Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w snach

Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.261
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Czy zdarzyło wam się kiedyś, że przyśnili wam się bohaterzy z Dragon ball'a? A przyśnił wam się wasz ulubiony odcinek? Lub uczestniczyliście w nim razem z Goku i innymi? Mi np. przyśniła się nowa postać, którą wymyśliłam, i to jak zjawia się na Ziemi i poznaje znanych już wam bohaterów bardzo mi się spodobał i po części, pisząc, wzorowałam się właśnie na tym śnie. A jakie były wasze sny

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amora: 08.02.2010, 20:12
dawid3009
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.221
Posty: 4
Ja mam tak zawsze, gdy obejrze wiele odcinków dragon balla przed snem, zdarzało się, że "byłem" Songiem Vegetą Gohanem itd. I wydawało mi się że mnie każda rana i cios przeciwnika boli:D
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.850
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do snów. A no, zdarzyło mi się. Coś mi się kiedyś śnili Gohan i Krillin na Nameck. Coś że im pomagałam walczyć z jakimś przeciwnikiem, z którym oni nie mogli sobie dać rady. Potem mi dziękowali, itp.
Miałam też inne sny. Że mijają setki lat jestem Sayanką i trenuję do upadłego. Uczę się technik, osiągam poziomy ssj. No i walczę z silnymi przeciwnikami, zawieram przyjaźnie i ratuję świat. Że jestem najsilniejsza. Oczywiście z rodziny Goku że jestem i na half sayanką. Zdarzało się że się stykałam ze śmiercią, ratowałam przyjaciół, oni czasem ginęli, ja tak samo, etc.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.742
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
dawid3009 napisał(a):
Ja mam tak zawsze, gdy obejrze wiele odcinków dragon balla przed snem, zdarzało się, że "byłem" Songiem Vegetą Gohanem itd.
No niezle.Ja takich snów niestety nie miewam,ale jeżeli miałoby mi się śnić jakieś anime,przed snem oglądałbym hentajce...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 33
Dni na forum: 6.847
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Kiedyś, dawno, dawno temu, zdarzyło mi się parę razy, że śniłem o Dragon Ballu. Z tego co pamiętam to pomagałem bohaterom w walce z ich przeciwnikami. Ale muszę przyznać, że najmilej wspominam fakt, że potrafiłem we śnie osiągnąć poziom Super Saiya-jina co wiązało się z niesamowitym odczuciem
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.181
Plusy: 73
Posty: 15.274
Skąd: ふざけた時代
Z różnych anime miałem sny (i tak maks. kilka), ale z tego co pamiętam, nigdy z Dragon Balla, co jest dziwne trochę, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę, że ma ponad 500 odcinków, a oglądałem serie kilka razy, co daje ilość nieporównywalną ze wszystkim innym :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.446
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
O tak zdarzało się. Sen, który najbardziej pamiętam był taki, że oprócz bohaterów z Dragon Ball byli też bohaterowie innych anime, które widziałam. Ja oczywiście też w nim byłam . W tym śnie jakieś demony porwały Dendiego i my wyruszaliśmy z odsieczą. Nie zamieniłam się w żadne z SSJ, ale trochę powalczyłam .

Anime na zawsze !!!
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.887
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Z Dragon Balla nigdy nie mialem snow ale z innych anime to zdarzaja mi sie czesto .A moze kiedys mialem taki sen ale nie pamietam

Obraz
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.208
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Ooo, ile ja takich snów miałam Już straciłam rachubę
Raz mi się śniło że byłam Gotenem i zabiłam Goku Innym razem że razem z drużyną Z walczyłam przeciwko jakiemuś wrogowi Tyle tego było...

True Saiyans fight alone
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.584
Posty: 33
Ta, miałem takowe sny, jeden pamiętam dobrze, mimo, że było to jakieś 11 lat temu. Mianowicie, 'byłem' Songiem i zostałem uwięziony w pomieszczeniu, w którym było mnóstwo luster i nie sposób było domyślić się, gdzie jest wróg. Nagle okazało się, że nie było żadnego przeciwnika, tylko po jakimś czasie pojawiła się piękna dama, z którą odbyłem stosunek.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.643
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pamiętam, że miałem jakieś sny, gdzie wcielałem się w Gohana i trenowałem w RoS&T wraz z Goku. Sen z lat podstawówki, ale ciągle pamiętam, bo byłem strasznie zawiedziony po przebudzeniu, że to nie jest prawdą.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w snach
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook