Forum Dragon Ball Nao

» Psyren

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 6.001
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie chce mi się opisywać o czym jest, dlatego krótko - początkowo fabularnie przypomina to Gantza, tylko że w wersji shounenowej zamiast seinenowej. Początkowo też, lecz nie tylko fabularnie jest to kalka z wyżej wspomnianego Gantza (co się chwali), Naruto (co jest akceptowalne) i Bleacha (co już jest niesmaczne). Po jakichś 50 chapterach fabuła nabiera oryginalności, a akcja staje się naprawdę ciekawa.
Graficznie jest świetnie, choć w WSJ prawie wszystko pod tym względem jest świetne w tej chwili. Niemniej jednak kreska przyciąga oko i jest bardzo przyjemna. U mnie ma dodatkowy plus za to, że przypomina tę z Final Fantasy.
Świat też dość ciekawy, nie będę tu wnikał, aby nie spoilerować. Są fajne moce, jest ciekawe podejście do pewnych paradoksów świata rzeczywistego, w dość sensowny sposób zrealizowany.
Serię polecam, bo jest jej relatywnie mało nie dzień dzisiejszy, czyta się szybko, przyjemnie, a jeśli autor nie będzie robił z tego dłużyzny i zakończy wtedy, gdy wypada, całość będzie bardzo przyzwoitym szonenem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.165
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Niestety, manga to zwykły przeciętniak. Początkowo taki Gantz dla ubogich, ale potem wcale nie jest lepiej. Seria nie jest zbyt ciekawa ani na początku, ani też na końcu. Nie wiem, gdzie tam znalazłeś podobieństwa do Naruto, ale do Bleacha faktycznie jest podobne (klimat Hueco Mundo i projekty postaci). Historia bez polotu, nie polecam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Psyren
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook