Rok 1986 :: Start serii anime "Dragon Ball" (38 lat temu)
» Szukaj » Znaleziono 30 wyników

Wygraj tom 8 Dragon Ball Super - konkurs

PSKING0555

Odp.: 5
Wyś.: 3.464
Zaprosił bym Majin Buu. Apetytu ma co niemiara, a przy tym, gdy byłby już najedzony, mógłby odrywać kawałki samego siebie, i tworzyć je w kolejne, móc jeśc je tak długo jak się da. Smacznego!

Dragon Ball FighterZ - Kafla

PSKING0555

Odp.: 7
Wyś.: 2.256
Bez spiny . Zdziwiło mnie jak można tak wiele razy wpisać to imię źle, skoro nawet jest ono w tytule filmiku. Ale to Kefla, nie znoszę jej...
Uznaj to za przestrogę, aby sprawdzać to przed publikacją.

Dragon Ball FighterZ - Kafla

PSKING0555

Odp.: 7
Wyś.: 2.256
Osoba pisząca tego newsa, powinna zostać ,,zwolniona".

Wygraj grę Jump Force - konkurs

PSKING0555

Odp.: 10
Wyś.: 5.620
Jaka postać się narodzi gdy szermierze Kenshin i Zoro zrobią fuzje?
Kenshiro

Polski dubbing do Dragon Ball Super (Polsat Games)

PSKING0555

Odp.: 363
Wyś.: 129.343
Chciałbym zadać pytanie do pana reżysera, na które odpowiedź jak sądzę zaciekawi również innych.
Nie mogłem znaleźć żadnych informacji w internecie, ale zakładam że nie istnieją w Polsce żadne castingi które prowadzą do tej serii? Czy obsada jest z góry planowana przez osoby odpowiedzialne za tą serię, bo z tego co widziałem to zaangażowany został również raper, i chciałbym po prostu wiedzieć jak to działa oraz jaka droga prowadzi do zaangażowania się choćby w najmniejszym stopniu. Z góry uprzedze że wiem o tym jak wiele pracy musi być potrzebne aby wziąć w czymś takim udział, dlatego też jeszcze bardziej mnie to intryguje.

Wygraj tom 3 Dragon Ball Super - konkurs

PSKING0555

Odp.: 3
Wyś.: 3.433
Śmierć pierwotnego Brolego, bo nic bardziej nie zabolało jego fanatyków niż jego przegrane z rodziną Son .

Wygraj Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - konkurs

PSKING0555

Odp.: 3
Wyś.: 2.107
Będzie krótko żeby nie przynudzać jak inni .
Chciałbym przedstawić światu postać spod dłuta Akiry Toriyamy jaką jest Kajika. Postać która przechodzi przemianę przez znany nam schemat, od chuligana, do dobrej osoby, przeżywając przy tym historię przywodzącą na myśl klasyczny Dragon Ball z domieszką Z. A wszystko to w jednym tomie! Jest to postać która na dobrą sprawę mogła by się pojawić w znanym nam skądinąd uniwersum i da się do niej przywiązać w krótkim czasie. Zapomniany, mało znany, lecz zdecydowanie godny poznania.

Wygraj Monopoly: Dragon Ball Z - konkurs

PSKING0555

Odp.: 8
Wyś.: 4.725
Moim ulubionym motywem z Sagi Cella jest cały wątek Gohana, a wręcz przedstawienie ewolucji jego postaci.
Gohan zaczął w tej sadze jako ten sam dzieciak co w sadze Friezy, ale przez pojawienie się nowego zagrożenia, z którym nie poradziłby sobie nikt inny musiał dojerzeć.
Był on zmuszony wyznaczyć sobie co jest priorytetem, w czym mu tak naprawdę pomagał Gokü, aby skupił się na treningu zostawiając innych na pastwę silniejszego od nich zagrożenia. Czy to w naszej lini czasowej, czy w tej z której przybył Trunks. W jednej gdy wszyscy zostali wybici przez anandroidy, on musiał sprawdzić się w nieznanej dla siebie roli trenera i opiekuna dla dorastającego Trunksa, tak jak wcześniej to robił dla niego Piccolo, czy też w drugiej gdzie przez niedojrzałe dążenie do upokorzenia Cella, życiem przypłacił jego ojciec, a on musiał się po tym pozbierać i uwierzyć w siebie aby móc pokonać potężnego wroga, ratując przy tym świat.

Wygraj Dragon Ball Xenoverse 2 - konkurs

PSKING0555

Odp.: 11
Wyś.: 6.985
Moja ulubioną postacią jest Mr.Satan ponieważ jako jedyny z głównych bohaterów nigdy nie dał się zabić, teoretycznie uratował ziemię w dwóch kulminacyjnych momentach podając głowę #16 do Gohana i przekonując ludzi do podzielenia się energią z Son Gokū, a także jako jedyny ma swoich wielbicieli, w dodatku jest bogaty i nawet miasto nazwali na jego cześć. Nikt nie osiągnął tyle co on . (PS4)

Najnowszy odcinek - komentarze

PSKING0555

Odp.: 234
Wyś.: 154.940
Może nie będą złe, w końcu będą ekranizacje novelek. Aczkolwiek będą przeplatane fillerelami. Pora nadrobić The Last Naruto the Movie.

Najnowszy odcinek - komentarze

PSKING0555

Odp.: 234
Wyś.: 154.940
Czy można się dziwić? Cóż, ja rozumiem każdego, kto polubił tę serię. Zaraz po DB jest mi najbliższa. Dorastałem z nią, dzięki niej zacząłem interesować się Japonią oraz anime w ogóle. Ale nie można zaprzeczyć że w pewnym momencie ta seria dosyć mocno się popsuła, było wiele głupot, błędów itp.
Najlepszym odcinkiem wojny bez wątpienia był Madara Uchicha jak pisałaś powyżej. Pierrot jeszcze robiło swoje dając niekończące się fillery.
Ale..
Tym bardziej cieszy mnie fakt że ostatnie 4 odcinki były świetne, od lat nie było czegoś tak dobrego. Czułem się jakby seria wróciła na szczyt, ta walka była wręcz genialna i śmiało mogę powiedzieć że była lepsza niż cokolwiek w DBS.
Więc tak, jak najbardziej mogę zrozumieć dlaczego lubisz tą serię dziewczyno;).
Edit.
Przepraszam ...,,kobieto"

DB Super odcinek 047, 12.06.2016

PSKING0555

Odp.: 35
Wyś.: 19.012
Jemu chyba chodzi o Wskrzeszenie Friezy, gdzie Whis cofnął się w czasie po zniszczeniu ziemi.

I Shonen, przyjrzyj się, Black Gokū już jest fuzją i jestem teraz pewien że mam rację.

Anime w polskiej TV

PSKING0555

Odp.: 37
Wyś.: 22.291
Yokai Watch startuje na Cartoon Network, a poza tym [ ort! ] trudno powiedzieć aby było cokolwiek innego. Te czasy w polskiej telewizji raczej się skończyły. A, jeszcze Pokemony na Disney XD...

Wiedźmin 3: Dziki Gon / The Witcher 3: Wild Hunt

PSKING0555

Odp.: 143
Wyś.: 92.499
Rozczaruje cię, bo Wiedźmin 3 jest ostatnim. Po wydaniu Krwi i Wina przez następne lata będą zajęci Cyberpunkiem 2077. Jak sami mowili są za małym studiem aby zajmować się więcej niż jednym projektem, co patrząc na skalę Dzikiego Gonu jest jak najbardziej zrozumiałe zwłaszcza że jak to zwykle bywa chcą przebić ostatni projekt.

DB Super odcinek 041, 01.05.2016

PSKING0555

Odp.: 40
Wyś.: 17.157
Łukasz napisał(a):
Pojawienie się smoka jak dla mnie tandetne. Idąc na łatwiznę - dobre animacje sprzed lat zastąpiły komputerowe wodotryski.

Poza tym dużo humoru, niezła muzyka - odcinek na plus.
Gdyby nie animacja komputerowa, to naprawdę wyglądało by jak g*wno. Cały odcinek był brzydki, więc dobrze że tak zrobili.

Dragon Ball Super - spoilery (opisy odcinków)

PSKING0555

Odp.: 260
Wyś.: 126.307
I to właśnie jest problem który miała Cirtel. Coś pasuje, coś się spodoba, w czymś miał udział autor i jest kanoniczne bo TAK i ****. I tego nienawidzę najbardziej w fandomie Dragon Balla.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

PSKING0555

Odp.: 1.188
Wyś.: 522.472
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie ma potwierdzenia o białym SSJ, nie jest nic powiedziane o manipulacji czasem, w sumie nikt nie wie o co chodziło Toriyamie, wspomniał coś o dobrze znanym bohaterze, a że ma być kolejny arc to już pisałem, po prostu [ ort! ] ma już plan jakby miało to wyglądać, nie wiem skąd pochodzo twoje źródło, sle to przekręcone słowa z wywiadu niczym na YT.

Pora się pożegnać.

PSKING0555

Odp.: 12
Wyś.: 9.497
I tak oto na forum znów zagości ład i porządek(...a przynajmniej spokój).
Można by coś dopisać, ale po co...

Długość Dragon Ball Super

PSKING0555

Odp.: 5
Wyś.: 2.882
Najpewniej będą chcieli dojechać do tych stu, wiadomo że będzie przynajmniej jedna nowa saga.

Dragon Ball Super - spoilery (opisy odcinków)

PSKING0555

Odp.: 260
Wyś.: 126.307
Mam na myśli koniec sagi Champy, nie będzie najpewniej po walce z hitem tylko typowe zakończenie i ze trzy odcinki ,,o życiu".
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook