Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 2.204 wyników

Oceń osobę powyżej

Lilu

Odp.: 924
Wyś.: 274.043
Dark, niech i on bedzie
Nick - pospality, zero oryginalności...
Avek - nic oryginalnego, też potrafie w pintcie wyciać twarz Itachiego.
Sygna - ...
Podpis - nie bleblam się w tych sprawach.
Osoba - No wiec, po krótce przybliże czemu najeżdżam na daną persone, po pierwsze, nie masz totalnie własnego zdania, a gdy już próbujesz je mieć, nie zauważyłam nigdy, byś je dobrze obronił, no ale cóż, to już Twój ból, wkurzasz mnie po prostu i tyle, starałam się być miła, bo tak od razu to aż głupio najeżdżać, ale cóż, czasem starania, to jednak za mało...

Oceń osobę powyżej

Lilu

Odp.: 924
Wyś.: 274.043
Jouu, bo nie wyrobie.
Nick - Musiałeś no nie? Musiałeś zrypać Jouu'owski nick? Lipne to, jeśli myślisz, że przez to jesteś fajny, to sie mylisz.
Avek - ???
Podpis i sygna - Nie mój klimat, choć cytat Adasia mi się podoba
Osoba - Coś tam go znam i w sumie to nie żałuje, fajnie grywa się z nim i Adasiem w literaki (i chyba w tym jedynie jest dobrym mi kompanem), czasem palnie coś na mój gust śmiesznego, a czasem próbuje filozofować co mu kompletnie nie wychodzi .

Oceń osobę powyżej

Lilu

Odp.: 924
Wyś.: 274.043
Oj Piechu, masz zdjęcia w "wygląd forumowiczów";p
Co do oceny..

Nick - Przyjemny dla ucha, ale nie lśni oryginalnością.
Avak i sygna - Sygna ładne wykonanie, ale ogółem jakoś nie przepadam za tą 'personą' będącą głównym bohaterem wykonania.
Osoba - Nie znam Cię w sumie i kojarze jedynie z tego, iż dałeś kiedyś filmik, jak Twój kolega wywija kijem i to dość zręcznie, gdzie Ty sam gdzieniegdzie się przejawiłeś, o ile dobrze pamiętam, ale nie podpałeś mi nigdy, więc na plus.

Oceń osobę powyżej

Lilu

Odp.: 924
Wyś.: 274.043
Dawno nikogo nie oceniałam...
Hmm... Pozwole sobie więc na coś^^

Danevert : >

Nick - Jeden z lepszych, jak dla mnie, wiec na plus:)
Avek - Chyba od początku istnienia jego osoby na forum niezmienny, co idzie jak najbardziej na plus, sam w sobie prostu, ale podoba mi się.
Podpis i sygna - Sygny brak a podpis... Jakoś nie przypadł mi do gustu, ujdzie w tłumie..
Osoba - zanim odeszłam zaczynałam miewać okazję, do poznania Go i stwierdzam, że z chęcią. Z pewnością jest inteligetną personą na forum i z poczuciem humoru, jak wielką, tego jeszcze niestety nie wiem, ale kto wie, może w końcu kiedyś.

Biorę, nie biorę...

Lilu

Odp.: 2.056
Wyś.: 435.608
A kto by chciał? O_O

Oceń piosenkę

Lilu

Odp.: 1.485
Wyś.: 422.700

Banujmy się do woli :)

Lilu

Odp.: 502
Wyś.: 140.210
Za to, że ma zielony nick!; o

Poszukiwana piosenka, film itp.

Lilu

Odp.: 731
Wyś.: 617.399
No wiec, od razu mówię, że ta informacja jest skierowana tylko i wyłacznie do osób, która ogladała "Zmierzch" (Twilight). Poszukuje pewnej piosenki, a raczej melodii, którą Edward gra na pianinie w pewnym momencie (jest to gdzieś w 1 godzinie i 10 minucie). Z poczatku myślałam, że jest to "Bella's Lullaby" ale to jednak nie to, więc nie dawajcie mi proszę linków z tą piosenką (no chyba, że tamto z filmu to jakaś inna wersja tego, albo mam zrypany nie tylko mózg ale i słuch._.)

Oceń piosenkę

Lilu

Odp.: 1.485
Wyś.: 422.700

Oceń piosenkę

Lilu

Odp.: 1.485
Wyś.: 422.700

Czego teraz słuchasz?

Lilu

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.127.282
Mindless Self Indulgence - Mastermind

Natsuo Kirino - Ostateczne wyjście

Lilu

Odp.: 4
Wyś.: 3.975
Trochę zastanawiałam się nad tym, czy napisać o tym, ale jak widać, zdecydowałam się. Książka jest o zdesperowanej kobiecie, pracujacej w zakładach gotowych zestwów obiadowych, która upokarzana przez swojego meża i pogrążona w długach, morduje Go "(...) opowiadając o swoim czynie przyjaciółce z pracy, Masako. Ta postanawia jej pomóc. Wraz z Yoshie i Kuniko, które przyłączyły się do mrocznego duetu zwabione możliwością zarobku, pozbywają się ciała. W niedługim czasie policja odnajduje poćwiartowane zwłoki i rozpoczyna śledztwo. Jednak nie tylko to spędza kobietom sen z powiek. Zaczyna je prześladować członek japońskiej mafii, który w efekcie popełnionej przez nie zbrodni traci swój klub... " (wybaczcie, nie chciało mi sie pisać samej o czym to jest). W każdym bądź razie jestem ciekawa, czy ktoś czytał tę skiążke?. Sama niestety, bądź i stety, nie dotrwałam do końca, nie potrafiłam, zbyt rozbudowane, przesadnie rozbudowane opisy poszczególnych rzeczy zbyt mnie nudziły... Ale to moje zdanie, na ten temat

Czego teraz słuchasz?

Lilu

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.127.282
Richard Marx & Donna Lewis - "At The Beginning"

Czego teraz słuchasz?

Lilu

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.127.282
Block Party - Hunting for Witches

Banujmy się do woli :)

Lilu

Odp.: 502
Wyś.: 140.210
Bo mnie ząb boli i mam kaprys.

Śmieszne obrazki

Lilu

Odp.: 151
Wyś.: 161.773
Może ktoś kiedys dał, nie wiem, ale macie.

http://img24.imageshack.us/img24/5273/majtki.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/9787/pekin9670c.jpg
http://img129.imageshack.us/img129/8201/spiew.jpg

Edit:
Hahaha, piękne to, gdy to zobaczyłam, padłamxD
http://img4.imageshack.us/img4/3546/fe0089377f.jpg (tak jest!; o)
(aha, lekkie wyjaśnienie, aktualnie chodzę do budowlanki, której jeden z uczniów na nk miał właśnie taki obrazek, wiec nie muszę tłumaczyć, że chodzi o mą szkołe?;p. Dla sprostowania, ta szkoła to płączenie technikum i liceum, ja należe do licealistów: >)

Banujmy się do woli :)

Lilu

Odp.: 502
Wyś.: 140.210
Za to, że roznosi plotki, że jestem złą kobietą; o

Banujmy się do woli :)

Lilu

Odp.: 502
Wyś.: 140.210
Za kłamstwo. Bo mówi, że nie jest dziwna, a jest, co widać za posta powyżej, bo chce dać bana za kłamstwo, które tworzy. o! (masło maślane)

Charakter

Lilu

Odp.: 37
Wyś.: 22.123
Nie powiem, bo nie potrafie, żyje na skranościach. Czasem jestem irytującą, wredną dziewczyną, która potrafi *... (no wiecie) każdego na około, w dodatku egoistyczną i zadufana w sobie, która chętnie komuś zaszkodzi. A niekiedy jestem czuła, miła, pogodna. Kochajacą pomagać bezinteresownie, która pocieszy jeśli trzeba, robiąca wiele rzeczy spontanicznie, nie lubiąca patrzeć na wszystko z boku, lecz pchajaca się w przód, zawsze szczera, aż do bólu, woląca powiedzieć wprost, co myśli o danej osobie, niż szpetać komuś za plecami. Niekiedy zaś zaczajam się na boku i obserwuje ludzi, śmiajac się niekiedy z ich idiotyzmu. Może ktoś mnie dopasuje? : > (Mogłabym długo dłuzej pisać szczególnie o wadach, jakby to ludzie ujeli - co nie znaczy, że ja uważam pewne cechy za wady - ale po co wam marudzić?;p)

Btw. Napisałam tu ten post, napędzona opinią na mój temat przez jedną użytkowniczkie.
Lilu - wyglądasz na pewną siebie, taką pogodną wiecznie uśmiechniętą osobę xD
Hah, nie mówie, że nie jest mi miło! Ale cóż, z tą wieczną pogodnoscia to bujda! Wolałabyś nie spotkać się z moim wzrokiem, gdy sama wędruje gdzieś po mieście;p. A pewna siebie? Ee... niekiedy wręcz odwrotnie:D
Ale dziękować.

Wygląd forumowiczów

Lilu

Odp.: 3.860
Wyś.: 1.225.972
Strony: 1, 2, 3 ... 109, 110, 111  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2023 DB Nao
Facebook