Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» School Days (spoiler)

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
SPOILER

Chciałbym, pogadać o tym anime. Bardzo mnie poruszyła ta historia (nie była skomplikowana). Ubolewałem nad głównym bohaterem (Makoto Itou). Jaki typ. Tak ulegać płci pięknej(do niczego nie, podchodził roztropnie). A jednak stał się ofiarą. Szkoda chłopaka. W sumie to wina była jego, ale też jego przyjaciółki (Sekai Saionji), że dała się podpuścić po przez tzw. ćwiczenia. Jednak też się w nim podkochiwała. Zamiast wyjawić mu swoje uczucia. Pomogła zdobyć uczucie tej drugiej zupełnie niewinnej dziewczynie (Kotonocha Katsura). I byłą jeszcze ta trzecia dziewczynka, która wszystko przewidziała, ale do niczego nie doprowadziła. I tak nasz bohater niby swojej ex przyjaciółce zrobił dziecko. A pozostał przy tej drugiej. No i ta go zabiła, a ta druga zabiła ją (zazdrość). Cóż, musiała się czuć na wykorzystaną. I tak jej odpłaciła. Ale nie mogę zaczaić czemu mu odrąbała głowę? Zawiść nie zna granic.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie sądzisz, że do tego dopuściło zło tego świata, które zrobiło z Sekai emo-babke, która użalała się nad sobą i tłumiła uczucia, aż nagle wybuchła?


Gonardino napisał(a):
Ale nie mogę zaczaić czemu mu odrąbała głowe?. Zawisc nie zna granic.
Może miała powiązana z meksykańskim gangiem narkotykowym, takowy proceder jest tam dosyć często spotykany

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Katz napisał(a):
Nie sądzisz, że do tego dopuściło zło tego świata, które zrobiło z Sekai emo-babke, która użalała się nad sobą i tłumiła uczucia, aż nagle wybuchła?
Te ale Sekai. To była dobra dziewczyna. Głupio rozegrała to wszystko. Nieśmiałość ? raczej nie. Ale winną pozostaje. Nie mogła być emo bo się nad sobą nie użalała. Kolo przekroczył granicę. Dupek lekkomyślny.


Może miała powiązana z meksykańskim gangiem narkotykowym, takowy proceder jest tam dosyć często spotykany
To już twoja wizja. Ja myślę, że chciała zachować jego twarz. Ostatnia scena na jachcie w 12 ep.. Może mówić nam. Za co kochała koleśia
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Tak irracjonalne anime, że szkoda gadać. Na początku zwyczajne, chłopak się podkochuje w dziewczynie, a kończy się na tym, że prawie wszystkie koleżanki lądują z nim w łóżku, z czego część tylko dlatego, że autorzy sobie założyli, że tak miało być.

Obejrzałem, bo tytuł nieraz wymieniany w dyskusjach. Można zobaczyć, żeby poznać niziny anime.

Jedyny dobry motyw, bo bardzo rzadko w anime spotykany, to zonk w postaci ciąży. No jeszcze test ciążowy za pomocą noża to też perełka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » School Days (spoiler)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook