Forum Dragon Ball Nao

» Manga z JPF

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Dni na forum: 3.484
Plusy: 18
Temat dość banalny, ale ciekawość mnie zżera. Będzie ktoś z was kupował mangę Bleach, którą od września wydawać będzie wydawnictwo JPF? W prenumeracie mają już 1 tom, i tak jak wspomniałem od następnego miesiąca będzie możliwa do zakupu.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 3.653
Plusy: 25
Kupiłbym, gdybym miał nadmiar pieniędzy. Tak - wolę wydać na FMA. To co ostatnio wyprawia się w oblechu nie zachwyca, choć pewnie w tomach czytałoby się lepiej niż jako pojedyncze rozdziały. Choć dla samej sagi SS może kupię w przyszłości.

Last.fm
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Dni na forum: 3.117
Ja będę miała kasę, to może zainwestuję w Bleacha, ale w pierwszej kolejności będę kupowała mangę death Note (na razie mam 2 tomy) Jeśli starczy mi jeszcze na wybielacza to może kupię parę tomów...

Kathlar Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Kathlar
Dni na forum: 3.294
Plusy: 1
Wiele osób na forum czyta tą mangę, może i mnie wciągnie. Od pierwszego września? Jeżeli będzie w sklepie to kupię. A co ile wychodzi? Dzięki za info Hako.

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
^Kath napisał(a):
Wiele osób na forum czyta tą mangę, może i mnie wciągnie. Od pierwszego września? Jeżeli będzie w sklepie to kupię. A co ile wychodzi? Dzięki za info Hako.
Nie wiem czy od 1, ale mają w zapowiedziach napisane, że od września, podejrzewam, że na początku. Wydawana będzie co 2 miesiące, kupisz w kioskach Ruchu, Emipku.

SeboZST Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SeboZST
Dni na forum: 3.013
Bleach, jako Anime mnie nie zachwyciło (tylko saga SS była jako tako) i choć jako Manga to może troszkę inna sprawa.. przynajmniej na razie, nie planuje takowego zakupu. Może kiedyś, ale na dzisiaj to tylko FMA i DN ; ).
Kathlar Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Kathlar
No i się przeliczyłem, bo nie ma u mnie Bleacha. Liczę, że jeszcze gdzieś ją znajdę. Bo się na nią napaliłem

Co ciekawe nowy Naruto też nie doszedł Mam nadzieję, że to przypadkowe opóźnienie a nie olanie mangi...

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 3.481
Plusy: 3
ja zamierzam kupowac tak czy siak. Generalnie uwazam, ze JPF wydaje mangi - przynajmniej jezykowo, bo do jakosci druku i papieru mozna sie przyczepic - na wysokim poziomie. Poza tym ja i tak kupuje sobie wersje finska, bo tez wlasnie zaczela wychodzic i jestem dumna posiadaczka dwoch tomow (A Naruto prawie 20-tu, tak na marginesie )

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"aoi mikazuki noboru (kaze wa aka o matotte)"

Obraz
kirin.pl

Kathlar Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Kathlar
Dzisiaj został wydany pierwszy tom mangi Bleach. JPF zaczął wysyłać prenumeratę i prawdopodobnie w tym tygodniu będzie w sklepie

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.818
Plusy: 64
Mnie tłumaczenie odpowiada, właściwie takiego się spodziewałem. Zamiast Shinigami - Strażnicy śmierci, Zanpakuto - Żniwiarze dusz itp. Może nieodpowiednie się wydawać, jak się zna Bleacha z innych tłumaczeń (albo w większości nietłumaczeń), ale trudno. Na razie jest OK, a pewnie będzie tylko lepiej.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Generalnie podpisuje się pod tym co powiedział SoheiMenos, ale dodam, że nie odpowiada mi jedynie tłumaczenie Zanpakutou na Żniwiarzy Dusz, dość kiepsko to brzmi, choć sam sens nie jest głupi, i przede wszystkim zły, ale tak jakoś mi nie podszedł.

Pozdrawiać.

Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Dni na forum: 4.496
Plusy: 6
Tylko dwie nowości wydawnicze?! A co z "NANA"?? Grrr... całe wakacje czekałam na potwierdzenie, że się zajmą tą pozycją, a tu nic.

Co do "Bleach". Właściwie oglądałam tylko jeden odcinek, który bardzo mi się podobał. Jednak braknie mi czasu na poważniejszą przygodę z tym anime tudzież mangą. Jednak gdybym była fanką, z pewnością bym kupowała mangę. Clio podała wiele zalet pozycji wydawanych przez JPF, więc myślę, że nie ma przeciwwskazań.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Mam trzy tomy, jedyne jakie wyszły i jestem zadowolony. Czyta się miło, tłumaczenie dobre, nie wadzi nic. Polecam gorąco.

Forum DB Nao » Manga i anime » Bleach » Manga z JPF
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump