Forum Dragon Ball Nao

» [Świat] Nobel dla Obamy

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Barack Obama - pierwszy czarnoskóry prezydent Stanów Zjednoczonych - został laureatem tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla. Norweski Komitet Noblowski ogłosił swą decyzję przed południem. Media natychmiast nazwały to "sensacją z Oslo".

W uzasadnieniu Komitet Noblowski podkreślił m.in. "nadzwyczajne wysiłki" podejmowane przez prezydenta USA w celu "umocnienia międzynarodowej dyplomacji i współpracy między narodami". Wyeksponowano też szczególne znaczenie jego "wizji świata bez broni nuklearnej" i dążenia do jej realizacji.


-> http://fakty.interia.pl/raport/nagroda-nobla ... /-,1380213

Zgadzacie się z tym, że działania Obamy, jego nadzwyczajne wysiłki, są na tyle wyjątkowe, by przyznawać mu Nobla? I czy to w porządku dawać Nobla aktualnemu prezydentowi?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na dobre potwierdzony został zwrot w polityce światowej. Skręciliśmy w stronę socjalizmu, protekcjonizmu, terroru związków zawodowych, "równouprawnienia" i pseudowolności. W szkole zaś dzieci będą uczyły się o kolejnym autorytecie, do Bhutto, Mandeli, Malcolma X, Brandta, de Gasperi, Schumanna, Gore'a, Kissingera dołączył Obama. Komitet w Oslo półotwarcie przyznał, że świat dąży do tego, od czego się odcina, do Adolfa Hitlera, Włodzimierza Lenina, Karola Marksa, Robespierre'a itd. Nastały nowe kryteria oceny autorytetów, które ustala, niczym wino, mocniejszy z dekady na dekadę, duch Rewolucji Francuskiej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 11.10.2009, 14:09
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie rozumiem tego. Za wysiłki i dobre chęci? To może dajmy Nobla tym wszystkim misskom, które pragną pokoju na świecie. To jakaś paranoja.

Nagroda ta zupełnie mu się nie należy. Faktem pozostaje to, że przyzwala na późną aborcję. To w MOICH oczach, już go skreśla.

Reasumując, jak tak dalej pójdzie, to każdy z nas dostanie Nobla...

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Zbytnio się tym nie interesuję ale jak przeczytałam, że Obama dostał Nobla to przyszła mi tylko jedna myśl: za co?? Co niby takiego zrobił?? Za to, że chce pokoju? Chcieć może, teraz tak sobie pogada a w przyszłości zrobi zupełnie co innego. LEdwo został prezydentem a już nagrode ma. Dosłownie za nic. Nic nie zrobi a mówić o pokoju i tym podobnych rzeczach to każdy moze, taką nagrodę należy przyznawa c za czyny a nie tylko za głupie gadanie.

Nie wiem w którym to było roku ale jak usłyszałam, że JPII został nominowany do Nobla byłam pewna ze go dostanie. Dałąbym sobie nawet rękę uciąć, że tak się stanie. Wielkim zdziwieniem dla mnie było, że tak się nie stało. Uważam, że skoro zosta nominowany to Jemu na nagrda naprawdę się należy. A nieprzyznanie mu to po prostu była kompletna porażka.

I takie porównanie: Jan Paweł II - nominowany i nie dostał nagrody a zrobił w swoim życiu naprawdę wiele rzeczy, długo by wymieniać. I taki Obama - dostał Nobla a nikt o nim nie słyszał póki prezydentem nie został i niczym się nie wyróźniał. Nagroda Nobla także schodzi na psy.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kyanna napisał(a):
agroda Nobla także schodzi na psy.
No raczej...Skoro nawet u nas tzw."autorytety moralne" staneły murem za pedofilem,tylko dlatego,że "kolega z branży",to i Nobel dla Obamy za jego "chęci i wysiłki" jakoś mnie nie dziwi.Cóż...facet się lansuje.Pierwszy czarny prezydent USA,to fajnie brzmi,a ludzie włażą mu w dupę.Mnie szczerze mówiąc to gówno obchodzi.Mam gdzieś jego prezencję.Liczą się czyny,a mnie jakoś trudno dopatrzyć się czegokolwiek,co byłoby na tyle wielkim osiągnięciem,by przyznać mu Nobla.Zanim został prezydentem,nikt o nim nie słyszał.Osiągnięć specjalnych też nie ma.Jego poprzednicy robili już większe rzeczy i Nobla nie dostali.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Moja pierwsze reakcja, gdy zobaczyłam nagłówek "Obama został laureatem nagrody Nobla" to niedowierzanie, szok i nasuwające się pytanie: Za co? Zgadzam sie z osobami powyżej, że jest dużo więcej osób, które przysłużyły się światu, a nagrody nie dostały.
W uzasadnieniu Komitet Noblowski podkreślił m.in. "nadzwyczajne wysiłki" podejmowane przez prezydenta USA w celu "umocnienia międzynarodowej dyplomacji i współpracy między narodami". Wyeksponowano też szczególne znaczenie jego "wizji świata bez broni nuklearnej" i dążenia do jej realizacji.
A jednak swoich wojsk nie wycofał, więc co tu mówić o współpracy czy świata bez broni nuklearnej...Nie podoba mi sie to, ale może rzeczywiście ma to jakiś związek z rasizmem nie będę wnikać...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Specjaliści od pokoju na świecie, przyznajcie się przed sobą, ilu z was miało jakiekolwiek pojęcie o noblach w tym roku, zanim nie zobaczyło tego newsa. Słyszeliście o którymkolwiek kandydacie? Wątpię. I nie piszcie, że wiedzieliście, bo można to sobie o kant dupy potłuc. Ja nie wiedziałem, nie interesuje mnie to, nie robi mi różnicy, czy pokojowego nobla dostał obama, czy jakiś przypadkowy chinol z więzienia. Ot, kolejna coroczna gala pokroju festiwalu filmów alternatywnych.
Kolejne ciekawe zjawisko to wyciąganie Wojtyły jako argumentu, ale tu nie będę nic pisał, bo na tym forum siedzi rzesza fanatyków polskiego papieża, więc lepiej przemilczeć jego wkład (a raczej brak) w pokój na świecie.
A tak na koniec, ignoranciki, macie lekturkę, może trochę da wam do myślenia:
http://www.kominek.tv/tt.znowu.bija.czarnego,artykuly,123.htm
Facet ma po części racji, po części pisze głupoty, ale kto myśli, ten wyłapie wartościowe elementy.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Endzik napisał(a):
Specjaliści od pokoju na świecie, przyznajcie się przed sobą, ilu z was miało jakiekolwiek pojęcie o noblach w tym roku, zanim nie zobaczyło tego newsa.
Autorytet się !? odezwał! Poza krytyką wypowiedzi poprzedników,Twój post nie zawiera w zasadzie żadnej treści,że o argumentach nie wspomnę,a tego rocznych Noblach,wiesz zapewne nie więcej niż my.


Endzik napisał(a):
A tak na koniec, ignoranciki, macie lekturkę, może trochę da wam do myślenia:
http://www.kominek.tv/tt.znowu.bija.czarnego ... ly,123.htm
Facet ma po części racji, po części pisze głupoty, ale kto myśli, ten wyłapie wartościowe elementy.
Nie chce mi się nawet tego czytać.Jak nie masz nic do powiedzenia,to po prostu nic nie mów.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.328
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
??? nobla? Polityka i ja to dwa różne bieguny, i w zasadzie nie interesi mnie szczególnie. ALe taki news nawet i mnie zaskoczył
"wizji świata bez broni nuklearnej" - jakoś nie chce mi się wierzyć aby USA się kiedyś jej pozbyło. Wizje wizjami - każdy je przecież ma - co innego ich zrealizowanie. Nie tylko Barack dąży do "umocnienia międzynarodowej dyplomacji i współpracy między narodami" - ale fakt, on jest prezydentem USA, do tego czarny. A to co innego niż dążenia pospolitego człowieka;/. Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. Bo wątpie by taki Jan Kowalski dostał wyróżnienie za te same "osiągnięcia".
(tak nawiasem mówiąc nie wiem czemu dla ludzi szokiem był jego kolor skóry, nie widze osobiście w tym nic nadzwyczajnego. Człowiek jak człowiek. już bardziej dziwne mi sie wydało nazwisko - Barack Obama, w końcu nie daleko już do Osama nie? )
A poza tym [ ort! ] nobla nie przyznaje się chyba z dnia na dzień - dla mnie na pokojową nagrodę nobla pracuje się całe życie. Bo może i coś tam Obama próbował zrobić w ostatnim czasie, ale poczekać się powinno na efekt końcowy.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hayato napisał(a):
Autorytet się * [ nie przeklinaj! chamie! ] odezwał! Poza krytyką wypowiedzi poprzedników,Twój post nie zawiera w zasadzie żadnej treści,że o argumentach nie wspomnę,a tego rocznych Noblach,wiesz zapewne nie więcej niż my.
Oczywiście, że nie wiem więcej, do czego sam się przyznałem. Odpowiadasz na post, którego nawet nie przeczytałeś, o czym rozmawiamy? Ja wytykam, między innymi tobie, hipokryzję i ignorancję, którą oślepiasz na każdym kroku. W dodatku bije od ciebie przekonanie poczucia misji ;/
Wypominasz brak argumentów? Sam też się nie popisałeś, nie podając powodu, dla którego ktoś inny niż obama powinien dostać nobla.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Endzik napisał(a):
Ja wytykam, między innymi tobie, hipokryzję i ignorancję, którą oślepiasz na każdym kroku.
Sugeruje,najpierw spojrzeć na siebie samego w lustrze,a potem brać się za krytykę innych.


Sam też się nie popisałeś, nie podając powodu, dla którego ktoś inny niż obama powinien dostać nobla.
Ty natomiast nie napisałeś,poza krytyką swoich poprzedników ZUPEŁNIE NIC!!!Krótko mówiąc nabijasz jedynie posty i siejesz niepotrzebny zamęt takim zachowaniem.Czepiasz się innych o brak wiedzy,której sam nie posiadasz.I kto tu jest hipokrytą? A prawo do wyrażenia swojej opini ma tu każdy,niezależnie od tego jaka ona jest.I usłyszysz jeszcze WIELE moich "ciekawych" teorii,czy Ci się to podoba czy nie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Bo się Wam, święcie oburzeni, wyznający ideologię 'mamtowdupizmu' jeszcze obcasy połamią i co będzie?

Wszystkim chyba jest znane, że polityka nie jest moją mocną stroną lecz Obama jest na tyle medialną postacią, że trudno wobec niego przejść obojętnie, reakcje wyraźnie zresztą widać powyżej. W mojej nieskromnej opinii jak i moim rozumowaniu pokoju nie powinien dostać tej nominacji, ale skoro lepszych kandydatów nie było... Cóż, nie podoba mi się to i podobać nie będzie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Ty natomiast nie napisałeś,poza krytyką swoich poprzedników ZUPEŁNIE NIC!!!Krótko mówiąc nabijasz jedynie posty i siejesz niepotrzebny zamęt takim zachowaniem.Czepiasz się innych o brak wiedzy,której sam nie posiadasz.I kto tu jest hipokrytą? A prawo do wyrażenia swojej opini ma tu każdy,niezależnie od tego jaka ona jest.I usłyszysz jeszcze WIELE moich "ciekawych" teorii,czy Ci się to podoba czy nie.
Ty również argumentów nie podajesz. Mówisz jedynie, że Obama nie zasłuzył na nagrodę, nic więcej do powiedzenia nie masz. Za teoriami czekamy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Skoro nie było lepszych kandydatów, to nikt go nie powinien dostać, dość logiczne. Patrzyłem dziś na listę i widziałem, że były "puste" lata, więc z dupy takie gadanie. Prezydent tym się różni od ludzi wypisanych przez gościa na kominku, że jest prezydentem, a ta nagroda go tylko promuje i w zasadzie dlatego została przyznana.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Endzik napisał(a):
Wypominasz brak argumentów? Sam też się nie popisałeś, nie podając powodu, dla którego ktoś inny niż obama powinien dostać nobla.
Cóż, jeśli na liście nominowanych do tej nagrody nie było nikogo kto zasługiwałby na tą nagrodę bardziej niż Obama, to tylko potwierdza że Nobel upadł na prawdę nisko. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat bardziej prestiżowa wydaje mi się już chyba nagroda "złotej maliny", to w towarzystwie jej laureatów nie miałbym takich oporów się pokazać. Zr4esztą w kredo to ja sobie mogę zamówić piwo w knajpie, a nie dostać Nobla. Skandal jak !?.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Właśnie o to chodzi. Obama na nobla nie zasłużył, bo jego polityka nie pokrywa się z deklaracjami. Jednak to nie sprawia, że na nobla zasługuje internowany kitajec, za sam fakt bycia więzionym.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kiedy się o tym dowiedziałem, to tylko się uśmiechnąłem. Mało mnie to wszystko obchodzi, mam to w dupie, ale prawda jest taka, że Obama na nagrodę ową nie zasłużył, i podzielam zdanie większości z was, pfu chyba wszystkich, bo nie doczytałem każdej wypowiedzi, bo mi się nie chce. Niemniej czekam, może za rok ja dostanę Nobla, za to, że żyję, jak już takie osoby go dostają. Sprzedałbym posąg na allegro i nakupił za to mang.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Endzik napisał(a):
Specjaliści od pokoju na świecie, przyznajcie się przed sobą, ilu z was miało jakiekolwiek pojęcie o noblach w tym roku, zanim nie zobaczyło tego newsa. Słyszeliście o którymkolwiek kandydacie? Wątpię. I nie piszcie, że wiedzieliście, bo można to sobie o kant dupy potłuc.
Te, co nie jesteś ignorantem. Nikt tu nie napisał, że widział z tą nagrodą innego kandydata. Skoro również uważasz, że Obama nie powinien dostać Nobla, to po co się tu oburzasz?

Tak jak napisał Naowicz. Skoro nie było lepszych kandydatów, to nikt nie powinien jej dostać. Takie wybieranie na siłę nie ma sensu. Nagroda dla nagrody?

Poza tym End, spójrz na ten głupi artykuł. Odnoszę wrażenie, że autor sam gówno wie, kim byli pozostali kandydaci. Więc raczej nie miał prawa tak o nich pisać. Prawda jest taka, że ten wybór był wysoce komercyjny. Dostał ten, który najbardziej świeci białymi ząbkami w telewizji.

Endzik napisał(a):
Jednak to nie sprawia, że na nobla zasługuje internowany kitajec, za sam fakt bycia więzionym.
I

Endzik napisał(a):
Słyszeliście o którymkolwiek kandydacie? Wątpię. I nie piszcie, że wiedzieliście, bo można to sobie o kant dupy potłuc. Ja nie wiedziałem, nie interesuje mnie to
Brawo dla tego Pana *owacje na stojąco* Sam przyznałeś się, że nic nie wiesz o tych kandydatach, a z góry zakładasz, że owy Chińczyk nie zasłużył. Skąd możesz to wiedzieć? Bo jakiś pseudo dziennikarz napisał to coś? Wybacz, ale nie jest to wiarygodne źródło.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Laru napisał(a):
Tak jak napisał Naowicz. Skoro nie było lepszych kandydatów, to nikt nie powinien jej dostać. Takie wybieranie na siłę nie ma sensu. Nagroda dla nagrody?
Nie rozumiecie sensu istnienia Nagrody Nobla. Ona nie istnieje po to, by uhonorować kogoś kto działa na rzecz pokoju, pojednania, tolerancji etc. Jest to nagroda, przyznawana, corocznie, przez czerwonych dla czerwonych dla ich wypromowania przed całym światem. A czym się zasłonić jak nie nazwiskiem Alfreda Nobla? No bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że nagrodę tę dostają Gore, jego kenijska psiapsiółka, Wałęsa, ONZ, Mandela a teraz właśnie Wielka Nadzieja Czarnych?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Nie rozumiecie sensu istnienia Nagrody Nobla. Ona nie istnieje po to, by uhonorować kogoś kto działa na rzecz pokoju, pojednania, tolerancji etc. Jest to nagroda, przyznawana, corocznie, przez czerwonych dla czerwonych dla ich wypromowania przed całym światem.
Ja rozumiem, że można się interesować polityką, ale coraz częściej Twoje poglądy zwalają mnie z nóg. Chciałabym odebrać to jako ironię, ale wiem, że Ty mówisz poważnie... Nie baw się w proroka i jasnowidza. Masz potencjał na kogoś ambitniejszego...


o bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że nagrodę tę dostają Gore, jego kenijska psiapsiółka, Wałęsa, ONZ, Mandela a teraz właśnie Wielka Nadzieja Czarnych?
Wszyscy poza Obamą coś dla świata zrobili i uważam, że zasłużyli. No dobra, a inne narody Nobla? Co, też ustawione przez jakieś prądy polityczne? A taki Mahatma Gandhi? Nie pasuje do tego co piszesz.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Świat] Nobel dla Obamy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook