Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Anime] Episode of Bardock

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Anime Episode od Bardock, czyli adaptacja mangi o tym samym tytule.
Odcinek był streamowany w poniedziałek z ograniczeniem na japońskie komputery.

Torrent z odcinkiem bez napisów:
-> http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=269911

Jak wyjdzie jakaś sensowniejsza wersja, to prawdopodobnie możecie się spodziewać napisów od Grupy Mirai.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.03.2016, 18:54
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Świetny spin-off, tak jak fabuła mangi, choć nie wszystko szczegółowo pokazali, nie było sceny zabicia sługusa Chilleda, który ośmielił się wyjść pierwszy przed nim i bodajże sceny Frieezy w statku na początku. Oprawa audiowizualna bardzo dobra, oby więcej takich no i warto zadać pytanie, co stoi na przeszkodzie aby wyreżyserować nową, choćby krótką serie?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
co stoi na przeszkodzie aby wyreżyserować nową, choćby krótką serie?
Toriyama musiałby wymyślić fabułę, bo chyba nikt by nie chciał powtórki DBGT.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Turpat Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Turpat
Dni na forum: 4.519
Posty: 6
Świetny odcinek, bardzo mi się podobał. Fajny wróg w postaci tego Chillego. Znalazło się tam parę błędów takich jak ską Bardock miał nową zbroję? Przecież stara rozleciała się na kawałki, albo nie mógł nawet drasnąć Friezera, a tutaj przemiana w SSJ. Ale jak wiemy SSJ są różnie silni, patrz Goku i Trunks gdy się pierwszy raz sprawdzali
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bartek napisał(a):
a nie kinówki im w glowie.
No nie wiem, EoB był dobry, mimo iż przeczy prawą DB i losu pana Bardocka
Czy ja wiem, czy EoB tak przeczy DB? Przecież Bardock mógł być tym SSJ z legendy, który wyzwolił planetę Plant od Chilleda. Nie takie cuda jak przeskok w czasie zdarzały się już w uniwersum DB.

Post przeniesiony z tematu [Anime] Nowy film Dragon Balla w przygotowaniu (plotka).
Shounen
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.756
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Citrel napisał(a):
Przecież Bardock mógł być tym SSJ z legendy, który wyzwolił planetę Plant od Chilleda.
Dokładnie. Ta legenda musiała się gdzieś zacząć. A EoB w wielkim skrócie, chociaż dość ciekawie narodziny tej legendy przedstawił.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Osobiście nie cierpię paradoksów czasowych, uważam ich rzekome istnienie za straszną głupotę, dlatego za EoB nie przepadam i nie traktuję serio, a raczej jak spin-off wymyślony przez Naho Ooishi, którym w istocie jest.

Legenda SSJ oczywiście musiała się zacząć, ale nie trzeba do tego żadnego Bardocka ani innych dziwactw. Po prostu inny Saiyanin wściekł się na innego przodka Freezy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Shounen DB to nie jest świat realny, a fikcyjny, w którym wszystko jest możliwe np. Goku jako dziecko mógł mieć ok. 120 cm wzrostu, w Oozaru kilkanaście metrów, DB nie jest filmem realistycznym. Tu zebrałam realizmy, które są realizmami, gdy wyrwie się je z kontekstu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=222470
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
To nie ma nic do rzeczy, tak można wytłumaczyć każdą bzdurę w każdym filmie. Jak ktoś pisze pod filmem SF, że "to SF, wszystko jest możliwe, oglądaj sobie dokumenty, jak chcesz realistyczne filmy!", to szkoda czasu na komentarz. Nie tędy droga. Krótko mówiąc: SF nie równa się abstrakcja.

Jestem świadom, że paradoks czasowy ma swoich zwolenników, ale dla mnie to pomysł zupełnie chybiony, bo po prostu nielogiczny (nie bez przyczyny nazywa się paradoksem), abstrahując już od sensu samych podróży w czasie. Poza tym płytki, zwłaszcza jeśli mamy obok świetnie przedstawione podróże w czasie Trunksa i tworzenie w ich efekcie alternatywnych światów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ja jestem za koncepcją czasu Św Augustyna, takimi paradoksami tłumaczę niektóre horrory i fantastykę, jak DB, a tam już tyle nierealnych rzeczy się zdarzyło, że jedna w te czy w te nie ma znaczenia. Np. gdy Kurilin przebił pociskiem ki Vegetę, było pokazane, że ma dziurę na tułowiu z przerwanym rdzeniem kręgowym, a przeszedł parę kroków w stronę Dende. Albo ki, lewitacja, większość technik.

A o samym Bardocku z tego filmu mógłby być milszy dla dziecka tubylców, ten chłopiec patrzył na niego z takim zachwytem, a on nim poniewierał, to nie było miłe. Mógłby być serdeczniejszy. Sam film ciekawy i dający nadzieję.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Anime] Episode of Bardock
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook