Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Najważniejszy moment w życiu Son Goku

Strony: 1, 2  
Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.958
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
Najważniejszy moment w życiu Son Goku według was?

Obraz
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.938
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Chyba kiedy musiał opuścić dom i jechać z Bulmą szukać smoczych kul ;p Chociaż jakoś zbytnio sie tym nie przejął xD

Nedi
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.881
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Jak już było wspomniane , jednym z najważniejszych momentów w życiu Son Goku było spotkanie Bulmy i poszukiwanie smoczych kul od tego wszystko się zaczęło , kolejnym ważnym wydarzeniem był trening u Boskiego Mistrza a raczej miszcza z kolei jednym z najważniejszych i przełomowych momentów w życiu Son Goku był przylot Raditza na ziemie i poznanie prawdy o swoim pochodzeniu , walka z Saiynami, śmierć przyjaciół , wypraw na Namek i walka z tyranem Frezerem , zemsta i pokonanie wroga oraz zamiana w SSJ.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
najważniejsze było jak w łeb * i mu się pochromoliło

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.881
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
franqey napisał(a):
najważniejsze było jak w łeb * i mu się pochromoliło
No o tym zapomniałem ale fakt faktem jak się walnął w głowę, było już tylko lepiej

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
franqey napisał(a):
najważniejsze było jak w łeb * i mu się pochromoliło
To było ważne, ale chyba znacznie bardziej dla mieszkańców Ziemi niż dla niego...

Chociaż dla niego też, był wojownikiem niskiej rangi, i gdyby nie jego treningi na Ziemi, byłby prawdopodobnie cieniasem, a co za tym idzie zginąłby wcześniej czy później, w jakichś głupich okolicznościach.

Drugą najważniejszą sprawą było spotkanie z Bulmą i wielka podróż, która już była skutkiem wszystkich kolejnych spotkań z najprzeróżniejszymi ludźmi, potworami, bogami.

Następnie trening u Boga Ziemi, po czym obronienie Ziemi przed Szatanem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.050
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
franqey napisał(a):
najważniejsze było jak w łeb * i mu się pochromoliło
To samo przyszło mi do głowy. ^^

Uważam, że to jego najważniejsze zdarzenie w życiu, bo w końcu to ono spowodowało wyraźną zmianę w jego zachowaniu. Spotkanie bulmy otworzyło go tylko na poznanie świata, nowe przygody i spotkanie wiernej paczki przyjaciół.

Bez dostania porządnie w głowę nie byłoby tego co przedstawiłem powyżej, w końcu prawdopodobnie Ziemia zniknęłaby z układu ^^' Chociaż nie wiadomo, bo mimo wszystko na Ziemi było wielu potężnych wojowników, Genialny Żółw, Son Gohan itp. I oczywiście Zaświaty, które wątpię, że bacznie by obserwowały co wyczynia się na Ziemi. Baba Gula na pewno by coś wymyśliła

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.156
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
DB: Trening u Genialnego..., 1 TB z jego udziałem, rozgromienie armii RR, dostanie w głowę .zabicie Picollo Daimao, ślub z Chi-Chi
DBZ: Poznanie historii sayian, osiągnięcie poziomów SSJ do 4
DBGT: Pokonanie Bebiego, zmiana w SSJ5.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wazon napisał(a):
DBZ: Poznanie historii sayian, osiągnięcie poziomów SSJ do 4
DBGT: Pokonanie Bebiego, zmiana w SSJ5.
Osiągnał tylko SSJ4 w DBGT, a SSJ3 w Z.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.121
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pewnie takim ważnym momentem była noc poślubna z Chi-Chi, podczas której Goku nabrał wiele doświadczenia w jednej z najważniejszych sfer ludzkiego życia.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.772
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Tak więc, groteskowo, najważniejszym momentem w życiu Goku, było jego poczęcie. Bo to wszystko tworzy, i od tego się rozpływa. Ale mam też kilka pytań, bo pewnie coś ominąłem. A lubię być uświadomiony, a tym bardziej poprawiany.
Wazon napisał(a):
osiągnięcie poziomów SSJ do 4
Rozumiem ,że chodzi o "pierwsze osiągnięcie", które miało być jednocześnie przełomowym odkryciem. Dla przykładu posłużę się zwykłym SSJ, przy Frizerze. Prawda, dla Goku było to ważnym momentem. Jednakże, NIGDY na własne oczy nie widziałem PIERWSZEJ przemiany Goku w SSJ2 (mającej miejsce w zaświatach - dop. dla pewności, gdyby ktoś nie wiedział). Tak samo SSJ3 (nadal kontekst wyłącznie o pierwszą w historii przemianę Goku). Nie wiem, może coś ominąłem w mandze, anime, filmach kinowych (...) W każdym razie, JEŻELI CZEGOŚ NIE WIDZIMY, skąd możemy wiedzieć ,że było to przełomowe? Opcja ,że chodzi Ci o każdą zwyczajną przemianę wychodzi z gry, gdyż wtedy co drugi odcinek byłby dla Ciebie niesamowity. To taka mała dygresja.
DBGT: Pokonanie Bebiego, zmiana w SSJ5.
Wiem ,że drogi Wazonie robisz to dla skandalu. Każdy skandal przyciąga ludzi, a co za tym idzie rozgłos i publikę. Stąd te Twoje komentarze. Pomimo wszystko zapytam się, bo może patrzyłem na serię DB GT niedokładnie. Każdy może się mylić, więc biorę pod uwagę możliwość swojej pomyłki. Ja SSJ5 w DB GT nie widziałem. Czy mógłbyś mi wskazać konkretny odcinek, byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.156
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
pomyliło mi się z SSJ4
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.899
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A ja sądzę, że była to pierwsza śmierć. Takich wydarzeń na pewno nigdy się nie zapomina ^^

Do tego spotkanie Bulmy, rozpoczęcie traningu u Genialnego Żółwia, przylot Raditza na ziemie, potem przylot Vegety i Nappy, przemiana w SSJ... I narodziny pierworodnego syna

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.833
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
A moim zdaniem było to jak dowiedział się , że należy doklanu sajan i ,że ma brata. Oraz porwanie Songokana przez Radima.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Najważniejsze momenty były wtedy jak się dowiadywał:
"jest ktoś silniejszy od Vegety!"
"Nie będę mógł walczyć z takimi potworami? ... Hurra hurra będę!"
I w ogóle jak się dowiadywał, że jest ktoś silny kogo trzeba pokonać.
A także walki i trening z Gohanem w RoSaT
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.663
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Jak mu z dupy ogon wyciągali - tego się nie zapomina
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


xD
no to było
świetne!
Albo jak się zmienił w nożyczki i mu obciął jak był Oozaruru ;p
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 38
Dni na forum: 5.536
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Moim zdaniem to chyba najważniejszą chwilą w życiu Songa był upadek do kanionu i walnięcie się w głowę co zrobiło z niego dobrego chłopczyka i dzięki temu Songo stał się najsilniejszym wojownikiem a co do tego idzie był dobrym a nie złym i zawsze walczył w słusznej sprawie

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.522
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Najważniejsze były treningi pierwsze u genialnego żółwia, bo nie dość, że to właśnie tu nabył wszystkie niezbędne postawy, zrozumiał jeszcze czym jest istota treningu , oraz trochę też edukacji nabył, bo inaczej byłoby kiepsko.
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.429
Posty: 30
Skąd: Lubenia
Według mnie to jak przypadkiem powiedział że weźmie Chi Chi na ślubny kobierec.Myślał że dostanie ciastko a tu się oświadczył,fabuła by mocno ucierpiała gdyby Songo został kawalerem

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Postać] Najważniejszy moment w życiu Son Goku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook