Forum Dragon Ball Nao

» X-Men

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolejny owoc spod szyldu Marvel Anime, tym razem twórcy przenieśli w kreskowany świat jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek Marvela - X-Menów.

12 odcinkowe anime emitowane na Animax'ie od 1 kwietnia, opowiadające o losach mutantów po tzw. sadze feniksa kiedy to Jean Grey zjednoczyła się z feniksem i odfrunęła/spopieliła się w siną dal. kreska jest całkiem sympatyczna, choć design postaci trochę razi tym, że został skopiowany z amerykańskiego filmu animowanego z lat 90 znanego z Fox Kids, jedynie Bestia jak na japońskie standardy wygląda odpowiednio . Od strony muzycznej anime prezentuje się całkiem dobrze, choć opening i ending szału nie robią. Sporo akcji, której w późniejszych odcinkach brakowało w "Wolverinie" a także ciekawie zapowiadająca się fabuła mogą dawać nadzieje, że anime okaże się lepsze od dwóch poprzedników (Iron Man, Wolverine). Ciekaw jestem czy w późniejszych odcinkach, zostanie ukazany konflikt miedzy ludźmi i mutantami, z którymi w komiksie dużo razy się stykali, gdyż dziwny widok, jak Storm "ostudziła" bandytów na łodzi, a zwykli ludzie bili jej brawo ;p

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=bWZTACASuWE&f ... r_embedded

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Też myślę, że prezentuje się lepiej od poprzednich, przy czym na razie tylko Wolverine widziałem. Generalnie sama zmiana wyglądu Wolverine'a na plus, nie jest przynajmniej taki ciotowaty (za to jakiś obwieś się z niego zrobił).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Ciekaw jestem czy w późniejszych odcinkach, zostanie ukazany konflikt miedzy ludźmi i mutantami
Trochę za mało odcinków na takie rzeczy.

Wczoraj dokończyłem, muzyka standardowo na jedno kopyto, no ale konkretna (zresztą na amerykańską modłę, jak cała seria), seria zdecydowanie lepsza od poprzednich, a postać Cyclopsa nawet mnie zafrapowała.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » X-Men
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook