Forum Dragon Ball Nao

» Za co lubisz One Piece?

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.814
Plusy: 64
Za co lubicie i co cenicie w One Piece, co Wam się w tej serii tak podoba, że mimo olbrzymiej ilości rozdziałów i odcinków, przeczytaliście/obejrzeliście całość i macie ochotę na więcej?

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.627
Plusy: 10
Przede wszystkim za historie. Autor ma niesamowite pomysły, w miarę toczenia się akcji coraz lepsze. Fabuła OP jest genialna! Mam wrażenie jakby zaplanował wszystko jeszcze przed stworzeniem pierwszego rozdziału. Obecnie jestem w trzysta-którymś. To głownie cenie w OP, czytam rozdział jest 1 godzina, jutro na 8. do szkoły, a ja dalej czytam następny i następny.... I to nie nudzi:)

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Mateusz. napisał(a):
Mam wrażenie jakby zaplanował wszystko jeszcze przed stworzeniem pierwszego rozdziału.
Wszystko to nie, ale główną linię fabularną pewnie ma w głowie, co widać choćby po ściganiu Czarnobrodego już we wczesnych odcinkach i paru innych takich krótkich początkowo niewiele znaczących scenach.

Poza samymi wydarzeniami dużą rolę odgrywa też humor, który jest absurdalny bardziej niż w DB, ale jest genialny. Czasem jest go aż za dużo, ale generalnie wychodzi na plus.

Z drugiej strony są też sceny mocno dramatyczne i mocno wzruszające, co tworzy całkiem zgrabny kontrast.

bmwbmw2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.423
Piękna historia moim zdaniem przerosła już w water 7 władce pierścieni i gwiezdne wojny. Co do stylu rysowania bardzo łatwo się to czyta
ONE PIECE TO COŚ PIĘKNEGO.
Kyuubi Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.427
Jak zaczęłam czytać One Piece to miałam podkrążone oczy i bóle w nadgarstku od przewijania myszką :p Tak mnie wciągnęło.
Oda jest geniuszem, że stworzył coś tak wspaniałego. Momenty śmieszne przeplatają się ze wzruszającymi i tymi wywołującymi napięcie. No i ta nieprzewidywalność. Masz wrażenie, że wszystko się może za chwilę zdarzyć. Tak jak u Hitchcocka: najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie. :p Od One Piece'a bije taka pozytywność, że jak człowiek ma doline to go zawsze na nogi postawi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Kyuubi napisał(a):
Od One Piece'a bije taka pozytywność, że jak człowiek ma doline to go zawsze na nogi postawi.
Dokładnie, ale to w dużej mierze chyba po prostu kwestia ogromnej ilości gagów.

Forum DB Nao » Manga i anime » One Piece » Za co lubisz One Piece?
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump