Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 23 wyników

Włosy

Szymon-kun

Odp.: 83
Wyś.: 31.190
Myślę, żę fryzurki Future Trunks'a USSJ, Nastoletni Gohan, Goku SSJ 3 i SSJ 4. Z dziewcząt to myślę, że Videl na początku gdy się pojawiła w DBZ, fryzurka w sumie prosta, ale pasowała do niej

[Witam!] ;D

Szymon-kun

Odp.: 27
Wyś.: 8.496
Cześć

Sam jestem nowy na forum( z resztą koleżanka nie tak dawno sama mnie witała ). Życzę odnalezienia tego czego potrzebujesz, interesujących Cię dyskusji oraz szybkiej aklimatyzacji i sprzyjającej atmosfery.

Pozdrawiam, Szymon-kun

Co macie z DB

Szymon-kun

Odp.: 216
Wyś.: 93.877
Widzę, że większość ma tu się czym pochwalić Mi przez długi czas towarzyszyły głównie miłe wspomnienia, miałem kiedyś wraz z kuzynką figurki plastikowe którymi się naparzaliśmy parę kart mam jeszcze, reszta się zapodziała, całkiem niedawno miałem pokaźny folder plików powiązanych z DB na dysku twardym, niestety po formacie pozostały mi tylko na płytkach 47 odcinków DBZ, cała seria GT ( obie to wersje, które mieliśmy okazję oglądać na RTL7), jest jeszcze Mugen 2, parę kinówek:
- Return of the Cooler
- Wrath of the Dragon
- Fusion Reborn
- The Legendary Super Saiyajin

i to niestety wszystko.
Pozdrawiam

Której postaci nie lubicie?

Szymon-kun

Odp.: 233
Wyś.: 72.843
Mr. Satan był wkurzający i wnerwił mnie gdy przypisał sobie pokonanie Komórczaka, jednak na dłuższą metę okazało się to potrzebne, najbardziej wkurzający był chyba Bebi, gdyby zdobyte podstępem ciało Gotena, nie miałby co marzyć o Gohanie, ani Vegecie, byłby niczym

[Szukam] Karty Chio

Szymon-kun

Odp.: 2
Wyś.: 1.761

Najlepsza walka

Szymon-kun

Odp.: 191
Wyś.: 66.998
- Goku SSJ 2 vs. Majin Vegeta
- Piccolo vs. C17
- Gohan SSJ 2 vs. Perfect Cell
- Goku vs. Vegeta ( Saiyan Saga)

Mniej więcej w takiej kolejności od najbardziej widowiskowej, choć dwie ostatnie dałbym na równi

Pozdro, Szymon-kun

Czego teraz słuchasz?

Szymon-kun

Odp.: 15.623
Wyś.: 1.791.940
Bunkier- Weronika

Serdecznie witam wszystkich User'ów ;)

Szymon-kun

Odp.: 13
Wyś.: 3.709
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie

Hayato:
Jak na razie nigdzie się stąd nie wybieram

Kaio:
Muzyki słucham zróżnicowanej Najczęściej Punk-Rock, czasem Reggae, nie pogardzę stary dobrym Heavy Metalem, ale lubię też posłuchać rapu czy House'u, więc jak już mówiłem- Bardzo zróżnicowanie

Kiper:
Tak, to wielkie szczęście mieszkać koło Jarocina

Co byście zrobili znając wszystkie techniki z DBZ?

Szymon-kun

Odp.: 38
Wyś.: 16.459
Również zgadzam się z kolegą Wiatrak9000, dojście do tego wszystkiego samemu byłoby bardziej satysfakcjonujące. Gdybym już posiadł taką moc, starałbym się być kimś w stylu Great Saiyamana ( tylko wdzianko inne bym wybrał) No i żadna asteroida Ziemi by nie zagroziła.
Jeśli chodzi o taką jedną technikę to tak jak już mówiłem, wolałbym umiejętność posługiwania się Energią KI i samemu nauczyć się latać i z niej korzystać.... chociaż Teleportacją bym nie pogardził

Rodzina Goku czy Vegety?

Szymon-kun

Odp.: 61
Wyś.: 20.647
Ech... Goku był zabawny a tu od razu z niego idiotę zrobili, co za świat Przyznam, Goku nie był najinteligentniejszą postacią w DB, ale nie było mu to szczególnie potrzebne, on jak i Vegeta byli stworzeni do walki, a to mu akurat wychodziło świetnie i nie przesadzę jeśli powiem, że lepiej od Vegety

Starczy, bo zaczyna nachodzić mnie chęć odejścia od tematu Więc teraz odnośnie rodzinki stawiam na rodzinkę Goku.

Chi-Chi - Nadopiekuńcza, kładła nacisk na naukę Son Gohana, Kochająca matka i żoneczka, praktycznie głowa rodziny, postrach Saiyan Przypomina mi własną matkę przed kilkoma laty

Gohan- Świetny wojownik, jak sam Goku powiedział, bardziej utalentowany od niego i być może gdyby nie nauka mógł stać się najpotężniejszym wojownikiem w całej ekipie. Moja ulubiona postać w DB.

Goten- Zabawny chłopak, nie wiedzieć czemu, mimo jego lenistwa lubię go. Nie trenował tak jak ojciec, ani jak brat przed jego narodzinami co czyniło go raczej miernym wojownikiem, wolał wieść normalniejsze życie toteż uganiał się za panienkami.

Podsumowanie- Typowo rodzinna atmosfera, sympatyczna rodzinka, mimo, że często brakowało Goku, wszyscy bardzo się kochali. Było to widać w przeciwieństwie do rodzinki Vegety. Nie twierdzę, że nie było w niej rodzinnej miłości, była, ale nie okazywali jej tak sobie.

Jak chcielibyście zostać pochowani

Szymon-kun

Odp.: 15
Wyś.: 5.227
ja również chciałbym zostać skremowany, wolałbym nie mieć niespodzianki w postaci pobudki w trumnie Poza tym zamiast "stypy" imprezka, nie chciałbym aby bliscy się smucili po mojej śmierci, chciałbym aby o mnie pamiętali, ale nie poprzez płacze, lamenty i co tam jeszcze

Gitara

Szymon-kun

Odp.: 25
Wyś.: 11.868
Ja mam Bass z Cort'a, kiedyś dużo grałem, niemalże cały czas, teraz niestety bardzo rzadko, a szkoda. Wielu mi polecało elektryka ze względu na brzmienie i jakby nie patrzeć większe możliwości z tym, że gitarzystów jest wielu, a ja zawsze lubowałem się w brzmieniu Basu, więc na Bas się zdecydowałem.

Wpływ słuchanej muzyki na charakter i wygląd człowieka

Szymon-kun

Odp.: 13
Wyś.: 11.192
zgadzam się z przedmówcą, na każdego muzyka oddziałuje inaczej, w mojej paczce znajomych również jest wiele gatunków muzycznych, część, w tym ja, słucha wszystkiego co wpada w ucho, inni tylko HH, jeszcze jeden słucha mocnego trance'u, inni znowóż reggae i po słuchaczach HH widać to czego słuchają, po reszcie niekoniecznie, sam często słucham Punk- Rocka, itp. ale oznajmia się to tylko po tym, że od czasu do czasu zakładam glany i koszulkę którejś z Kapel. Nie zostałem nastawiony ideologicznie przez muzykę ani nie zmieniło to mojego charakteru, znajomości owszem, ale nie muzyka. Znam jednak też osoby które typowo się z tym gatunkiem utożsamiają. Rzadko widać ich w czymś innym niż glany, pieszczochy, spodnie moro, bojówki, lub rurki w kratę i itp. na tych muzyka ma większy wpływ, nastawia ich ideologicznie itd. jednak cieszę się, że do tych nie należę, bo śmiać mi się chce gdy widzę Anarchistę, który po kilku miesiącach jest Oi!, żeby po upływie kilku następnych miechów stać się Skinhead'em nacjonalistą. Gusta muzyczne się zmieniają, normalne, ale nie u każdego charakter i wygląd zmienia się razem z nimi.
To tyle ode mnie...

Pozdrawiam, Szymon-kun

[Rap/Hip Hop] Ryszard Waldemar Andrzejewski "Peja"

Szymon-kun

Odp.: 11
Wyś.: 7.061
Przyznam, że kiedyś Rysiu był częstym gościem w moich głośnikach, ale z czasem jakoś to zniknęło. Mniej więcej jakoś po wydaniu Rychu Peja SoLUfka. Po prostu stwierdziłem, że nie jest to to samo co kiedyś, starsze kawałki były naprawdę dobre, ale te nowsze już nie. Poza tym cała ta afera z Zieloną Górą i dissowanie Tedego... To zrobiło się nudne.

Pozdrawiam, Szymon-kun

Najsmutniejsza chwila

Szymon-kun

Odp.: 29
Wyś.: 13.351
Piccolo żegnający się z Son Gohanem, gdy miał poświęcić życie w celu zniszczenia Smoczych kul i przywrócenia porządku, to było wzruszające.

Poza tym dodałbym jeszcze walkę z Komórczakiem, od momentu, w którym do walki wystawiony zostaje Son Gohan.

Pozdrawiam

Dlaczego ja? / Trudne sprawy / Pamiętniki z wakacji / Nieprawdopodobne, a jednak...

Szymon-kun

Odp.: 96
Wyś.: 37.011
Niektóre problemy tam przedstawiane po prostu zmiatają człowieka z powierzchni Ziemi Owszem, aktorsko serial bardzo kiepski, ale jest to nawet zabawne momentami, a momentami irytujące, więc ogólnie nie oglądam, ale jak się czasem gdzieś trafi, a nic ciekawszego nie ma to i to zniosę

[Postać] Kto najbardziej cierpiał?

Szymon-kun

Odp.: 27
Wyś.: 13.024
Myślę, że Gohan bardzo cierpiał, Najpierw ginie jego ojciec a Piccolo zabiera go na odludzie by z nim trenować i daje mu tam niezły wycisk, tworzy się między nimi więź przyjaźni mimo tego wszystkiego, później Piccolo ginie ratując Gohana, Kuririn na Namek, itd. ale chyba największym bólem było poświęcenie się Goku w trakcie walki z Komórczakiem przez to, że Gohan nie zabił go gdy miał okazję, będąc pewnym wygranej. To musiał być okropny ból, w dodatku okazało się, że komórczak przeżył autodestrukcję i powrócił i w końcu w GT poświęcenie Piccolo by na Ziemię mógł wrócić spokój. Vegeta jednak chyba cierpiał bardziej z powodu swej dumy, Książę Saiyan dostaje baty od o wiele niższego rangą Goku, cały czas przyglądał się jak ten "szeregowiec" staje się potężniejszy od niego. Sam fakt gdy w GT podczas walki z Li-Shen-Ronem potrzebował specjalnych fali Radiowych by móc stać się Super Wojownikiem poziomu 4. musiał być dla niego upokorzeniem, gdy Goku robił to praktycznie kiedy chciał. Również poświęcił nadaremnie życie w walce z Buu. Kolejną osobą cierpiącą była niewątpliwie Chi-Chi, Goku co chwila gdzieś znikał, więcej go nie było niż był, częstokroć ginął, a Gohan był podobny do ojca, ciągle go gdzieś niosło, choć jak sam przyznał nie lubił walczyć.

Pozdrawiam Szymon-kun

[Postać] Goku czy Vegeta?

Szymon-kun

Odp.: 124
Wyś.: 45.276
Ja osobiście i tak jestem z Goku i na niego oddałem głos

Polubiłem Vegetę gdy zaczęły się objawiać w nim znaki przemiany, jednak jego duma strasznie mnie wnerwiała, nie czuł respektu do przeciwnika i w ten oto sposób otrzymaliśmy Perfekcyjnego Komórczaka... tylko dzięki jego dumie. Duży minus dla niego również za walkę z Brollym, którego się po prostu bał, był gotów się praktycznie poddać, za to Goku... walczył... Zawsze walczył do końca, podobał mi się dialog( jeśli można to tak nazwać) między nim a Brollym w trakcie walki:
- Nigdy się nie poddajesz ? - Brolly
- Nikt mnie tego nie nauczył - Goku
Szanował każdego przeciwnika, był ogólnie sympatyczny i zabawny, wiecznie głodny Jego zapał do walki i treningu był godny podziwu i na pewno nie można mu odmówić miłości do rodziny, mimo, że często ją opuszczał bardzo ją kochał.

Jak byś chciał wyglądać w świecie DB?

Szymon-kun

Odp.: 71
Wyś.: 25.085
Fantazjując wyglądałoby to tak :
- Ciało Mistic Gohana
- Wzrost Piccolo
- Oczy jak SSJ2
- Siła Mistic Gohana w zupełności by mi starczyła
- Włosy... hmm... Mistic Gohana lub Future Trunks'a SSJ
- Charakter i osobowość oczywiście własne
- Wdzianko takie jak Gohan dostał od Piccolo lub Armor Mark 1 czy 2.

Wystarczyłyby mi umiejętności Mistic Gohana i jego sylwetka, reszta własna.

Pozdrawiam, Szymon-kun

Mięśnie ;)

Szymon-kun

Odp.: 62
Wyś.: 25.707
Mnie się zawsze podobała sylwetka i umięśnienie Gohana SSJ2 oraz Mistic Mógłbym jeszcze dodać Majin Vegetę oraz Goku Normal i SSJ.
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook