Forum Dragon Ball Nao

» Szukaj » Znaleziono 413 wyników

Najsilniejsza postać w Dragon Ball?

^Indiger

Odp.: 3
Wyś.: 186
Moim zdaniem najsilniejszą postacią w Dragon Ballu jest Gohan z uwolnionym potencjałem. Jako że zszedł z drogi wojownika to tak naprawdę nigdy nie będziemy mieli szansy zobaczyć go w 100% jego umiejętności, ale myślę, że spokojnie pokonałby Goku.
Jednocześnie jest to moja ulubiona postać, więc trochę go faworyzuję

[Problem] DBZ 289 - Czyli jak Akira zaprzepaścił potencjał DB

^Indiger

Odp.: 4
Wyś.: 245
Zmęczony był już rysowaniem. Przed ponad 10 lat musiał dotrzymywać terminów i z tygodnia na tydzień wymyślać kolejne rozdziały. Nie każdy ma tyle zapału i pasji co choćby autor One Piece. Dla niego rysowanie mangi to była praca, by zapewnić rodzinie zaplecze finansowe. W pewnym momencie po prostu zaczął na tyle zarabiać z udzielania licencji, że mógł zakończyć serię i w końcu sobie odpocząć. Zostawił furtkę na kontynuację, ale jak widać sam nie bardzo chce by za nią wykraczać, tak jest wygodniej.

Akira nie taki zły jak go malują. Trzeba popatrzyć na niego z bardziej ludzkiej strony, a nie z fanowskiej. Dla niego Dragon Ball to nie jest cały świat, to po prostu historyjka do zarabiania pieniędzy.

Dragon Ball FighterZ - Super Baby 2

^Indiger

Odp.: 3
Wyś.: 125
Ciężko się rozstać jakoś z tym 2020, piękny to był rok

Komentarze: Dragon Ball FighterZ - Super Baby 2

Manga Dragon Ball Super - tom 10 polskiego wydania

^Indiger

Odp.: 1
Wyś.: 125
Październik czy styczeń, a co to za różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nowe mangi DB od JPF

^Indiger

Odp.: 51
Wyś.: 7.707
Nie wiem, dla mnie trochę szaleństwem jest wyrzucić 1600 zł (zakładając, że w tomik w twardej oprawie będzie po 50 zł) za coś co już mam. Wolałbym nowe mangi od Toriyamy, cokolwiek, nawet Kanzenbana, ale ten full color jest zabójstwem.

Dragon Ball Z Dokkan Battle

^Indiger

Odp.: 7
Wyś.: 2.944
Przeważnie jest co robić? Mam już prawie 1000 dni w tej grze, ponad 50 kart LR, przeszedłem wszystkie SBRy. Zazwyczaj gdy wchodzi nowa celebracja to roboty jest na maks dwa, trzy dni, a potem tylko wchodzenie po bonusy logowania.

Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy" – #716

^Indiger

Odp.: 1
Wyś.: 104
Boki maszynką na krótko, a górę odrobinę nożyczkami skrócić. Co on chce, modna fryzura

Dragon Ball Super (manga)

^Indiger

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
Ale to ciekawe, zobaczcie. W Turnieju Mocy wziął udział Tsuful. Są podejrzenia, że Granulat nim jest, a w FighterZ ogłoszono, że Baby będzie kolejną grywalną postacią. Przypadek?

Dragon Ball Super (manga)

^Indiger

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
Tak jak z każdą kolejną sagą Superki, nie mam żadnych oczekiwań. W sumie tutaj jak zaznaczył Alkis, po raz pierwszy w DBS nastąpi płynne przejście z jednej sagi w drugą, więc nowy-stary zabieg. Mam nadzieję, że to już ostatnia przed turniejem z Uubem. Ciekawi mnie jeszcze jakie kosmiczne granice przekroczy najnowszy antagonista...

Mapy Google (Google Maps)

^Indiger

Odp.: 11
Wyś.: 4.720
Skoro lubisz wirtualne podróże, to polecam stronkę https://www.geoguessr.com/. Generalnie koncepcja jest taka, że wyrzuca Cię w jakieś miejsce na świecie na mapach Google i masz za zadanie połapać się gdzie jesteś na podstawie otoczenia. Super zabawa, są też różne zestawy tematyczne.

Shingeki no Kyojin / Attack on Titan

^Indiger

Odp.: 80
Wyś.: 28.952
Dzisiaj rozpoczyna się finałowy sezon. Pierwsze trzy były tak dobre, że ciężko będzie się czekało na kolejne odcinki co tydzień...
Jeszcze bonusowa grafika promocyjna którą twórcy wrzucili jakoś wczoraj czy przedwczoraj.


Obraz

Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy" – #701

^Indiger

Odp.: 1
Wyś.: 152
Bardzo lubię te wpisy biograficzne Toriyamy. Nigdy ich jakoś nie koloryzuje. Jeśli mu się czegoś nie chciało, z czymś zawalił, coś mu się nie podobało, to wprost się do tego przyznaje, jednocześnie jakoś humorystycznie z tego wychodząc. Kiedy widzimy dzisiejsze znane osoby, każda z nich w jakiś sposób stara się ukazać swój idealny wizerunek, natomiast Toriyama to jest swój chłop ze wsi ze wszelkimi swoimi wadami i zaletami i za to go cenię

Co macie z DB

^Indiger

Odp.: 221
Wyś.: 103.170
Odezwał się we mnie wewnętrzny idealista. Dlaczego na niektórych boxach jest trójkącik z PG, a na innych 12 (na pierwszym nawet 15). Za taki brak konsekwencji powinno się pójść do więzienia.

Dla porównania co zrobiło VIZ Media w Dragon Ball Super. Zmienili sobie ot tak własne logo i logo Shounen Jumpa. Poza tym nawet wielkość tych logo się różni. No kryminał normalnie.

Obraz

Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy" – #683

^Indiger

Odp.: 1
Wyś.: 133
Prawdziwy Black, a nie jakiś podrabianiec z Superki.

Nowe mangi DB od JPF

^Indiger

Odp.: 51
Wyś.: 7.707
Mam nadzieję, że w przyszłym roku ukaże się jakiś databook. W sumie to na nich by mi najbardziej zależało z całej puli "zapowiedzianych" rzeczy.

Dragon Ball Super (manga)

^Indiger

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
Ja już po tej sadze nie mam żadnych oczekiwań za bardzo. Zrzynka z sagi Freezy, Komórczaka i Buu, miks tego wszystkiego.
Myślami jestem w kolejnym arcu. Nie mam pojęcia jak absurdalnie silny będzie musiał być kolejny rywal by miało to ręce i nogi.

Dragon Ball Super (manga)

^Indiger

Odp.: 628
Wyś.: 154.464
Myślicie że na grudniowym Jump Festa ogłoszą nową sagę i serię telewizyjną? Ciekawi mnie trochę ta wstrzemięźliwość od kontynuowania serii telewizyjnej skoro merch dobrze się sprzedaje i Superka powiedzmy jako tako dobrze się przyjęła.

Goku jest w Polsce i gra w Miedzi Legnica - Joan Román

^Indiger

Odp.: 2
Wyś.: 234
Z tej okazji, zachęcam do zaglądnięcia do tematu "Goku - bohater niewarty naśladowania"

viewtopic.php?t=13552

Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy" – #666

^Indiger

Odp.: 1
Wyś.: 164
Szatański helikopter na 666 wpis
Strony: 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook