Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Trinity Blood

Yume Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yume
Wiek: 104
Dni na forum: 6.738
Posty: 7
Skąd: Krk
Chciałam się Was zapytać, co myślicie o Trinity Blood (ok, przyznaję, nawet połowy serii nie widziałam...)? Szczerze mówiąc mnie wciągnęło (i nawet mojego brata - swoją drogą, dziwne, że jego tu nie ma na tym forum, bo DB tojego ulubiona manga/anime).
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Horror, i dobre fantasy - dwie wspaniale rzeczy w jendym. Walka z wampirami, supernaturalne sily, ogolnie daje rade:)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Seria anime OK, nie jakaś specjalna, ale może być. Wampiry, kościół i kilku bishonenów.

Tylko najbardziej nie rozumiem czemu ta seria ma sporo elementów żywcem z Triguna. Od wyglądu głównego bohatera, jego ukrytej mocy, po jego przeszłość, wszystko podobne.

Podejrzewam, że manga jest o wiele lepsza.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.458
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Całkiem fajne anime, choć nie zachwyciło mnie. Triguna nie oglądałam więc nie wiem czy są jakieś podobieństwa ale przez większą liczbę odcinków przychodził mi na myśl Hellsing. Ale za to muszę przyznać, że muzyka jest świetna. Urzekły mnie najbardziej dwie piosenki "Dress" Buck-Tick i Inori ~ Requiem.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Z Hellsingiem łączy ją tylko wampirza tematyka, czyli standard, z Trigunem analogie do głównego bohatera.
Opening mnie też się podobał, dawno Buck-Ticka nie słuchałem.

Zapomniałem napisać, że pierwszy odcinek jest bardzo dobrze wykonany pod względem grafiki, ładne krajobrazy, ale tylko pierwszy, potem to znika całkowicie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.458
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jakoś mi się skojarzyło więcej -.- Abel walczy podobnie jak Alucard, W Trinity Blood Watykan walczy z wampirami wysyłając Abla, w Hellsingu cała organizacja i też mają swojego wampira. Poza tym ta blond babka z Watykanu przypominała mi Integrę. I też coś było, że jak uciekała jako mała dziewczynka spotkała Abla i jej pomógł. W Hellsingu było podobnie -.- Ale to tylko moje odczucia, moze dlatego, że nie oglądałam Triguna.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Kościół walczący z wampirami to też raczej standard, ale z Integrą racja, podobne, tylko że ta tutaj się nie umywa
Ostatecznie tyle jest podobieństw, że się słabo ogląda, jeśli się je zna.

Zapomniałem napisać, że papież mi się nie podobał, taki trochę irytujący dzieciak.
Zapomniałem też napisać, że Crusnik 02 mi się bardzo podobał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.356
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Po części sięgnęłam po to, gdyż iż openingiem było Dress Buck-Tick. Więc pomyślałam, iż wypadałoby się zapoznać. A poza tym trochę wąpierzy tam miało być.
Więc obejrzałam, i w sumie teraz się zastanawiam o czym to anime właściwie było xD
Niby nawet mi się spodobało, ale cały czas czułam, że jednak czegoś mi brakuje.
Co do standardowych motywów, ani Hellsinga ani Triguta nie widziałam, więc dlatego mają większego plusa u mnie. Ale i tak nie wydały mi się nazbyt oryginalne.
Ogólne wrażenia pozytywne, szybko i sprawnie się obejrzało. Bez żadnego przeciągania. No i zapoznałam się z kresnikiem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Trinity Blood
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook