Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 13 wyników

DBZ wersja angielska

anakin89

Odp.: 2
Wyś.: 2.189
Czy możecie mi poradzić skąd mogę ściągnąć odcinki DBZ w wersji angielskiej, ponieważ mają one według mnie o wiele lepszą jakość od wersji francuskiej.

[Problem] Songo vs Freezer - 5 min, w rzeczywistości kilka odcinków

anakin89

Odp.: 12
Wyś.: 8.566
Ten temat nie daje mi spokoju może znajdziecie na niego jakieś sensowne wyjaśnienie. Dlaczego 5 minutowa walka songa z freezerem trwała w rzeczywistości kilka odcinków. Ponadto były one przepełnione walką.

[Technika] Ulubiona super technika (Final Flash, Genki Dama itp.)

anakin89

Odp.: 25
Wyś.: 12.717
Zdecydowanie Final Flash a konkretnie przygotowanie do niego. Można to było zaobserwować podczas walki Vegety z Cellem kiedy to technice tej nie tylko towarzyszyło silne trzęsnienie ziemi ale także ogromne wyładowania elektryczne co czyniło ją niezwykle efektowną

Najlepsza walka

anakin89

Odp.: 191
Wyś.: 95.212
Zdecydowanie SSJ2 Goku vs Majin Vegeta SSJ2 ponieważ ich siły były wyrównane. W większości walk w DB przeciwników dzieliła jesli nie ogromna to mała przepaść w sile w tym przypadku było inaczej.

Złość i emocje

anakin89

Odp.: 11
Wyś.: 4.390
Dla mnie zawsze bedzie najlepsza złość Gohana podczas w walce z Cellem kiedy to osiągnął SSJ 2.

Dragon Ball GT

anakin89

Odp.: 251
Wyś.: 92.329
Według mnie DB GT było beznadziejne w stosunku do porzedniej serii czyli DB Z wraz z absolutnie nową grafiką utraciła dawny klimat. Pomijając klimat fakt zmniejszenia Songa jest dla mnie całkowitą porażką. Ponadto na dalszy plan zostali zepchnięci inni bohaterowie co też przyczyniło się do utraty klimatu.

Najlepsza walka

anakin89

Odp.: 191
Wyś.: 95.212
Goku SSJ2 vs Majin Vegeta SSJ2 bezapelacyjnie!!!

Siła Sporowicza i Yamu

anakin89

Odp.: 22
Wyś.: 13.562
Jak dla mnie to ich moc oscylowała wokół mocy Raditza. Na pewno dysponowali większa mocą anieżeli Videl świadczy o tym fakt, że mogli latać o wiele szybciej mam tu na myśli oczywiście sposób latania większości wojowników czyli w towarzystwie białej aury dookoła całego ciała.

Poświęcenia Songa podczas Cell Game

anakin89

Odp.: 8
Wyś.: 2.802
Dlaczego Goku gdy teleportował się z Cellem na planete Kaito nie z nim na Ziemię pozostawiając samego komórczaka tylko czekał, aż on wysadzi sie?

Kim chcielibyście być w DB?

anakin89

Odp.: 169
Wyś.: 66.521
Bez wątpienia chciałbym być Songiem!!!

Siła Cell Juniors

anakin89

Odp.: 24
Wyś.: 10.798
Z pewnością były słabsze a doskonałym dowodem na to jest fakt, że Tenshinhan i Yamucha powalili ich na ziemię, a wystarczy sobie przypomniec walke C18 z Cellem w drugiej formie, a przecież była ona silniejsza od nich.

Którego z ziemskich wojowników najbardziej lubisz

anakin89

Odp.: 135
Wyś.: 51.957
Według mnie najlepszą ziemskim wojownikiem był Kuririn. W anime został przyćmiony przez o wiele silniejszych od niego Vegetę i Goku. Jednak należy pamiętać, że on był najsilniejszym człowiekiem, możliwe że Tenshinhan był od niego silniejszy, ale Kuririn był o wiele fajniejszy od niego i przede wszystkim był zabawny czego o Tenshinhanie raczej powiedzieć nie można

[Postać] Vegeta

anakin89

Odp.: 185
Wyś.: 80.027
Bez wątpienia najciekawsza postać w całym DB. Jednak potrafił być denerwujący no i nie słuchał rad innych niekiedy dość istotnych, ale po za tym był super. Pracowity, ambitny, a przede wszystkim dumny i to jest właśnie cecha, która czyni go jedną z najbardziej lubianych postaci w dragon ball'u.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2022 DB Nao
Facebook