Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Minionki rozrabiają. Przezabawny film animowany : )

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.710
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
/Sechmet/ napisał(a):
Obydwoje rozumiem widzieliście ten film?
Właśnie nie widziałem. I nie obejrzę, bo zabrałaś mnie radochę z oglądania.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kanibalizm, albo śmierć- wstrząsające, pokazujące co się często zdarza podczas, gdy ludzie cierpią podczas wielkiego głodu i robią wszystko, byleby przetrwać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.499
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Tales from the Dark 1 Chiński horror podzielony na trzy krótkie historie. Ogólnie cienki, jakoś specjalnie nie nudzi, ale nie ma w nim też nic odkrywczego. Najgorzej prezentuje się pierwsze opowiadanie nakręcone przed debiutanta.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.242
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Metallica: through the Never. O ile efekty 3D w filmach wypadają różnie i raczej wrażenia nie robią, tak przy koncertach to już zupełnie inna bajka. Bardzo dokładnie można było obejrzeć wszystkie tricki gitarowe no i przy nakręconym wcześniej filmie dawało to całkiem miłe wrażenie uczestniczenia w koncercie. Sam koncert nagrany zresztą na potrzeby filmu, też miał moc. Fabuła wiadomo było od razu, że będzie dodatkiem, ale wcale to nie przeszkadzało. Mogłoby w zasadzie w ogóle jej nie być, no ale to co aktualnie było grane na scenie czasem całkiem ciekawie podkreślało rozgrywane wydarzenia. Taka ciekawsza wersja teledysku.
No i można było się do woli napatrzeć na koncert i go użyć bez uczucia wrastania nóg w tyłek, wyczekiwania na koncert i wykręcania szyi, coby cokolwiek ujrzeć na telebimach Obraz
Polecam, bo fajnie się można rozerwać.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.267
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Obejrzałem Pokłosie. Zamiast przeżyć katharsis i poczuć wstyd z powodu przynależności do polskiego chłopstwa poczulem jeszcze większą dumę z racji pochodzenia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.710
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dead in Tombstone z Trejo i Rourke. Dzieło klasycznej urody.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.267
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie znam, ale ci panowie prezentują urodę, którą bym chciał się móc chwalić za jakieś 30 lat. Albo nawet i dzisiaj.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio oglądałem Ted'a, bardzo fajny film, humorystyczny. Postać misia na prawdę genialna. Polecam. Oprócz tego widziałem także Millerów. który na początku wydawał się średnim filmem, ale po obejrzeniu go moje zdanie zmieniło się. Genialny, zabawny i trzymający się kupy fabuła. Również godny polecenia.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dwunastu gniewnych ludzi - prawdziwe arcydzieło, podchodziłam do tego z lekkim dystansem, spodziewając się przereklamowanego klasyku o którym nikt nie śmie powiedzieć złego słowa, bo przecież nie wypada i bardzo miło się rozczarowałam. Koncepcja filmu genialna, fabuła ponadczasowa. Żałuję, że obejrzałam dopiero teraz.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.499
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Sa-i-ko-mae-teu-ri (2013) - Pseudo thriller z elementami komedii; dla wielbicieli koreańskich dram, słodkich dziewczynek i drewnianego aktorstwa. Nie wiem jakim cudem ten film zdobywa pochlebne opinie i wysokie noty. Spisek jakiś...

American Mary(2012) - Dość interesująca historia studentki medycyny, która zapragnęła trochę przyspieszyć naukę i zajęła się chirurgicznymi eksperymentami. Film traci poprzez nawarstwienie różnych pobocznych wątków i zbyt małą liczbę 'pacjentów', zakończenie też takie sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Martwica mózgu (1992) - miazga. Wiele scen tak bardzo śmiesznych, że nie mogę powiedzieć o tym filmie nic złego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.267
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Obejrzałem Uśpionych z 1996.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Powrót do przyszłości (przeszłości) trylogię - bardzo dobre, polecam. Zamierzam teraz obejrzeć Odyseję Kosmiczną 2001, następnie: Dobry, zły i brzydki.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio obejrzałem 1000 lat po Ziemi z Will'em Smith'em i jego synem. Nie powiem, film całkiem dobry, ale nie przepadam za kreowaniem wizerunku, czym zajął się Will, promując swego syna. Poza tym, obejrzałem także Stażystów, który bardzo przypadł mi do gustu. Mimo, iż jest to komedia, ukazuje wiele ludzkich zachowań, tak mógłbym powiedzieć.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.499
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Din of Celestial Birds - kolejny surrealistyczny film twórcy "Begottena", ma tylko 14 minut i nawiązuje do wspomnianego już tytułu, nie fascynuje tak jak poprzednik, ale jako krótki spin-off się broni.

Hard Candy - wielkie zaskoczenie, nie spodziewałam się takiego ładunku przemocy. Film z gatunku tych cięższych, sam fakt kto okazuje się oprawcą nie zadziwia tak, jak bestialsko obchodzi się on potem z ofiarą i to niepokojące zakończenie...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.267
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
"Wulkan" - bo sobie ostatnio czytałam na temat katastrof naturalnych... O samym filmie się nie wypowiem, bo generalnie nie jest to mój ulubiony gatunek - ale chyba jestem za stara na thrillery, bo trzęsę się cały czas. No chyba że to właśnie świadczy na korzyść produkcji

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
The Conjuring, dawno nie widziałem tak dobrego horroru. Chociaż jeśli chodzi o tematykę tego filmu, to na tle tego gatunku raczej nigdy nie zawodziła. Polecam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Gorefiend napisał(a):
The Conjuring, dawno nie widziałem tak dobrego horroru. Chociaż jeśli chodzi o tematykę tego filmu, to na tle tego gatunku raczej nigdy nie zawodziła. Polecam.
Kurczę, mógłbyś mi wytłumaczyć, co jest strasznego w latających krzesłach i rzucanych o ściany ludziach? Nigdy nie potrafiłam tego zrozumieć.
Jeżeli chodzi o moją ocenę filmu - powtórka z "Poltergeista" z 1982 roku, niczym nie różniący się od dziesiątek filmów o wrednych stworzeniach poruszających sprzętami, zero klimatu i fabuły.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook