Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 11 wyników

Booster

Goku SS

Odp.: 5
Wyś.: 2.586
Hej Maćku!! Studiujesz informatykę?. Ja interesuję informatyką i w przyszłości zamierzam zostać informatykiem. Wiążesz z nią jakieś dalekie plany?? Jak bierzesz się za jakiś większy projekt to daj znać kilku moich już dorosłych i po studiach informatycznych kumpli z chęcią udzielili by Ci pomocy.I nie potraktuj tej propozycji negatywnie gdyż ich tak samo jak i mnie i ciebie kręcie Dragon Ball.

Cześć wszystkim

Goku SS

Odp.: 3
Wyś.: 1.624
Nie przesadzaj to że, dorosły członek forum się pojawił to mówić tak nie należy. Jak widzisz nie wszyscy są tu dorośli. Ale Marku trochę za mało o sobie opowiedziałeś. Napisz jakiej muzyki słuchasz. Lubisz biegać a na jak długie dystansy??

Jak powstał Twój nick?

Goku SS

Odp.: 163
Wyś.: 60.023
Swój nick wymyśliłem w bardzo łatwy sposób. Po prostu zamieściłem w nim imię głównego bohatera Dragon Balla (Goku) i dodałem skrót SS - Super Saiyanin, Chciałem żeby to był nick taki jak np.Goku SSJ4 Goku SSJ2 lecz ktoś wcześniej wpadł na taki pomysł

[Cześć!] eyo!

Goku SS

Odp.: 29
Wyś.: 7.880
Witaj Jose życzę Ci abyś został dłuuuugo na forum. A tak przy okazji wspomniałeś że interesujesz się Counter Strike'm też w to gram i chwalę sobie tą grę.

YO !Wszystkim

Goku SS

Odp.: 11
Wyś.: 3.917
Tak chcę zostać informatykiem programistą gier komputerowych lub grafikiem komputerowym albo administratorem sieci podobnie jak moja siostra. Już zaczynam pewną edukacje w tych kierunkach ale na tym poziomie dużo nie zdziałam . Aha i zapomniał w moim nick'u SS oznacza Super Saiyanin

YO !Wszystkim

Goku SS

Odp.: 11
Wyś.: 3.917
A więc przepraszam za użycie słowa "bajka". "Czy SS wzięło się z narodowosocjalistycznych przekonań?" Otóż nie to śmieszna sprawa ale nie mogłem wpaść na nick w którym znajdowało by się Goku i SSJ np.1, 2, 3, Oczywiście nie zniknę po paru tematach niema obaw czasem może mnie maksymalnie nie być tydz. bo w pracy nad morzem jestem. Jakiej muzyki słucham? Lubię wiele piosenek lecz najbardziej przypadł mi do gustu zespół "Linkin Park" Skąd jestem dokładnie? z Cerkwicy 13 km od Gryfic i mam do morza 12 km więc często jeżdżę autobusem porostu nad wodę. Pragnę zostać tak długo na forum aż się tylko da!. Moje zainteresowania: Informatyka. To jest moje główne zainteresowanie. W każdej dziedzinie z jaką się ona wiąże.

Czy Goku był dobrym ojcem?

Goku SS

Odp.: 32
Wyś.: 11.079
Rzeczywiście nie może myć to tak naciągane. Beztroska a egoizm często spotykają się na swojej drodze. Zgadzam się z kolegą Heihachi nie powinienem był użyć w poprzednim poście słowa "egoizm" lecz "beztroska" Jednak miał też dużo innych plusów o których nie zapominajmy.

YO !Wszystkim

Goku SS

Odp.: 11
Wyś.: 3.917
Cześć! Zarejestrowałem się na forum kilka dni temu. Mam na imię Grzegorz i mam 14 lat. Jestem z woj. zachodnio-pomorskiego. Dragon Ballem zacząłem się interesować z powodu znalezionego przeze mnie tomu 33 Dragon Ball "Rozpoczyna się gra Cella". Już przybliżę które w nim znajdowały się odcinki: "Silniejszy od ojca Super-Trunks", "Równowaga Super-Sił", "Cell wpada na pomysł", "Mrożąca krew w żyłach wiadomość", "Wychodzą Goku i Gohan", "Odpoczynek przed wielkim starciem"... Aż do odcinku "Czy ktoś przeszkadza w rozpoczęciu?". Pomyślałem więc że pewnie znajdę w internecie bajkę dragon ball'a i znalazłem wszystkie serie tego anime. I po obejrzeniu trochę I, II i III serii jest to ekstra bajka. Szukałem w internecie też gier iak i forum na którym mógłbym podzielić się wrażeniami po obejrzeniu wszystkich odcinków. Interesuję się informatyką tak przy okazji.

Broli vs ...

Goku SS

Odp.: 80
Wyś.: 28.020
Odpowiedź jest jednoznaczna. Lepszy jest Brolly. Racja że możemy ich tak sobie porównywać ale od myślenia głowa nie boli. Oczywiście w świecie Db roboty są nieporównywalne do naszych czasów, ale ich siła zręczność inteligencja i bystrość nie podlega porównywaniu z Sayianinem.

Najsmutniejsza chwila

Goku SS

Odp.: 29
Wyś.: 14.057
Mnie najsmutniejszymni chwilami w Dragon Ball'u były:

-Ostatni odcinek DBGT.
-Gdy Piccolo osłania Son Gohan'a przed ciosem kosztem własnego życia.
- I ostatnia najsmutniejsza gdy Vegeta poświęca życie w walce z Buu

Czy Goku był dobrym ojcem?

Goku SS

Odp.: 32
Wyś.: 11.079
Jak by nie patrzeć był dobrym ojcem. To dobrym tylko w istocie tego słowa. Spędzanie mnóstwo czasu poza domem nie jest jego błędem. Już tłumaczę dlaczego, otóż jak wszyscy wiecie SonGoku jest głównym bohaterem całego DragonBall'a więc gdyby nie te treningi na które poświęcał tyle czasu to nie był by wstanie pokonywać kolejnych wrogów. Z kolei tyle czasu to rzeczywiście za dużo możemy wymienić jego plusy i minusy. Ja wymienię pierwszy plus i minus a osoba pisząca kolejnego posta niech zamieści w nim co było według niego plusem i minusem.

Plus:
-Chęć dobrego wychowania synów
Minus
-Egoistyczne spędzanie za dużo czau poza domem.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook