Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
"Symetria" - ciezki ale dobry film.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lawless
Tom Hardy w takim tempie będzie musiał zagrać w The Expendables 3. Poza tym, jeśli miałbym wyobrazić sobie jeden scenariusz napisany przez Nicka Cave'a, byłby on właśnie o czasach prohibicji.

[ Dodano: 10.09.2012, 23:53 (po 17 godzinach 6 minutach) ]
Ted
Sympatyczna komedia, dawno nie płakałem ze śmiechu na filmie, a tu aż dwa razy. Trochę wzruszający, ale jeden moment wybitnie mi się nie podobał. 8/10 mimo wszystko.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
Pamięć Absolutna
Słabizna, ale nie można odmówić Colinowi, że jest dobrym aktorem. Za to dwóm wiodącym aktorkom lat zdecydowanie nie ubywa, co widać, niestety. Choć wciąż by ruchnął.

Dredd
Na ten poszedłem dzień po Pamięci, czyli dziś, bojąc się, że mnie rozczaruje. Nie rozczarował. Mocny film. bez *. Świetny gościu grający Dredda, nawet nie wiem kto to, lol. Po jego pomagierce spodziewałem się cipowatości, jednak się pomyliłem, co też było przyjemne w odbiorze. Jednak Dredd zbiera wszystko - zapijaczona morda, arogancki *skurczybyk*, wiem na kim Walaszek wzorował Kapitana Bombę
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
Anna Karenina - liczyłem na jakieś niezłe ujęcia roznegliżowanej Keiry Knightley, w sumie tylko dlatego się na to wybrałem, a okazało się, że to dobry film. No i dowiedziałem się, dlaczego Joe wybrał kiedyś taki nick
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.673
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Moja przygoda z twórczością Woody’ego Allena rozpoczęła się od ,,Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać’’. Film obejrzałam wiele lat temu, ale skutecznie zraził mnie do jego twórczości. ,,Vicky Christina Barcelona’’ to z kolei tytuł, do którego bardzo często wracam, w poszukiwaniu więc podobnego klimatu postanowiłam zaryzykować i ostatnio obejrzałam ,,Sen Kasandry’’, ,,Wszystko gra’’, ,,Co nas kręci, co nas podnieca’’, ,,Poznasz przystojnego bruneta’’. I chociaż nie zachwyciły mnie tak jak Vicky…, to utrzymane są w podobnej stylistyce, którą tak lubię. Planuję obejrzeć wszystkie jego filmy, ciekawe, czy po latach i głębszym zapoznaniu się z twórczością tego reżysera, inaczej spojrzę na ,,Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać’’ : )
Ulubionym reżyserem w każdym bądź razie z pewnością nie zostanie, bo tutaj prym wiodą Stanley Kubrick, komuchowaty Guillermo del Toro i Tim Burton.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Babycall - Dobry film zepsuty przez jedno źle przetłumaczone zdanie, dzięki czemu cała fabuła ma zupełnie wypaczony sens. Nie jest to historia z nie wiadomo jak trudną do rozszyfrowania zagadką, jednak ułożenie wszystkich puzzli do kupy zajmie chwilę i pozwoli na zadanie sobie paru pytań. Fani Noomi Rapace (Millennium) i skandynawskiej kinematografii powinni być zadowoleni.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.673
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Match point- chyba pokładałam w nim zbyt wielkie nadzieje ze względu na reżyserię Allena, nawiązanie do tematyki ,,Zbrodni i kary'' Dostojewskiego i zachwalanie filmu przez osobę o podobnych gustach filmowych do moich.
Film warto obejrzeć dla ładnej buzi Scarlett Johansson i świetnej muzyki. I o ile pierwsza część filmu jest dość ciekawa i wciągająca, o tyle w przypadku drugiej sprawdzałam co chwilę ile jeszcze mi czasu do końca zostało, żebym w końcu mogła pójść spać.
Zakończenie tylko ostatecznie miażdży ten film w moich oczach, nie ze względu na wybrane rozwiązanie, a skrócenie tego, na czym opierała się książka w pięciu ostatnich minutach seansu.
Przyrównywanie ,,Zbrodni i kary'' do tego tworu kinematografii to spory nietakt.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
Looper
Dobry film akcji. JGL przeszedł niesamowitą przemianę jako człowiek, co tutaj widać, a w Batmanie nie bardzo. Oczywiście autorzy zaliczyli wielkiego faila w związku z paradoksami czasowymi, ale sami się do tego w filmie przyznają, więc można im odpuścić.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
"Hitler.Ostatnie 10 dni." Stary film, ale bardzo dobry. Doskonala kreacja Alec'a Guinnessa w roli wodza III Rzeszy.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Szpieg (2011) z Garym Oldmanem w roli głównej. Bardzo dobry, świetny szpiegowski klimat, a to najważniejsze, jednak trzeba oglądać w skupieniu, bo potem ciężko się połapać w fabule.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Polska komedie "Futro". Film byl nudny i niesmieszny. Nie polecam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
964 Pinocchio - japoński horror; najbardziej *durny* film jaki w życiu widziałam, ale ma coś w swojej "chorej" fabule, co nie pozwala oderwać od niego wzroku. Dla osób o naprawdę mocnych żołądkach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Conan Barbarzyńca (1982) - jedna z pierwszych ról Arnolda, dobre fantasy z dobrą muzyką. Jedynie można się przyczepić do kiepskich efektów specjalnych, ale jak na ten rok to chyba w porządku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
[REC] 2 - Dwójka nie wciąga od początku tak jak pierwsza część, ale nadrabia końcówką. Jak na filmy o opętanych ta seria jest naprawdę niezła, zamiast efektów specjalnych postawiono na emocje i dlatego nie jest to zwykła krwawa sieczka.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Green Street Hooligans 2 recenzje ma słabe, ale mi się akurat spodobał. Z pierwszej części pozostał tylko Dave, który wraz z dwoma kumplami siedzi w więzieniu, w którym oczywiście są też chłopaki z Millwall. Ale to i tak bardziej kino więzienne niż kibolskie.

This is England. Słyszałem o tym tytule, ale dopiero teraz ogladałem. Mi się podobało. Nie było aż tak antyskinowskie jak się spodziewałem, chociaż co wątku pobicia Milka przez Combo mam mieszane uczucie i zastanawiam się, czy to nie miał być aby jakiś sygnał podprogowy. Film raczej o tym, jak się w latach 80 subkultura skinheads zaczęła zmieniać z młodzieży lubiącej ska w kierunku nacjonalistów i rasistów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.828
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
How to Train Your Dragon. Film animowany, ale jakże dobry. Bardzo mi się podobał, ciekawa historia, fajnie ukazana przyjaźń i miłość. Namawiała mnie na obejrzenie tego filmu dziewczyna i byłem sceptycznie nastawiony, jednak całkowicie mnie zaskoczył. Świetna animacja, smoki wyglądały rewelacyjnie, niezwykle abstrakcyjne i charakterystyczne. Jedynie można się przyczepić do dialogów, bo były raczej mało śmieszne. Zaledwie kilka scen mogło rozbawić. Film nadrabia za to innymi rzeczami. Gorąco polecam!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.998
Plusy: 25
Posty: 2.091
Led Zeppelin: Celebration Day
To, że Page był geniuszem gitary słychać w piosenkach LZ. Ale zobaczyć go w akcji, gdy robił to na żywo, to zupełnie inna para kaloszy. Arcydzieło.

The Perks of being a Wallflower
Z założenia to nie mógł być dobry film, bo film o rozterkach nastolatka gnębionego w szkole nie może być dobry, zwłaszcza gdy doprawi się go problemami ideologicznymi dzisiejszego świata i wpakuje w lata 80. Wiem, że na podstawie książki, którą męczy moja dziewczyna już trzeci tydzień i nie może wymęczyć, a to o czymś świadczy. Co nie zmienia faktu, że film był przyjemny i miło się oglądało.

Taken/Taken 2
Niezłe kino akcji, jedne z lepszych jakie ostatnio widziałem. Liam Neeson to zajebisty aktor, a Maggie Grace zajebista dupa, ruchałby.

Killing them softly
Po premierze w maju czy kiedy to tam było, ktoś napisał, że to najlepsza rola Brada Pitta od Fight Club. Ten, kto to napisał, powinien zostać potraktowany jak żółtodziób w kręgu - porządnie oklepany i zawieziony do szpitala. Film niby ma przekaz, ale w ogóle mnie nie przekonuje.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Hellraiser III: Piekło na ziemi - Nuda, zdecydowanie wolę inne części tej serii, niezłe efekty, ale fabuła mogłaby być o wiele lepsza, jak na horror to wcale nie straszy i niemiłosiernie się dłuży.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.825
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
"Fortepian" - dość nietypowy, ciekawy film z przepiękną muzyką.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.673
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
O! Już dawno temu oglądałam ,,Fortepian'', ale często wracam do niego myślami, bo rzeczywiście ma w sobie jakiś czar i jest nietuzinkowy.
Jakieś 3 lata temu postanowiłam sobie ten film ściągnąć i obejrzeć ponownie, ale coś mi się pomieszało i zamiast pobrać ,,Fortepian'', pobrałam ,,Pianistkę'', który to film okazał się gniotem i budził niesmak.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook