Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Różnica OOBE a OBE.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jaka jest różnica. Między OBE a OOBE. Uważam, że OOBE występuje tylko w przypadku śmiercie klinicznej, a OBE doświadczamy na podstawie świadomego snu. Dodatkowo, uważam, że w filmie Incepcja jak i Matrix użyli motywu OBE.
PS. MAtrix to NWO .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Gonardino napisał(a):
Jaka jest różnica. Między OBE a OOBE.
Bądź choć raz poważny. Jedyna różnica jest taka, że w tym pierwszym brakuje jednego O.
Wiki: "OOBE (lub OBE) (ang. out of body experience) - doświadczenie poza ciałem"
A Ty już jakieś bezsensowne teorie wysnuwasz.

Jeśli problematyką tego tematu jest różnica między OOBE a OBE, to uważam temat za wyczerpany.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale jesteś. Masz rację. Ale po co to napisałeś. Niedobry adymin. W sumie to "of" jest łącznikiem, więc prawidłowo jest OBE. Filmik o OOBE dał mi powód do utworzenia tego tematu. Gdyż przedstawiał. Śniącego i ciało astralne wychodzące z niego(śniącego). A sny mają to do siebie, że nie wiadomo jak się zaczynają. Zawsze jesteśmy w środku jakiejś akcji. Więc Out of Body... jest nie na miejscu. Natomiast Out Body tak.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.709
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja tam OB używam, i choć wypływa mi out of body, powierzchnia chłonna wszystko spija.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Różnica OOBE a OBE.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook