Forum Dragon Ball Nao

» Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?
Bardzo dobry 3,39% 2 3,39%
Dobry 10,17% 6 10,17%
Taki sobie 18,64% 11 18,64%
Bubel 49,15% 29 49,15%
Nie obejrzę 18,64% 11 18,64%
Wszystkich głosów: 59
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


ja bym chciał zeby powstało
... to chyba tylko na nabicie posta.... to jasne, że powstanie...
a post takiej długości... że...
Jak dla mnie to ten film z twoich wypowiedzi będzie bardzo dobry.
Jeżeli ta stronka podawała prawdę to... jest nieźle
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.418
Posty: 1.031
Byłem pewien, że ostatnio wypowiadałem się w tym temacie... No nic.

Nie ma oficjalnej strony filmu, tylko fanowska. Stamtąd zdaje się te wszystkie informacje, które podał Katzu~no~Yuutsu.
Fox ma już zarezerwowany banner (na razie pusty) na swojej stronie głównej i datę premiery za trzy miesiące, więc nie jest źle. Budżet to zdaje się 100 mln $- o efekty specjalne bym się nie martwił.

Co do oczekiwań, to mam nadzieję, że kame-hame-ha będzie przynajmniej przypominać tą z anime i że walki będą prawdziwymi walkami, a nie żenadą, jaką widzimy na trailerach.
Miło by było zobaczyć jakąś sensowną grę aktorską.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Katz: 15.01.2009, 21:28
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.418
Posty: 1.031
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.iv.pl/images/e9a2v7fdkt3lry0692y.jpg
http://www.iv.pl/images/ycvox7rqz5xjbv7qcbl.jpg
http://www.iv.pl/images/whi3uz1gv9j01u3gd.jpg

poprawione mam nadzieje ze juz działa

acha i zapomniałem o shenlongu,niestety nie bedzie on w pełni ukazany raczej bedą to zarysy wsrod chmur z oczami,cos jak Sentinel z X-Men:ostatni bastion

głowny motyw muzyczny nagrała ayumi hamasaki 25 lutego ukaze sie jej singiel z tytułowa piosenką ''Rule'' byc moze bedzie teledysk ze scenami z filmu

noi zremasterowany trailer,duzej roznicy nie ma ale jakby lepsze efekty

http://www.reelzchannel.com/movie/243366/dra ... evolutio...

na filmwebie w komentach znalazłem opis z pokazu dla tworców ,ale z gory mowie ze info moze nie byc 100% pewne

- Film trwa bez napisów 101min.
- Roshi ponoć nie jest zboczony, ale jest bardzo śmieszną postacią.
- W filmie jest bardzo dużo akcji, niby więcej niż w większości adaptacji komiksów.
- Piccolo jest ponoć zagrany rewelacyjnie.
- Goku kocha walkę i często się śmieje oraz tekst "I'm not ready for this" nie pojawia się w filmie.
- Bulma jest w zachowaniu prawie taka sama jak w Mandze i Anime.
- Yamcha jest bardziej bandytą niż wojownikiem.
- Shenlong nie jest zbyt dobrze ukazany.
- Piccolo będzie robił Makankosappo(nie wiem jak dokładnie to się pisze).
- No i na koniec, końcowa Kame Hame Ha robi dziurę w klacie Piccolo.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Trailer jest niezły, wygląda lepiej niż myślałem. Może i nie oddaje wiernie fabuły, ale jest! Nie podoba mi się tylko, że kule zrobiło 7 kolesi, ale może się okaże, że jeden z nich to... wszechmogący!!! A i dobrze, że Picollo przyleciał z kosmosu, bo to oznacza, że może będzie kontynuacja! I jakby robili takie jak DBZ, to na pewno by od razu dali Frizera, bo saiyan saga to taki prolog do Frizera, za krótka i beznadziejna na film ;/
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.740
Plusy: 1
Posty: 538
Kathlar napisał :
I jakby robili takie jak DBZ, to na pewno by od razu dali Frizera, bo saiyan saga to taki prolog do Frizera, za krótka i beznadziejna na film ;/
Pewnie. Najlepiej w ogóle przejść do samego Freezera, pomijając całą fabułę. Ba!, kto by się przejmował jego formami, zróbmy go od razu na ostatniej, bo reszta i tak jest słabsza ,więc po co?

Co do samego filmu, to moim zdaniem zbytnia ingerencja jest w fabułę. Czy gdyby została wiernie odwzorowana, mniej osób poszłoby obejrzeć nowy film? Nie rozumiem założeń autorów.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Thorik napisał(a):
Pewnie. Najlepiej w ogóle przejść do samego Freezera, pomijając całą fabułę. Ba!, kto by się przejmował jego formami, zróbmy go od razu na ostatniej, bo reszta i tak jest słabsza ,więc po co?
Nie powiedziałem, że ominęli by Saiyan sagę... czytaj uważnie co? Mówię, że raczej będzie ona tylko fragmentem filmu o Frizerze, jeżeli będzie...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Thorik napisał(a):
Co do samego filmu, to moim zdaniem zbytnia ingerencja jest w fabułę. Czy gdyby została wiernie odwzorowana, mniej osób poszłoby obejrzeć nowy film? Nie rozumiem założeń autorów.
Gdzies czytałem wywiad z producentami i mowili ze fabuła 1-wszego filmu bedzie troche odbiegac,dlatego ze to jest pierwszy oficjalny film na podstawie tego uniwersum i od czegos trzeba zacząc,a przedstawienie historii małego goku nie jest mozliwe w 1 filmie

juz na poprzedniej stronie pisałem ze mja byc 3 czesci 1 to mniej wiecej wiemy o co chodzi w 2 maja zjawic sie saiyanie (Raddizt,Vegeta,Nappa), 3 ostatnia ma byc najbardziej widowiskowa w niej bedzie freezer a goku ma sie stac legendarnym super saiyaninem (SSJ2) i bodajze umrzec

pojawiły sie nawet potencjalne nazwy kolejnych czesci ale to raczej 100% plota

1.Dragonball Evolution
2.Dragonball Z
3.Dragonball Z Revletion

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.740
Plusy: 1
Posty: 538
Kathlar napisał :
Nie powiedziałem, że ominęli by Saiyan sagę... czytaj uważnie co?
Nie no, pewnie że nie wspomniałeś nic o omijaniu. Napomniałeś jedynie o "to na pewno by od razu dali Frizera". Kurcze daliby go od razu, a nie pominęli Saiyan Sagi. Ciekawe jakby to wyglądało.
A poza tym, przecież Saiyan Saga, to beznadziejny nic niewarty prolog. Kto by go tam chciał. A fee.

Co do tych 3 części, to zobaczymy. Nie wiadomo z jakimi opiniami spotka się pierwsza odsłona, także nie czekałbym z utęsknieniem na kontynuację. Jeżeli okaże się, że film jest nieopłacalny, to nici z jakichkolwiek planów i kolejnych części. Poza tym jak wspomniałeś, mogą to być jedynie plotki.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.592
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
Hej jestem bardzo ciekawa tego filmu , może ktoś coś przybliży czy warto go oglądać bo nie wiem czy opłaca sie pobieranie , widziałam tylko okładki i szczerze jakoś mnie to niego nie ciągnie ...;/
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Masz parę postów wyżej trailer. I parę zdjęć na stronie filmu.
Jak interesujesz się DB, to powinnaś obejrzeć

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.592
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
ineteresuje sie i to bardzo ale to nie oznacza ,ze wszytskie nawet chałtury to trzeba sie brac za to ale dziekuje i widze ze sie podoba , mam nadzieje ze mi tez przypadnie do gustu , dzieki za pomoc
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.977
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zaczynacie pisać, że fil będzie nawet dobry. A mnie wciąż odciągają wyglądy postaci. Nie potrafię sobie wyobrazić Kamesanina bez łysiny czy Son Goku bez długich spiczastych włosów Mam nadzieje, że reszta będzie mi odpowiadać.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zettai napisał(a):
potrafię sobie wyobrazić Kamesanina bez łysiny czy Son Goku bez długich spiczastych włosów
no fakt kamesin troche zawiódł,ale goku jak dla mnie jest dobrze zrobiony,bo rezyser chciał aby było naturalnie no w sumie nie dziwie mu sie gdyby do wszystkiego przykładac szczegóły:

chcielibyscie cos takiego?nie sądze

Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jeżeli nie podoba wam się zbaczanie z fabuły to po kiego marudzicie? Nie lepiej nie psuć sobie smaku, wzroku, słuchu i narządów rozrodczych?


Kathlar napisał(a):
Nie podoba mi się tylko, że kule zrobiło 7 kolesi
Mnie też to gryzie, gryzie mnie wygląd wszystkich postaci i ogólne cały ten crapp.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
no fakt kamesin troche zawiódł,ale goku jak dla mnie jest dobrze zrobiony,bo rezyser chciał aby było naturalnie no w sumie nie dziwie mu sie gdyby do wszystkiego przykładac szczegóły:
kamesennin ma dobry plus: jakby był zboczkiem w filmie to raczej byłby... powiedzmy sobie... beznadziejny! JEst przynajmniej stylowy a powiem tak: tego filmu nie uważam za dokładny i przedstawiający dokładnie fabułę... więc to nie jest złe! Tak sądzę!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.418
Posty: 1.031
Patrząc na fabułę, to film będzie tym dla DB, czym był nowy Batman dla komiksu: nazwy te same, imiona te same, reszta- wymysł scenarzysty. I mnie to pasuje, bo jakby chcieli robić ekranizację, to by musieli ze 30 filmów nakręcić, nie trzy. Jak się nie spodoba, to się powie, że film jest jedynie luźną adaptacją oryginału. Jak się spodoba, to następnym razem zrobią lepszy, bo jedynka zarobi na dwójkę i odważniej podejdą do tematu.

Kamesennin aż takim zbokiem być nie może, ale kto wie, może stary podrywacz?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook