - 80.000.000.000

Majin Buu - 320.000.000.000 (Enraged)
Majin Vegeta 2 ~ 80.000.000.000 (Battle Worn)
Majin Vegeta 2 [Final Explosion] ~ 800.000.000.000

Super Goku 3 ~ 420.000.000.000
Majin Buu - 80.000.000.000
Majin Buu - 320.000.000.000 (Enraged)

Gotenks ~ 220.000.000
Majin Buu - 80.000.000.000

Super Gotenks - 11.000.000.000

Fuzja
____________________________________________________________

Majin Buu - 80.000.000.000
Evil Buu ~ 55.000.000.000
Mister Buu ~ 25.000.000.000

Super Buu - 320.000.000.000

Gotenks ~ 240.000.000
Super Gotenks - 12.000.000.000
Super Gotenks 3 ~ 340.000.000.000

Mystic Son Gohan - 400.000.000.000

Super Buu Gotenks ~ 660.000.000.000
Super Buu Piccolo - 330.000.000.000
Super Buu Gohan ~ 730.000.000.000

Vegito - 30.000.000.000
Super Vegito - 1.500.000.000.000

Złe Buu Dziecko
____________________________________________________________

Super Buu - 320.000.000.000
Buff Buu ~ 425.000.000.000
Kid Buu - 400.000.000.000

Super Goku 2 ~ 120.000.000.000
Super Goku 3 ~ 420.000.000.000 (Full Power)
Super Vegeta 2 ~ 120.000.000.000
Mister Buu - 25.000.000.000
Mister Buu - 80.000.000.000 (Enraged)

Kid Buu - 400.000.000.000

Son Goku [Genki Dama] - 2.200.000.000.000

Son Goku - 180.000.000 (Supressed)
Uub - 40 (Relaxed)
Uub - 172.000.000 (Enraged)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Sila Saiyan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook