Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Jądro Cella i regeneracja

gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.036
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Cell po wybuchu mówi, że tak długo jak jego jądro nie zostanie uszkodzone może odtworzyć komórki ciała.
Dlaczego w takim razie przeżył Final KamehameHa Goku, które zniszczyło GÓRNĄ połowę jego ciała?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dzięki komórkom Piccolo.

Obraz
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.036
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ale przecież to zasada działania jądra opiera się na komórkach Piccolo!
Jądro to zwój neuronów większości wojowników Z i to z niego pochodzi moc Cella to wykorzystywania technik i właściwości takie jak regeneracja Piccolo oraz zwiększenie mocy Saiya-jinów.
Skoro górna połowa ciała uległa destrukcji, to niemożliwe jest otworzenie go z dolnej. Nameczanin też się nie odtworzy jak nie ma głowy. To jest typowa nieścisłość, szczególnie, że neguje ona sens istnienia jądra i słowa "bez jądra nie mógłbym przeżyć", bo równie dobrze mogłaby przetrwać komórka z nogi i też odtworzy całe ciało na cacy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
gregor94 napisał(a):
słowa "bez jądra nie mógłbym przeżyć"
On tego tak nie powiedział. Dopóki ma to jądro, to może się w nieskończoność regenerować, ale nie znaczy to, że bez niego (posiadając resztę ciała) nie może.

W innym temacie masz odpowiedź Mugena:
Mugen napisał(a):
Mikro procesor, który w głowie miał cell mógł być podatny na komórki, z których został stworzony. Co to znaczy? A już wyjaśniam. Mając komórki Nameczan potrafił dowolną część swojego ciała odtworzyć, czyli mógł mieć w swoim ciele podzespół procesorów, które współgrały z tym główny, a co za tym idzie, każdy działał wspólnie, ale nie był uzależniony od innych. Czyli by zniszczyć go całe jego ciało musiałoby zostać zniszczone, bo każdy procesor mógłby odtworzyć ten zniszczony w odpowiedniej części ciała.
I generalnie na tym polega ta cała zagadka. Może i trochę naciągana.

Swoją drogą, podszedłem do mangi, wybrałem tom na czuja, otworzyłem i była tam dokładnie ta strona z jego regeneracją. Chyba posiadam jakieś ukryte moce.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.036
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Dziękuję bardzo za rozwianie wątpliwości
Szkoda, że nie mam mangi
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Jądro Cella i regeneracja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook