Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Polska] Zmanipulowany sondaż?

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na oficjalnej stronie Platformy Obywatelskiej zamieszczony został sondaż odnośnie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Wyniki początkowo wskazywały na przewagę głosów mówiących traktatowi NIE(podczas, gdy sama PO mówi TAK), jednak w kilka sekund wyniki się odwróciły. Potem powróciły do wcześniejszych proporcji, aż w końcu ankietę zdjęto ze strony celem zabezpieczenia jej przed rzekomymi atakami hakerów.

Sonda

O wypadkach na stronie PO piszą internetowe media.
Artykuł na rp.pl
Artykuł w onet.pl
I w gazeta.pl

Co o tym sądzicie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
PO strzeliło sobie samobója. Nie ma co ukrywać, zalecieli w trąbkę. Tak myślę, że oni lubią popełniać błędy PiS. I dobrze, za żadną z tych partii specjalnie nie przepadam. Smuci mnie natomiast to, że żeruje na tym Korwin - Mikke. Takie błędy konkurencji trzeba wykorzystywać - szkoda, że nie robi tego lewica.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Dobre to jest

Nawet lewicy bym nie posądzał o coś takiego, a co dopiero to wielbione PO. Nie wiem, kto skasował głosy na "nie", i jednocześnie dodał masę głosów na "tak", ale chyba jakiś idiota, jeżeli sądził, że nikt tego nie dostrzegnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Ale kto wierzy w sondaże? Bo ja nie. I nie głosuję na "tego" "tę partię" co ma (naj)większe szanse/poparcie.

Sondaże są często z d**y wyjęte i odbiegają mocno od wyników ostatecznych. Wystarczy zobaczyć na sondaż TVNu i wyniki I tury. Gdzie TVNowskie sondaże dawały Komorowskiemu spora przewagę. A przewaga nie była tak duża znowuż.

Sondaże są dla ludzi, którzy samodzielnie nie potrafią myśleć i chcą by ktoś pomyślał za nich. Takie jest moje zdanie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ale w tym sondażu nie chodzi o nasze wyrabianie sobie zdania przez nas, na podstawie jego wyników, a na zabiegach Platformy i ijej informatyków, by wynik sondażu był odpowiedni.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Nail
Nail


TVN to jedne z największych medialnych smietników. Oni są z nich wszystkich chyba najwiekszymi manipulantami. A jeśli chodzi w ogóle o statystyki, to jeśli sa 2 konie to statystycznie jeden ma 3 nogi albo 2. Dla mnie to jest smiech na sali z tymi sondażami.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Heihachi napisał(a):
A jeśli chodzi w ogóle o statystyki, to jeśli sa 2 konie to statystycznie jeden ma 3 nogi albo 2.
Zupełnie nietrafione porównanie. Poza tym nie ma w tym nic dziwnego, tak działa statystyka.
Nie napisałeś nic na temat sondażu zmanipulowanego przez PO, to samo Łukasz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Nie mnie wnikać teraz co się stało dwa lata temu, ale podobne cyrki wyprawiały się np na filmwebie, po premierze Avatar gdzie film ten skakał z 1 miejsca na 30 i tak w koło Macieju. Setki jak nie tysiące trolli dawały 1 (jedynki) lub 10 (dziesiątki)
tylko po to by ich znienawidzony/ulubiony film miał gorsze/lepsze miejsce w rankingu.
Ale w sumie tutaj sytuacja była trochę inna bu tutaj na "nie" zagłosowało kilka tysięcy osób a na "tak" kilkaset. Później tych głosów "nie" ubyło. Bardzo to podejrzane, ale tak naprawdę to tylko głupia sonda, która nie miała jakiegokolwiek znaczenia dla polityki jako takiej. Jedynie PO straciła na wiarygodności, której i tak dla sporej liczy ludzi nigdy nie miała.


A nie pisałem o tym, wcześniej bo chciałem by temat rozwinął się nie tylko do tej sprawy ale i w ogóle do sprawy sondaży. Bo myślę, że o tym też warto było porozmawiać.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Polska] Zmanipulowany sondaż?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook