Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 58 wyników

Ulubiony przedmiot szkolny

Kikoushi

Odp.: 85
Wyś.: 104.556
Ja najbardziej lubię WOK - ciekawy przedmiot i ciekawie prowadzona lekcja (najbardziej spodobała mi się lekcja o kulturze masowej i balcharach.xD), historię i rosyjski.
Jestem na profilu humanistycznym i zanim na niego trafiłam to najbardziej lubiłam j.polski jednak teraz gdy mam osiem godzin w tygodniu, notatki są na 2-3 strony w zeszycie przynajmniej, a lekcje prowadzone przez naszą panią "profesor" są średnio ciekawe to jakoś przestałam go tak lubić jak kiedyś.
Szczerze nie cierpię angielskiego - lekcje są tak interesujące, że nic z nich nie wynoszę.
Nie znoszę też religii, ale to dlatego, że ksiądz, z którym mamy ten przedmiot jest młody, zboczony, czasami powinien gryźć się w język (co sama mu na lekcji powiedziałam) i mówi o tym o czym ksiądz mówić nie powinien.

Wydawanie pieniędzy.

Kikoushi

Odp.: 26
Wyś.: 12.217
Ostatnio najwięcej wydawałam na płyty i mangi, no i cały mój dorobek uzbierany z bierzmowania wydałam na koncert. Jednak odkąd postawili w szkole automat z czekoladą do picia kawami i herbatą, a po wyjściu ze szkoły idę na miasto z koleżanką, z którą to zawsze odwiedzam cukiernie - chodzę spłukana. Automat wręcz krzyczy do mnie "kup czekoladę!", a cukiernia woła "wejdź!"
I jak tu się nie oprzeć?

Natsuo Kirino - Ostateczne wyjście

Kikoushi

Odp.: 4
Wyś.: 4.261
Ja właśnie skończyłam czytać i książka mi się naprawdę bardzo spodobała. Początek też mnie trochę zniechęcił, ale stwierdziłam, że przeczytam do końca i nie żałuję. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. Od momentu kiedy Yayoi zabiła swojego męża była już tylko lepsza. Od ostatnich dwóch trzech rozdziałów nie mogłam się oderwać. Jak dla mnie świetna.

J-music - temat ogólny

Kikoushi

Odp.: 444
Wyś.: 239.612
a ja wstanę zresztą po co w ogóle kłaść się spać.xD prześpię się po szkole to nie będzie problemu. A jak to nie wypali to będzie można obejrzeć poźniej... skoro to ma trwać 9 godzin to się znajdzie czas a najlepsze i tak pewnie będzie zostawione na koniec

3 ulubione postacie

Kikoushi

Odp.: 80
Wyś.: 42.154
1.Pein (Naruto)
2.Light (Death Note)
Ich dlatego, że lubię silne postacie dążące po trupach do celu.
3.Sunako (Perfect Girl Evolution) - z tą to się wręcz utożsamiam.xD

Wigilia

Kikoushi

Odp.: 18
Wyś.: 6.336
Ja sobie najbliższych świąt nie wyobrażam. To będzie porażka. Co roku święta są gorsze i ... tak jakby mniej świąteczne. Kiedyś śpiewaliśmy kolędy i była przyjemna, rodzinna atmosfera. Ale ostatnie święta straciły już swój urok i coś jakby się zmieniło. Wigilia jest zazwyczaj u siostry mojego taty gdzie przyjeżdża też i druga siostra... Zawsze był to dla mnie ważny dzień i długo go wyczekiwałam, a teraz w ogóle sobie go nie wyobrażam i z chęcią wymazałabym go z kalendarza, o samym dzieleniu się opłatkiem nie mówiąc.

Zabawki - cofnijmy się w czasie

Kikoushi

Odp.: 47
Wyś.: 24.934
Ja uwielbiłam bawić się wszelkiego rodzaju ludzikami, małymi samochodzikami i innymi duperelami. Pamiętam jak dzieliliśmy się nimi z kuzynem po połowie i bawiliśmy się w wojnę. Samochody robiły za czołgi, rozwalony pofałdowany koc służył za miejsce do stworzenia bazy. Mieliśmy nawet samoloty, ale były tylko dwa więc jeden samolot mógł zostać 'zestrzelony' kilka razy. W prawdziwą wojnę też się bawiliśmy kuzyn biegał za nami ze snajperką stworzoną z zabawkowego pistoletu jakiejś starej rury i innych bzdur, pomalowany na czarno. Wyglądał jak prawdziwyxDD Po za tym uwielbiałam lalki barbie. Nawet sama szyłam dla nich ubranka. po za tym lubiłam jeszcze klocki. Z tych z kółkami robiłam czasem rolki przywiązując sobie je do nóg. A co do zwierząt... Mój kuzyn udawał goryla, a ja z kuzynką uciekałyśmy przed nim na drzewa w ogrodzie.xD Każdy miał swoje. Ja drzewo z mirabelami, kuzynka ze śliwkami, a kuzyn największe drzewo, też ze śliwkami.xD Mieliśmy nawet klub OP - Ochrona Przyrody. kuzyn zrobił sam mapę terenu ponazywał każdy stawek na polu i takie tam. Za domem na stosie poukładanych palet było "Obserwatorium OP" mieliśmy nawet kamień z "logo" Na łące było chronione mrowisko, a wielkie głazy wytyczały szlak.xD pamiętam jak chodziliśmy z transparentami i przeszkadzaliśmy mojemu tacie gdy próbował wypalić łąke. Zalewaliśmy ogień wodą i dusiliśmy się dymem przy okazji. Ogólnie mieliśmy dużo głupkowatych zabaw w dzieciństwie. Niektóre praktykujemy do dziś, ale bardzo rzadko.

[J-rock] Dir en Grey

Kikoushi

Odp.: 97
Wyś.: 65.974
Dziś pojawiła się wiadomość na oficjalnej stronie Dir en grey, że drugiego grudnia ma wyjść nowy singiel będzie nosił tytuł "Hageshi sato, kono mune no naka de karamitsui ta shakunetsu no yami". Jestem ciekawa co to będzie. Ja osobiście liczę na to, że będzie to ciężki i szybki utwór, zwłaszcza, że ostatnim singlem jest ballada I jeszcze jedno: 27 października wyjdzie nowe DVD z teledyskami, zatytułowane "AVERAGE BLASPHEMY". ;D http://www.jame-world.com/pl/database-artist ... -grey.html

Quiz Naruto

Kikoushi

Odp.: 702
Wyś.: 345.272
Asuma został zabity przez Hidana, tzn za pomoca jego rytułału. Hidan stojąc w swoim kręgu dźgnął się w serce i Asuma zginął.

Poszukiwana piosenka, film itp.

Kikoushi

Odp.: 731
Wyś.: 658.622
Wie ktoś może jak nazywa się piosenka z Muminków , która leci w tle podczas odcinka 'Zima w Dolinie Muminków', gdy przychodzi Lodowa Pani.?
http://www.youtube.com/watch?v=T8HGWASmEYE od jakiejś 30 sekundy się zaczyna.

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Dope - I'm back

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Linkin Park - By Myself

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Papa Roach - Dead cell

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Dir en grey - Agitated screams of maggots - unplugged

Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne

Kikoushi

Odp.: 131
Wyś.: 87.850
Na fryzury ogólnie nie zwracam uwagi. Co do tatuaży to nie podobają mi się jakieś bezsensowne wzorki, jeśli robić sobie tatuaż to taki który będzie miał jakieś znaczenie. Jeśli chodzi o miejsce i ilość to wszędzie tylko nie na twarzy. W przyszłości planuję mieć tatuaż ale, jak już mówiłam, będzie miał on głębsze znaczenie. Co do kolczyków to nie podoba mi się jeśli jest ich w nadmiarze. A skaryfikacje, to, moim zdaniem, przegięcie.

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Apocalyptica - I don't care

Oceń piosenkę

Kikoushi

Odp.: 1.485
Wyś.: 458.165

Co mi z tej listy polecicie?

Kikoushi

Odp.: 11
Wyś.: 6.847
Ja standardowo polecam Dir en grey ;D i na dodatek masz koncert ja też chce...
w moim malutkim zbirze jest tylko jedna płyta i dwa single...
Fajnie gra też Mucc i widziałam na youtubie kilka popisów Mijaviego na gitarze. Trzeba przyznać, że jest dobry

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Enya - May It Be

Czego teraz słuchasz?

Kikoushi

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.394.048
Slipknot - Vermilion
Strony: 1, 2, 3  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook