Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Wydawanie pieniędzy.

Strony:   1, 2
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.513
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na co ja wydaje kase, ostatnio, bo z calego zycia to ciezko wymieniac przyklady. Na to, co najczesciej, tak wiec:
- fajki - dziennie paczka, rotacyjnie zmieniam marki;
- browary- podobnie, jak u gory
- hmmm ....
No i to tyle. Na to ostatnio wydaje najwiecej kasy w ankiecie wymyslonej przeze mnie .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Standardowo na nic nie wydaję. Chyba ostatnie, co kupiłem, to bilet semestralny i mp3, bo się poprzednia zepsuła. A, i jeszcze bilet na koncert. Ewentualnie na książki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wiele wskazuje na to, ze bede musial kupic nowy komputerm bo obecny sie !? jak kot pod drzewem, jesli to plyta glowna nawalila, a to mozliwe, to musze kupic nowa, bo mojego asusa juz nie dostane, a to juz bedzie oznaczalo wydatek rzedu 4-5k.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Na rogale i chusteczki najczęściej - to te drobne. Jak trafi się jakaś stówa, to jak Hako - na mangi lub książki. Niestety rzadko się trafia.

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.565
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ostatnio na wody mineralne, herbaty, browary i kosmetyki. Czasem na jakieś jedzenie na mieście lub na ubrania.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.589
Posty: 308
Najczęściej kupuję to, co jest mi niezbędne do życia. Kiedyś miałam tak, że kupowałam, coś dla samej potrzeby kupienia czegoś. XD Potrafiłam wejść do sklepu chociażby po cukierka, żeby tylko coś kupić. Na szczęście już mi przeszło. Ubrania kupuję okazjonalnie, gdyż nie lubię tego typów zakupów. Nie mam za bardzo na nie czasu i nie bardzo mam ochotę na kilkugodzinne wybieranie głupiej bluzki, bo zazwyczaj tak wyglądają tego typu wypady. Kupowanie kosmetyków przychodzi mi z większą łatwością, dlatego, że wiem, po jak produkt idę. Jeśli zaś chodzi o jedzenie, to z własnych pieniędzy kupuję tylko zupki chińskie i jogurty, bo reszta po prostu w domu jest - uroki mieszkania z rodzicami. Jak trafi się jakaś większa gotówka, to zazwyczaj wydaję ją na prezenty dla znajomych i przyjaciół, książki i bilety do teatru.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.585
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Obecnie na suplementy, odżywki, teraz ostatnio na kilka par taśm bokserskich, bilety autobusowe. Z resztą, jak mam pieniądze, to długo u mnie nie poleżą, no chyba, że (co się rzadko zdarza) zostaję sam w domu i mam za określoną kwotę pożyć parę dni, wtedy staram się być bardziej odpowiedzialny, podkreśliwszy słowo staram się ;P

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Wydawanie pieniędzy.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook