Forum Dragon Ball Nao

» Madzia z Sosnowca nie żyje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Nie jest. Nie zawiera bowiem formy twierdzącej, a jedynie przypuszczającą.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ale MI się wydaje, że jesteś.
Forma przypuszczająca by brzmiała: MÓGŁBYŚ BYĆ. A Ty jesteś, tyle że w mojej PRYWATNEJ opinii.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Wydawać się to nie to samo co być, Kaio. Coś na zasadzie "myślę,że możesz nim być,ale mogę się mylić".

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Hayato napisał(a):
"myślę,że możesz nim być,ale mogę się mylić".
Ja się nigdy nie mylę.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Wiesz Kaio, osąd brzmiałby "uważam,że", natomiast wyrażenie "wydaje mi się,że" ma raczej charakter przypuszczenia/spekulacji,świadczącej o braku całkowitego przekonania,że tak jest.

Myślę,że nie warto się o to spierać i najlepiej będzie zapytać Byczke,co miała na myśli.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja odważnie sądze, że zabiła dziecko więc powinna siedzieć! W normalnym kraju takim jak Stany Zjednoczone, nieumyślne spowodowanie śmierci jest karane a nie nagradzane apartamentamii.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ale kara między celowym, a nieumyślnym będzie się jednak różniła. A tylko organa w tej kwestii kompetentne mogą wydać wyrok.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jakos nie wydają...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.977
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaio- ja przypuszczam, a nie wydaję sądy. Przypuszczenie:
Coś mi się wydaje

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.500
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Katz napisał(a):
Ja odważnie sądze, że zabiła dziecko więc powinna siedzieć! W normalnym kraju takim jak Stany Zjednoczone, nieumyślne spowodowanie śmierci jest karane a nie nagradzane apartamentamii.
W USA jest system precedensowy, więc nie ma co porównywać, tam wyroki zawsze będą inne i wcale nie jest tam tak "różowo". Poza tym przypomniała mi się jeszcze jedna trochę podobna sprawa domniemanej dzieciobójczyni Casey Anthony- ją akurat uniewinniono.
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/56,9115 ... czyni.html
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Uwielbiam to w ludziach, pierwsi do wydawania osądów, oceniania.
Każdy ma prawo do swoich podejrzeń, zwłaszcza, że za sprawą pani Katarzyny sprawa stała się w 100% medialna i publiczna. Nie jest to ocenianie, tylko wnioski wysnute na podstawie faktów przedstawionych w mediach, które jasno wskazują na to, że dziecko zostało brutalnie zamordowane.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zastanawia mnie tylko jedno. Jakie ustawy nasza kochana władza teraz przepchnie, wykorzystując wielki bałagan, spowodowany sprawą Madzi i jej rodziców.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie twierdzę, że matka Madzi jest niewinna, jestem po prostu wyznawczynią zasady domniemania niewinności. Tak długo, aż nie zostanie skazana prawomocnym wyrokiem sądu, nie powinno się wieszać na niej psów.
Owszem, każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, a ja mam prawo się z nią nie zgadzać, czego dałam wyraz we wcześniejszych postach.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja tam jestem wyznawczynią zasady "kiedy sama zakopałaś swoje dziecko w lesie, nie twierdź, że zostało porwane".

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Bycie kłamcą a dzieciobójczynią, to dość mocno rozbieżne kwestie.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Sądzę, że pierwszy człon zdania, o zakopaniu dziecka, wyjaśnia też kwestię tego, co stało się z nim stało. Przynajmniej w moim odczuciu jest to oczywiste.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.923
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mart napisał(a):
tylko wnioski wysnute na podstawie faktów przedstawionych w mediach
Skąd ta pewność?


East_Kaioshin napisał(a):
Nie twierdzę, że matka Madzi jest niewinna, jestem po prostu wyznawczynią zasady domniemania niewinności. Tak długo, aż nie zostanie skazana prawomocnym wyrokiem sądu, nie powinno się wieszać na niej psów.
Gdybyśmy żyli w państwie prawa... ale nie żyjemy.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Cyceron napisał(a):
Gdybyśmy żyli w państwie prawa... ale nie żyjemy.
Co gdybyśmy żyli w państwie prawa? Wg Ciebie nie można mieć o kimś złej opinii przed wyrokiem sądu? lol.

Sprawa z każdym dniem coraz bardziej wskazuje, że dziecko zostało zabite.

W czwartek 22 marca "Fakty" TVN poinformowały o tym, że według nieoficjalnych informacji przyczyną śmierci Madzi nie było tylko uderzenie głową o podłogę. Co więcej, śmierć Magdy prawdopodobnie nie nastąpiła natychmiast. Oprócz tego, w mieszkaniu rodziców znaleziono kartkę ze spisanymi powodami, dla których "warto pozbyć się dziecka".

A kobieta sama jest sobie winna tego wszystkiego, było nie robić cyrku na całą Polskę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.443
Posty: 251
Ach te sensacje. Film zaraz nakręcą. Chociaż Rutkowski jako strażnik Teksasu byłby świetny!

Śmieszy mnie trochę, jak to wszystko się toczy i jak pokazują to media. Wszyscy to łapią i domyślają się co będzie dalej. Skandale na chwilę.
Mam swoje życie, daję prokuraturze wolnę ręką by się tym zajęli.

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Madzia z Sosnowca nie żyje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook