Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Asakura] Avensus

Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.624
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Imiona: Dorian (mama się uparła...), Tomasz (z chrzcin), Serafin (z bierzmowania)

Nazwisko: dla wścibskich umieszczone jest gdzieś na stronie...

Miasto: Wałbrzych

Wiek: 17 lat

Urodziny: 01 czerwiec 1991r. (dzień dziecka)

Historia nicków:
, to były przyjemne szczeniackie czasy, kiedy paradowałem pod wdzięcznym i mało oryginalnym nickiem Kakarotto91. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z jakimkolwiek forum, ze względu na to, iż nie miałem internetu :p Tak więc DBNao było moim pierwszym forum, do którego zachęcił mnie były kolega z klasy, eMate (za co jestem mu wdzięczny). Nie wiedząc za bardzo, co zrobić zacząłem pisać... po prostu, językiem ulicy. Nie miałem pojęcia, że wygląda to tak, jakbym posługiwał się jedynie 1/10 mózgu i to sparaliżowaną częścią. Z czasem po konkretnych uwagach Shiro zacząłem pisać co raz lepiej, wydajniej, zgrabniej i obszerniej. Zapoznałem się z regulaminem i próbowałem nie wpadać w kłopoty.
Tak więc Kakarotto91 był ucieleśnieniem głupoty i ignorancji. Nick ten wymyśliłem bardzo prosto i wydaje mi się, że ludzie myślący zdołają rozwiązać tę jakże wybitną zagadkę ;P

Nadszedł czas na zmiany... Zmiany nie tylko w wyglądzie, ale i zainteresowaniach. Poznałem wiele ciekawych osób na tym, jakże i na innych forach przez co zainteresowałem się Gwiezdnymi Wojnami jeszcze bardziej (już od dawna byłem fanem, jednakże odrobinę mi się znudziły, kiedy nie było internetu). Tak więc z zamiłowania do jednej z fantastycznych postaci Star Wars postanowiłem poprosić Szefa o zmianę nicka na „Obi Kenobi”. Po pewnym czasie zrezygnowałem z tego pseudonimu, chciałem wymyślić coś bardzo oryginalnego, mieć własny i niepowtarzalny nick...

... Grając w grę Jedi Academy powoli nick sam zaczął się układać. Można powiedzieć, że ta gra mnie zainspirowała do stworzenia Darth Avensusa. Po pewnym czasie skończyłem z bycia Sithem i postanowiłem, iż skrócę nick na Avensus, symbolizującego nowego mnie (nie tylko po Jasnej Stronie xD).

Coś o sobie:
Dobra, co do życia prywatnego: uczę się w zasadniczej szkole zawodowej o profilu mechanik pojazdów samochodowych (odszedłem z technikum z powodu matematyczki, która nie pałała zbytnim uwielbieniem do mej osoby), później mam zamiar zaocznie skończyć dwu letnie liceum i w końcu pójść na studia. Chciałbym także skończyć w późniejszym czasie (tzn. po studiach) studium o profilu: „Ochrona fizyczna osób i mienia” w szkole Certus we Wrocławiu z licencjatem II stopnia (najwyższym z możliwych). No cóż, szkoła jak szkoła, ale w każdej uczyć się trzeba, choć wiadomo, że tutaj jest łatwiej, ale szczerze mówiąc na zajęciach praktycznych w dwa dni nauczyłem się tego, co w technikum przez pół roku...

Dalej... nie lubię przemądrzałych, wścibskich, sztucznych oraz ignoranckich ludzi, a także takich, którzy nie potrafią zachować dystansu do pewnej rzeczy/czynności/persony. Potrafię się śmiać z siebie, dzięki czemu owy dystans zachowuję. Mam nietypowe poczucie humoru, chociaż na tym forum znalazłem wiele osób, które mają podobny.

Interesuję się informatyką, internetem, Star Wars, sportem, a w szczególności ulubionymi klubami Chelsea Londyn i Newcastle United, technologią i motoryzacją. Nie mam pojęcia, co napisać dalej, chociaż jako taką inwencję twórczą posiadam ;P Hmm, może napiszę to, że na forum zachowuję się inaczej, a na gg czy w rzeczywistości inaczej. Lubię rozmawiać otwarcie i szczerze, ale zachowując poziom rozmowy... Chyba wiadomo o co chodzi. W zależności od sytuacji jestem naprawdę poważny, ale z reguły wolę jednak uśmiechać się błaznowato i gadać na różnorakie tematy. Nie palę tytoniu, ponieważ uważam, że jest to bezsensowne i szkoda zdrowia. Nie biorę żadnych prochów, ani nie palę zioła. Piję sobie za to od czasu do czasu (prawie codziennie...?) piwko marki Carlsbeerg, Żubr lub Warka Strong, bo tylko one mi podchodzą. Czasem okazyjnie można strzelić sobie coś mocniejszego, ale bez przesady (ta, ta, zawsze to mówię i nie wychodzi... :p).

Myślę, że tyle wystarczy. Na gg jestem teraz częściej, więc jakby ktoś chciał sobie pogadać, zapytać o coś waszego ukochanego redaktora czy też powyzywać* go trochę, to śmiało można napisać.

Pozdrawiam, wasz ukochany Hatamoto...
... Avensus.


* Liczyłbym się z konsekwencjami przy tym czynie, bo szybko nerwy mi puszczają :p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Avensus napisał(a):
Nie miałem pojęcia, że wygląda to tak, jakbym posługiwał się jedynie 1/10 mózgu i to sparaliżowaną częścią
Hahahaha
Całe szczęście, '91, że w końcu to pojąłeś

Avensus napisał(a):
„Ochrona fizyczna osób i mienia”
Jejku o_O

Avensus napisał(a):
Mam nietypowe poczucie humoru
Każdy tak mówi i nic z tego nie wynika

Avensus napisał(a):
na forum zachowuję się inaczej, a na gg czy w rzeczywistości inaczej
Jak wyżej.

W ogólnie to fajnie, tylko pisz więcej recenzji i innych tekstów na stronę

A to Serafin na bierzmowaniu, to skąd się wzięło?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.624
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
o_OMGotenks napisał(a):
Avensus napisał(a):
Mam nietypowe poczucie humoru

Każdy tak mówi i nic z tego nie wynika
Avensus napisał(a):
na forum zachowuję się inaczej, a na gg czy w rzeczywistości inaczej

Jak wyżej.
Trzeba poznać mnie w realu, wtedy to zupełnie inna rozmowa

A to Serafin na bierzmowaniu, to skąd się wzięło?
Nie schlebiaj sobie, z całą pewnością nie od Ciebie ;P

Po za tym, to nie rozpisuj się tak ;o

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Avensus napisał(a):
Nie schlebiaj sobie, z całą pewnością nie od Ciebie ;P
xD

5-03-2007 17:20, sprawdź archiwum GG

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.624
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
o_OMGotenks napisał(a):
5-03-2007 17:20, sprawdź archiwum GG
Zawsze mogę powiedzieć, że byłem pod wpływem narkotyków, prawda?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie gadałem nigdy z tobą , więc wielę nie napiszę. Wydajesz się sympatyczny , myślący jak na 16-o latka , i nie dający sobie w kszę dmuchać . Raczej masz dystans z czego może wynikać to ostatnie. Takie tam przypuszczenia i truizmy.
Ps. Wiem o co ci chodzi z tą matematyczką , od kiedy powiedziałem do mojej "!?".

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.188
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ni pisałem z tobą dawno lecz pamiętam jedno.
Że to Ty nauczyłeś mnie posty pisać. hehe. Wydaje się śmieszne lecz w necie dopiero serfuje dopiero od około 1.5 roku więc musiałeś mi powiedzieć co i jak.
Wydajesz się wporządku, zawsze pomagasz nawet największym idiotom.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] Avensus
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook