Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Survivory 2013 - komentarze

Strony:   1, 2, 3, ... 12, 13, 14  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Bo polaczki by chcieli, aby najlepszym piłkarzem świata został Robert "Podaj mi" Lewandowski.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.882
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
nie, bo to sport dla pedalow

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.959
Plusy: 25
Posty: 2.091
Shihouin napisał(a):
Anne Hathaway - te wszystkie filmy o "kopciuszku". Jedyny film to Alicja w Krainie Czarów, ale to nie wystarczy.
Musisz obejrzeć Havoc
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Shiro napisał(a):
Queen - nie licząc paru kawałków nie trawię tego zespołu, również za to, że ich wokalista był homoseksualistą.
Biseksualistą nie homoseksualistą. Poza tym dysponował słuchem idealnym, 5 oktawami i potrafił zaśpiewać wszystko od popu do opery. Nie mniej oceniamy życie prywatne, a nie talent muzyczny. W końcu to Survivor Muzyczny

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.857
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Focus napisał(a):
Nie mniej oceniamy życie prywatne, a nie talent muzyczny. W końcu to Survivor Muzyczny
A tam, nie ma żadnego regulaminu za co oceniamy. Ja wyrzucam Stinga, bo wygląda jak koleś którego nie lubię xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Spoko to tak mała dygresja z mojej strony Nie ma to jak patrzeć na to, że ktoś puka w dupkę, zamiast ocenić talent muzyczny xD

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ogólnie jak już mówić o Queenach to oprócz Freddiego reszta również prezentowała zajebisty poziom techniczny i nie stanowiła tła dla wokalisty. Dużo znanych hitów to kompozycje inne niż Freddiego (We will rock you Brain May, Another Ones Bites the Dust John Deacon, Breakthru Roger Taylor). operę panowie z Quuen lubili nadzwyczaj, na każdej płycie znajdzie się chociażby malutki motyw. Nawet na dyskotekowym [i]The Game[i] nota bene uznawaną za najlepszą.
Można ich nie lubić, utwory mogą się nie podobać, ale trzeba przyznać, że grać umieli.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Queen ogólnie jest świetnym zespołem. Jego członkowie nie stanowili bandy analfabetów, którzy w tamtym okresie zakładali zespoły rockowe. Mamy do czynienia z dwoma doktorami nauk ścisłych (May, Deacon), projektantem (Mercury) i stomatologiem (Taylor). Ich siłą było zestawienie 4 odmiennych charakterów - każdy o wielkim wkładzie w ich prace. Nie skupiali się jedynie na rocku, pragnęli iść dalej i tworzyć coś poza ramy obowiązującego w tym okresie rocka. Efektem tego jest kilkanaście hitów, gdzie niemal każdy jest odmienny od poprzedniego. Technicznie jak już Asia stwierdziło to istne mistrzostwo - Freddie ze swoją skalą głosu, May uważany za jednego z najlepszych gitarzystów w historii, Taylor, który zaczynał przygodę z perkusją od jazzu (jak ktoś ogarnia trochę jazz to wie, że tutaj nie można być słabym) i Deacon, którego partie są ikoną gitary bassowej. Zespół niemal idealny, warto zatem oddać im trochę więcej szacunku, niż stwierdzenie, że wokalista był homoseksualistą.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Wyszło szydło z worka. Z jednej strony przykładny szeryf, a z drugiej homofob

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Focus napisał(a):
(jak ktoś ogarnia trochę jazz to wie, że tutaj nie można być słabym)
Buddy Rich się kłania. Polecam każdemu, kto chce później zbierać szczękę z podłogi.

Focus napisał(a):
Jego członkowie nie stanowili bandy analfabetów, którzy w tamtym okresie zakładali zespoły rockowe.
Ach słynne czasy punka. Zresztą sam Peter Hince (techniczny Freddiego i Deacona, nie byle jaki zresztą bo dobrze z nimi zaprzyjaźniony) pracując jeszcze z grupą Moot the Hoople miał okazję poznać ich na wspólnej próbie i doznać objawienia. Nie pamiętam dokładnie, ale miał tę przyjemność kiedy Queen było w okolicach swojej pierwszej płyty.

A wracając jeszcze do życia miłosnego Freda warto napomknąć, że miał wieloletnią narzeczoną, Mary Austin, na punkcie której miał porządnego hopla. Nawet po rozstaniu był jej dobrym przyjacielem. Zresztą kupił jej później dom lub oddał własny któryś

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Focus napisał(a):
Zespół niemal idealny, warto zatem oddać im trochę więcej szacunku, niż stwierdzenie, że wokalista był homoseksualistą.
Napisał gościu, który w filmach stawia wyżej talent aktorski ( bo przecież to oceniamy) Keanu Reeves'a niż Tima Rotha.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A no ocenia. Ale nie napisał, że nie lubi Tima Rotha bo był on homoseksualistą (oczywiście zakładając). A przecież o ten rodzaj oceny się tu rozchodzi.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Myślę że napisanie że to przeciętny aktor, to dużo większe kłamstwo, niż napisanie że Freddy to pedał, podczas gdy był "bi". I dużo większa ignorancja głosującego.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ciekawe, w takim razie jeżeli wyznacznikiem ignorancji jest wskazanie Tima Rotha to znaczy, że połowa głosujących to ignoranci. Co z tym zrobisz Franku, zwrócisz uwagę wszystkim po kolei?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ależ ja nie mam nic do ignorancji. Sam czuję się ignorantem, i dobrze mi z tym. Zawsze mam wrażenie że moja wiedza jest nie tak doskonała, jak bym chciał, i tyle dla tego nie wymagam od ludzi żeby głosowali "oddając więcej szacunku", tylko bezczelnie nazywam oponentów wsiórami. Gdyby zabawa polegała na docenianiu walorów artystycznych, zawodowej bądź półamatorskiej krytyce, to nikt z nas nie nadawałby się do gry. A tak, jak ktoś chce głosować na Queen, bo to cioty, to nie mniej do niego pretensji o to że słuchasz pedalskiej muzyki. Apele do poczucia gustu w demokracji są jałowe jak TVN.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja nie mam pretensji o fakt, że ktoś nie słucha mej pedalskiej muzyki. Ja jedynie stwierdzam, że argumentowanie bo to pedał, jest dalekie od oceny tejże muzyki. Jednym się podoba pedalska muzyka, inni wolę nieogolonych meneli, których największym osiągnięciem w życiu jest kolejna otwarta butelka wódki. Kwestia gustu, każdy ma jakąś filozofię w życiu i czuję się w niej spełniony.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Focus napisał(a):
Ja jedynie stwierdzam, że argumentowanie bo to pedał, jest dalekie od oceny tejże muzyki.
A ja jedynie stwierdzam że stwierdzenie iż Tim Roth jest przeciętnym aktorem, jest dalekie od jego gry aktorskiej. I to i to to jest wynikiem ignorancji, i nie usrasz. Zasady gry są takie, że można się z nią wręcz obnosić.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tylko, że przeciętny aktor to stwierdzenie oddające stosunek do aktorstwa. A pedał nijak się do muzyki nie ma. Ubolewam bardzo, że Twój wielki aktor spotkał się z taką wielką niewiedzą i ignorancją na forum. Podaj innych ulubionych, następnym razem dokładnie zgłębię ich filmografię, zanim wystawie tak haniebny osąd.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Focus napisał(a):
Podaj innych ulubionych, następnym razem dokładnie zgłębię ich filmografię, zanim wystawie tak haniebny osąd.
Humphley Bogart i Orson Welles. Nie dostali się nawet do surva.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli zgłaszałeś to jest to dziwna sytuacja. Bo obaj są dobrymi aktorami, zwłaszcza Humphrey Bogart.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 12, 13, 14  

Forum DB Nao » » » Survivory 2013 - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook