Forum Dragon Ball Nao

» Seks za pieniądze

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Parvatti napisał(a):
Hm... a spójrzcie na to z punktu widzenia gejsz. Przecież właściwie taka gejsza też się "sprzedawała" mężczyźnie, aby "umilać" mu czas.
"Sprzedawała"? Równie dobrze można powiedzieć, że aktorzy w teatrze się "sprzedają", aby umilać czas widzom. A faceci gejsz nawet nie dotykali, nie mówiąc o oglądaniu nagiego ciała. Ja z kolei opieram się na Gejszy z Gion. Że niektóre się puszczały prawda, ale nie było to tolerowane.

Sponsoring ponoć popularny jest w Japonii, gdzieś czytałem, pewnie w jakimś bublu. Tylko ciężko to zweryfikować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Nieporównujmy japonii do sponsoringu, kiedys czytałem oferty pracy zagranicznej i była taka jedna dotycząca pracy w ekskluzywnej japonskiej restauracji, gdzie przyszła kelnerka musiała umiec dobrze rozmawiac z klientem, usmiechac sie do niego, i umilac mu spozywanie posiłku swoja osobą
Ja znam taką osobę. Jednakże w zakres jej pracy nie wchodziło sypianie z klientami. Po prostu rozmawiała z nimi i śpiewała w karaoke,jednocześnie pilnując by klient zostawił w lokalu jak najwięcej kasy.To wszystko.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Sponsoring ponoć popularny jest w Japonii, gdzieś czytałem, pewnie w jakimś bublu. Tylko ciężko to zweryfikować.
ja nie raz słyszałam nie raz że tam młodzi, przystojni chłopcy udają facetów starszych od siebie Japonek za grubą kasę. Raz wychodzą z nimi do kina innym razem uprawiają z nią seks... I raczej właśnie płeć męska tam ze sponsoringu bytuje

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.778
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Gejsze w teorii ,,sprzedawały się'' tylko tym mężczyznom których one chciały.
Piszę w cudzysłowie bo tak naprawdę nie ustalały ceny za siebie samą, tylko to ze strony faceta w dobrym tonie było zapłacić takiej jak najwięcej.
Ależ przecież dziwki też z reguły sprzedają się tym mężczyznom, które chca. Nie mówię o tirówkach czy tych stojących na ulicach, ale o tych raczej domowych. Dziwka, która nie jest przymuszana do pracy może odmówic pracy z klientem, który jej się nie podoba, który w jakiś sposób ja odrzuca, przecież to nie jest obóz pracy!


Ujio napisał(a):
Tyle jeżeli chodzi o moje zdanie odnośnie gejsz. Dla mnie dziwka i gejsza to nie to samo.
Dla mnie równiez i wcale tego nie powiedziałam. Nie mam zbyt wielu informacji, wiem tylko to, co przeczytałam u Goldena, więc chętnie zweryfikuję informacje.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
masz jakiś wyidealizowany obraz dzi...wek xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.778
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Nightmare_creator napisał(a):
masz jakiś wyidealizowany obraz dzi...wek xD

Znasz jakąś dziwkę osobiście? W miarę blisko?
Bo gdybyś czytała uważnie temat, wiedziałabyś, że ja znam i wiem odrobinę, jak wygląda cała sprawa z drugiej strony.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.542
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Parvatti napisał(a):
Bo gdybyś czytała uważnie temat, wiedziałabyś, że ja znam i wiem odrobinę, jak wygląda cała sprawa z drugiej strony.
czytałam

i mogę powiedzieć ze znam jedną, w zeszłym roku ojczym wywalił ją z domu bo skończyła 18nastkę i stwierdził że łużej jej utrzymywał nie będzie. No to ona zaczęła się puszczać. Mimo iż dach nad głową miała zapewniony - zgłosiła się do monaru, dostała pokój i 3 posiłki dziennie, wcale nie musiała się zeszmacić a jednak to zrobiła -_-

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Heh.
Bardzo mnie zastanawia jedna rzecz mianowicie wszyscy ci, którzy dziwki w hierarchii ustawiają gdzieś pomiędzy zwierzętami a sprzętem domowym, szczególnie zaś niezwykle bawi mnie fakt ich rzekomej pogardy do tegoż zawodu jak i samych 'pracownic'. Trudno mi sobie wyobrazić, by któryś z owych krzykaczy (bo nazywanie ich dyskutantami to nader eufemistyczne określenie graniczące ze skrajną głupotą i optymizmem) wyżył w cnocie i czystości do dnia dzisiejszego. Niekoniecznie seks mam tu na myśli. Zapewne gazetka czy filmik xxx w zupełności wystarczą. Oczywiście powyższe istoty nigdy z nimi styczności nie miały, bo jakże to tak można?! Oglądać gołe *? Toż to hańba! No właśnie... Wierzycie w Świętego Mikołaja, Królewnę Śnieżkę i krasnoludki? Bo ja nie moi drodzy i tak samo nie wierzę, że powyżsi obrońcy cnoty niewieściej nie skorzystaliby z okazji i nie przespali się z damą lekkich obyczajów, gdyby nadarzyła się ku temu sposobność. Na dyskotece chociażby i za darmo, żeby spraw zbytnio nie komplikować. Wniosek nasuwa się tylko taki, że o kant dupy tylko potłuc wasze gorzkie żale i zapewnienia na sto lat w przyszłość.

Co zaś do podsuwania tematów w temacie proszę bardzo. Zejdźmy wreszcie z tych biednych kobit, bo się zamęczą bidule na śmierć i wspomnijmy coś niecoś o o młodych i smagłych chłopcach świadczących usługi starym paniom. W skrócie dla mnie to to samo co prostytucja damska - nie pochwalam, ale niech każdy robi co uważa za słuszne - ale ciekawi mnie opinia społeczeństwa, które uważa jednak, że puszczająca się baba różni się jednak od puszczającego się faceta.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Drakan napisał(a):
Niekoniecznie seks mam tu na myśli. Zapewne gazetka czy filmik xxx w zupełności wystarczą. Oczywiście powyższe istoty nigdy z nimi styczności nie miały, bo jakże to tak można?! Oglądać gołe !?? Toż to hańba! No właśnie... Wierzycie w Świętego Mikołaja, Królewnę Śnieżkę i krasnoludki? Bo ja nie moi drodzy i tak samo nie wierzę, że powyżsi obrońcy cnoty niewieściej nie skorzystaliby z okazji i nie przespali się z damą lekkich obyczajów, gdyby nadarzyła się ku temu sposobność. Na dyskotece chociażby i za darmo, żeby spraw zbytnio nie komplikować. Wniosek nasuwa się tylko taki, że o kant dupy tylko potłuc wasze gorzkie żale i zapewnienia na sto lat w przyszłość.
tu cie zaskoczę, tydzien temu podczas 18 siostry kumpla jedna dziewczyna chciała mnie namowic na łóżko, lecz kulturalnie odmówiłem . filmiki i gazetki owszem zdarzało mi sie obejrzec, lecz to nie prostytucja tylko cudzołóstwo, a temat nie jest o cnocie tylko o prostytucji. Wracając do darmowego przespania sie na dyskotece, to po prostu normalny ludzki wybryk, seksks jest potrzebą, a że dziewczynkom gotuje gdzieniegdzie to chca wykorzystac okazje, po prostu zwykły darmowy wybryk nastolatki który z wiekiem przejdzie, inaczej z kobieta która połowe życia sie puszczała

Seks jest dla ludzi, powinien byc przyjemnoscią, a nie sposobem na życie

tyle, pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
lecz to nie prostytucja tylko cudzołóstwo
Że co, proszę? Ja też wody nie piję. Ja piję H2O...

Cnota jest natomiast przenośnią, bardziej oznacza tutaj poglądy forumowiczów (konkretnie potępianie prostytucji) aniżeli aspekt wartość duchową czy rzeczywistą. A skoro już poruszyłeś kwestię zachowania dziewczyn na dyskotekach (nota bene ma wypowiedź związana właśnie z tą dyskoteką została źle zinterpretowana, raczej jest tłem dla wydarzeń i nie odgrywa istotnej roli, bo przecież nie napiszę, że zatwardziała prostytutka spadła ci z nieba na ulicy i zaproponowała seks albo wyskoczyła ze studzienki kanalizacyjnej, ale skoro akurat tak wolałeś ująć tekst, nie mam tego za złe) sądzę, że dzisiaj dyskoteka jest idealnym miejscem na taki typu proceder, tyle, że darmowy. Prawie. Sponsoring kwitnie. Ja osobiście na dyskotekach nie bywam, ale znajomi co niektórzy już tak i tamci spokojnie mogą mi pokazać stałe bywalczynie, które po nic innego jak po majętnego faceta na dyskotekę nie przychodzą, choćby nie wiem jak był paskudny. Nawet jedna z takich istot chodziła ze mną do pracy. Esencja czystego kurestwa, choć przyznaję, że dobry pracownik i nawet ciekawa osobowość.
Jednorazowe wybryki się zdarzają, owszem ale w większości wypadków coś ich jednak za dużo...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
nihaoma Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.165
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Czy miał ktoś z was styczność z gejszą lub z jej odpowiedniczką? Albo czy macie takie fantazje erotyczne? podzielcie się *.com
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 6.000
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie płacę dziwkom za seks. Płacę, żeby sobie poszły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.862
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To jakiś inny jesteś brzydalu. Jeśli chodzi o sex za kasę, to raczej dla tych co są przy kasie i mają, jak to nazwać, niskie poczucie moralności czy coś w tym stylu. Osobiście byłem kilka razy, w wieku 17 i 18 lat legalnie XD Nie ciągnie mnie do tego, jak sobie przypomnę. Szkoda kasy, już lepiej się nbpać albo i dokonać samo gwałtu ;p. Albo kupić waginę lub wysmarować pasztetem,słoniną, hehehe i wiśta wio XD. No szkoda kasy. Natomiast można spróbować z chłopcami albo dziewczynami, oczywiście z miłości.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.923
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Bo wy, to tylko za pieniądze możecie liczyć na mokrą szparę.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.862
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Hm... Co będę się kłócił... Prostak ;p hehehe.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.268
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na dziwki nie chodzę i raczej nie będę chodził. Z drugiej strony jednak tak sobie myślę, że jak zostanę bogatym skurczysynem to sobie kupię ze 3 dupy na własność.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 6.000
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja ogólnie uważam, że dozwolona powinna być poligamia do 3 kobiet dla jednego faceta. Wziąwszy pod uwagę okres, humory i inne odloty, 3 akurat by pasowały. Oczywiście mężczyzna miałby nad nimi pełnię władzy zwierzchniej, bo 3 baby samopas to gdzie, na głowę by wlazły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.923
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Oby tylko na głowę...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Coz...to zadna przyjemnosc posuwac kogos, kogo moze miec praktycznie kazdy i jeszcze za to placic...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.923
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Próbowałeś, że tak mówisz?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks za pieniądze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook