Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Technika] Ulubiona super technika (Final Flash, Genki Dama itp.) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  

Ulubiona super technika

Ulubiona super technika
Final Flash (Vegeta) 25,00% 10 25,00%
Genki Dama (Son Goku) 20,00% 8 20,00%
Death Ball (Freeza, Cooler) 12,50% 5 12,50%
Special Beam Cannon (Piccolo, Cell, Buu) 5,00% 2 5,00%
Big Bang Attack (Vegeta) 5,00% 2 5,00%
Kamehameha (Son Goku, Son Gohan) 32,50% 13 32,50%
Wszystkich głosów: 40
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.023
Posty: 119
Jaka jest wasza ulubiona super technika? Ja najbardziej lubie Final Flasha, bo jego autorem jest Vegeta, moja ulubiona postać, a poza tym [ ort! ] podoba mi się wygląd Flasha, fajne jest też Final Kamehameha, ale wolę Big Banga i Supernovę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Usunąłem z ankiety Supernovę, bo to to samo co Death Ball, tylko nazwa wymyślona na przez grę na jej potrzeby. Dodałem za to Kamehamehę, bo to również mocny atak, m.in. Cell od niego zginął.

Nie wiem, który jest moim ulubionym. Każdy ma coś w sobie, jednak pierwsza Kamehameha (Kame Sennina) robiła efekt ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 07.10.2008, 15:37
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.789
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Bardzo lubię Final Flash Vegety i Kamehamehę, ale jakoś nie jestem w stanie okreslić tej ulubionej podobnie jak Naowicz. Acha Goten też używał Kamehamehy

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
GENKI DAMA oczywiscie
a poza tym dlaczego tu nie ma KAIOKENA?

bartulon
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.789
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kaioken to raczej technika dzięki której Goku podwyższał swoją energię KI a super technika jak pisze w temacie to raczej taka niszcząca nie? ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Goku Kaiokenem takze potrafił niszczyć i rowniez był grozny. To była technika ataku i obrony. Nie tylko podnoszenie KI

bartulon
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.789
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
bartulon napisał(a):
Goku Kaiokenem takze potrafił niszczyć i rowniez był grozny. To była technika ataku i obrony. Nie tylko podnoszenie KI
Prawda, ale przecież Final Flash czy Genki Dama miała za cel rozwalenia przeciwnika potężnym atakiem KI jednorazowym ;]

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
anakin89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
anakin89
Wiek: 34
Dni na forum: 5.969
Posty: 13
Zdecydowanie Final Flash a konkretnie przygotowanie do niego. Można to było zaobserwować podczas walki Vegety z Cellem kiedy to technice tej nie tylko towarzyszyło silne trzęsnienie ziemi ale także ogromne wyładowania elektryczne co czyniło ją niezwykle efektowną
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.023
Posty: 119
Anakin89, ja również cenię sobie za to Final Flash. Niestety jest on często mocą porównywany do Kamehameha, a tak naprawdę, technika Kakarotto nie ma szans z FinaL Flashem. A co do Kaio-Kena, to ta technika była mocna jedynie w Saiyan i Nameck Sadze. Potem, żaden przeciwnik nie zostałby przez niego zabity , a moc SSJ była tak wielka, że mogła wprost rozsadzić Goku.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam dwie ulubione techniki : Genki Dama i Kame- Hame- Ha. Tę pierwszą za to, że siła rażenia ataku jest imponująca , może pokonać nawet największego wroga, lecz ma ona jednak jedną wadę: długi czas kumulowania energii KI. Widzieliśmy jak Goku podczas walki z Buu kumulował kilkadziesią minut energie od wszystkich istot żywych. Toteż bardzo wyczerpuje wojownika. Co do Kame Hame. Jest to technika używana przez wielkich mistrzów DB. Goku i Kuririna, bardzo widowiskowa a zarazem skuteczna.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.150
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Zdecydowanie Final Flash.... Najlepsza i najefektowniejsza...
Efektownie wygląda przygotowanie do niej, trzęsienie ziemi, zmierzch , te błyskawice. Noi potężna [ ort! ] siła z jaką idzie wiązka energi... Najlepsza zdecydowanie technika..
Yondaime123
Ziemianin
Ziemianin
Yondaime123
Dni na forum: 5.752
Posty: 8
Hako napisał(a):
Prawda, ale przecież Final Flash czy Genki Dama miała za cel rozwalenia przeciwnika potężnym atakiem KI jednorazowym ;]
A Kaioken moze nie?? zobacz walke goku vs nappa Kaiokenem poprzez precyzyjne trafienie mozna sparalizowac przeciwnika i po walce. Moim zdaniem jest to super technika bo poczatkowo miala byc uzywana tylko w ostatecznosci.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kamehameha dla mnie nr.1! Pewnie dlatego, iż była to pierwsza technika w dragon ball.
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.675
Posty: 26
moim zdaniem najefektowniejsza była technika Vegety Final Flash. była też bardzo potężna, chociaż jak większość potężnych technik w dragonballu wymagała długiego generowania energii, a w tym czasie przeciwnik mógł spokojnie nacierać na bohatera.

Genki Dama też była świetna, jednak jej moc nie pochodziła od bohatera, tylko od wszystkich żyjących na świecie istot, więc nie miała tego uroku co poprzednie. Chociaż podczas walki z kid buu i omega shenronem była bardzo efektowna i efektywna.

Świętnymi technikami były też Big Bang Attack, który wykonywany przez Vegetę świetnie wyglądał oraz Galik Gun, którego tutaj nie ma na liście, chociaż szkoda, że tak rzadko można było go widzieć, bo po saiyan saga chyba już go nie pokazywano, dopiero w Baby saga w wykonaniu baby'iego, ale najefektowniej wyglądał na ziemi w starciu z Kaioken Kamehameha Goku, z którą przegrał
dawideek14 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dawideek14
Dni na forum: 5.635
Posty: 7
Skąd: nd
najlepsza technika wobec mnie to Kamehameha.

Wiele razy widzielismy jak Goku -w sumie nie tylko on uzywajac tej techniki pokonywal wroga
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.663
Posty: 128
Skąd: Polska
1. Kamehameha - proste i do rzeczy
2. Final Flash, taki jak Vegeta ASSJ zaserwował Cellowi - genialne, a muzyczka w tle tylko dodawała mu "potęgi" Gdyby Cell się nie uchylił, zapewne by zginął.
3. Technika, którą Piccolo próbował znisczyć Cella po walce z C17 - oglądając pierwszy raz wiele lat temu już myślałem, że rozwali Komórczaka... Atak prezentował się imponująco.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.621
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.494
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
No jak dla mnie najlepszym atakiem jest atak Vegety który nosi nazwę Final Flash

" ... Final Flash - Forma ataku podobna do Kame Hame Ha.Dłuższy jest jednak czas kumulowania energii oraz większa jest siła rażenia pocisku.Stosując tą technikę należy odchylić ręce do tyłu, a następnie je złączyć wystrzeliwując pocisk KI ;D ... "

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.481
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Zdecydowanie pod względem zastosowania najbardziej podoba mi się Genki- Dama, to ogromna moc , ale także podoba mi się sposób, zresztą świetnie wymyślony przez Akirę, że wykonujący technikę pobiera część energii od wszystkich organizmów żyjących na planecie - ludzi , roślin , zwierząt. To jest genialne i te siły + jeszcze siła zebrana w Goku - nieprawdopodobny efekt. Nom, to Genki Dama mi się bardzo podobała tylko, że była trochę powolna i w końcowym wykonaniu i w zbieraniu energii.

Natomiast jeśli chodzi o efektowność to Vegeta ( Big Bang Attack ) , jak zobaczyłem po raz pierwszy to normalnie byłem zadowolony aż , że coś takiego wymyślili, tak super wprowadzali różnorodność technik , a w dodatku lubię Vegetę.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.575
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Mi najbardziej podobał się Final Flash, drugie w kolejce jest Big Bang Atack.
Naprawdę zastanawiałam się, który z nich wybrać i ostatecznie wybrałam Final Flasha.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Technika] Ulubiona super technika (Final Flash, Genki Dama itp.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook