Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Obrażanie Użytkowników

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie wiem czy taki temat istnieję, ale zaryzykuje postanowiłem go założyc bo nie mogę patrzeć jak Fifi postepuje z innymi a zwłaszcza ze mną mam dosyć wiem ze to głupie, ale czy obrażanie użytkowników jest dozwolone? I czy Fifi nie powinien dostać bana? Miałem to przemilczec ale już z 2 tyg tak jest tak samo uwziął się wczoraj na ksynia, ale dobta zadecyduje Gotenks
Ps bez urazy Fifi
Meauleine ;) Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Meauleine ;)
Wiek: 34
Dni na forum: 6.293
Posty: 7
Skąd: z daleka ;P
ja tu jestem za krotko zeby sie wypowiadac,ale uwazam ze spotkania na takich stronach to powinna wzajwmna korzysc i przyjemnosc,a nie jakies-takies.....
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Filippo? On... Oj Dzbanek... On nie był lepszy od Ciebie jak przyszedł, więc nie wiem jakim prawem się czepia, może chce się odgryźć, za to że wtedy wszyscy czepiali się niego. Albo chce byś tylko jednym bachorem na tym forum. Olej go albo sam się czepiaj. Nie daj się jednym słowem.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
Cyceron napisał(a):
Filippo? On... Oj Dzbanek... On nie był lepszy od Ciebie jak przyszedł, więc nie wiem jakim prawem się czepia, może chce się odgryźć, za to że wtedy wszyscy czepiali się niego. Albo chce byś tylko jednym bachorem na tym forum. Olej go albo sam się czepiaj. Nie daj się jednym słowem.

Filippo nie jest normalny A jako taki chyba podlega innym prawom. Na przykład grawitacja to mu pewnie w chodzeniu nie przeszkadza
Cyceron ma rację- albo olewaj, albo w żebra! Najlepiej w UT, ja ci pomogę!
Z resztą taki młody też stażem nie jesteś- co odspamowałeś, to twoje, więc nie widzę problemu
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Masz szczescie, ze Cycek nie wzial sie za Ciebie kolego .. Na nim moglbys sie przejechac, a tu taka cipka sie dorwala do skory

Ja tam sadze, ze Filippo po prostu [ ort! ] zartuje sobie, a Ty to na powaznie bierzesz, jak Ci to nie odpowiada oddawaj mu, albo placz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dzięki za wyrozumiałość. Chyba go jednym słowem oleje ale to co wyprawia
to przekracza ludzkie granice
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
W SB napisałeś, że jesteś facetem, więc powinieneś się przynajmniej zachowywać jak facet.
Żeby sobie z Filippem nie umieć poradzić, widocznie nie dorosłeś do życia na forum...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Filippo jest tylko zwykłym pionkiem na tym forum Jak cos, to powrzucam mu za Ciebie ;p Cycu mi pomoze . Ok to koniec mojego offtopu tu , bo cos sie posypie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Słuchaj bycie facetem nie oznacza tylko umiętne bycie forumowiczem gdyż jestem z Wami nie całe 138 dni i jeszcze "badam" to forum no Wiesz ja chcę tylko aby panowała miła atmosfera i każdy mia ze sobą o czym pisać
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nigdy nie będzie tak, że każdy będzie z każdym dobrze żył, bo to przeczy logice istnienia, jak i tego, iż każdy posiada własną wole ... Filippo był dość mocno krytykowany, gdy rozpoczynał swoją "karierę" na forum. Być może po prostu tak jakby w zasadach fali w wojsku, chciał Cię ochrzcić ... Jednakże warto zawsze pamiętać o tym, iż "nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe". Jeżeli będzie przejawiał jakiś wyższy stopień obrażania, to będzie interwencja i szybko sobie przypomni, jak to jest być "kotem" ... A na razie, po prostu postaw się, gdyż każdy ma prawo do głosu, zwłaszcza, gdy czuje się napiętnowany. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.531
Posty: 885
Ej przestać się czepiać mojego sługusa!,On jest śmieszny,a czepia się na żarty,nigdy nie przeczytałam żadnego posta,który by obrażał kogoś na poważnie,błaz z Niego i tyle,mimo iż głupi czasem,to jak najbardziej w pożądku .
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Tenshi napisał(a):
Ej przestać się czepiać mojego sługusa!
Jak sobie wychowałaś sługę, tak teraz on harcuje...
Tenshi napisał(a):
On jest śmieszny
Nie jest śmieszny ;p Coś ci się w głowie uroiło ^^

Władza czuwa i jak coś wyjdzie na prawdę po za granice interwencja będzie szybka i w zależność od stopnia popełnionych czynów bolesna.
Głowa do góry, nie marudź jak babcia bez telewizji Trwam, Filippo to na prawdę nie jest problem, którym musisz się przejmować.
Uwierz, że za miesiąc znajdzie sobie pewnie nową ofiarę, próbuje być fajny xD

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.531
Posty: 885
Shiro napisał(a):
Jak sobie wychowałaś sługę, tak teraz on harcuje...

A kto powiedział że wychowywałam?...takiego szczyla nie da sie wychować;p,a poza tym,niech robi co chce,swoją głupotą nie raz mnie rozśmieszył,z takich tylko się smiać,póki są;p
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Przypominam, że to nie jest ustęp ... więc nie chcę tutaj żadnego spamu. Wydaje mi się, że Freez zrozumiał parę spraw, Filippo przeczytał to co miał przeczytać, a reszta się wypowiedziała. Tak więc ...



Zamykam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Oczywiscie, ze obrazanie innych nie jest dozwolone, ale kazdy ma prawo do wypowiedzi.

Jesli poczujesz sie bardzo konkretnie obrazonym, to napisz do mnie, a ja to zbadam. Ale poza tym radze nie przywiazywac tak wielkiej do tekstow w SBku, bo tam wiekszosc pieprzy od rzeczy, w ten sposob odreagowywuja swoje kompleksy (patrz. eee, dobra, nie bede nickow podawal).

PS. Focus, to ja mialem zamknac temat, jak smiales mnie uprzedzic!? ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Obrażanie Użytkowników
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook