Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 167 wyników

Dragon Ball Super (manga)

privateer

Odp.: 959
Wyś.: 340.006
vegeta391 napisał(a):
Myślałem, że drzesz łacha. Gorzko się rozczarowałem. Blue, Rosé, Orange, Beast, Golden, Black. Hahahaha.
Super to nieśmieszny żart. Czekamy teraz na Goku i Vegetę, by po raz setny odblokowali swój potencjał i weszli na kolejny poziom i złoili dupsko Freezerowi, który został po raz setny wyciągnięty ze śmietnika, bo twórcy nie mają już żadnego pomysłu na serię.

Eh.

[Seria] Sto lat dla Dragon Ball Super

privateer

Odp.: 2
Wyś.: 786
Indiger napisał(a):
Seria stworzona by zarabiać na merchu. Dużo przemian, sztampowa fabuła, sporo fanserwisu. Dla mnie osobiście to poboczna historyjka jak GT i nie biorę jej na poważnie.
This

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
Super nie został stworzony dla takich długoletnich fanów jak Ty, czy ja, a dla nowej, znacznie młodszej generacji widzów, którzy oczekują nowych transformacji i widowiskowych walk - kosztem fabuły i jakiegokolwiek sensu. No i także po to, by sprzedawać jak najwięcej merczu z kolejną wariacją kolorową włosów

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
vegeta391 napisał(a):
E, a nie tego chciały fanboje Gohanka?
Wydaje mi się, że to, czego chciały "fanboje Gohanka" to nowy film z ich ulubionym bohaterem w roli głównej, ale z ciekawą fabułą, character developmentem, plot twistami i nie oczywistymi do bólu rozwiązaniami. Natomiast to, co otrzymaliśmy to kalka 1:1 z Cell Sagi w nowej oprawie i - oczywiście - transformacjami, które wyglądają jak wyjęte z jakiegoś fanfica z czasów "Dragon Ball AF".

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
Obraz

Cell Saga po recyklingu. Serio nie wiem jak można bronić ten film xD

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
vegeta391 napisał(a):
Obraz
Tbh cały Super to asspullfest. A zaczął się on jeszcze w Z od Buu Sagi.

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
Obraz

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
kinichi napisał(a):
Faktycznie, zupełnie niespodziewanym było, że nagle Toriyama polubił prostotę i używanie swoich utartych schematów.
No właśnie - a wielka szkoda, że nie ma żadnych świeżych pomysłów na markę, którą stworzył

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

privateer

Odp.: 283
Wyś.: 96.321
Zalogowałem się po takim czasie tylko po to, by skomentować to, co **** się od jakiegoś czasu z DRAGONBULEM. Od momentu powstania tworu, jakim jest Resurrection F, widać bardzo dobrze, że nikt nie ma zupełnie żadnego świeżego pomysłu na tę serię. Jazda na nostalgii i sprawdzonych motywach, tysięczny odgrzewany kotlet - milion nowych form, które polegają na zmianie kolorów włosów (bardzo oryginalnie) i w dodatku nazwaniu tychże form od ich koloru (SS BLUE, ROSE - SERIO??? ). Frieza - to już widzieliśmy w , temu Panu już podziękujemy. Teraz znowu wskrzeszanie Cella. A nie, przepraszam, CELL MAX!!1!!1oneone. Głupszej nazwy nie można było wymyślić, w dodatku FINAL Gohan - wait! czy jego pełen potencjał nie został już uwolniony lata temu w DBZ w postaci ULTIMATE Gohana? Czy ten potencjał można odblokować jeszcze 20 razy? Odgrzewanie cell saga pełną gębą - to już wszyscy widzieliśmy, chcę w końcu zobaczyć jakiś nowy, oryginalny pomysł. Dragon Ball można opisać teraz dwoma słowami - fan service. Tyle i tylko tyle.

Oceń piosenkę

privateer

Odp.: 1.485
Wyś.: 435.644

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

privateer

Odp.: 177
Wyś.: 98.834
W przypadku tego spotkania ten jakże piękny wynik nie ma (przynajmniej dla mnie) żadnej wartości, nijak nie przekłada się on na prawdziwą grę naszych 'orłów' Można to luźno potraktować jako meczyk towarzyski.

Wygląd forumowiczów

privateer

Odp.: 3.860
Wyś.: 1.292.721

Justin Bieber

privateer

Odp.: 19
Wyś.: 10.743
Katz napisał(a):
Ogólny hejting Biebera odnosi się do tego, że on został odkryty i szybko wykreowany na gwiazdę, podczas gdy inni przebyli jakąś tam drogę. a ten nie potrafi za bardzo tego zrozumieć. Niekiedy nie szanuje innych i kozaczy jak chociażby z Rhianną gdzie w wieku tam 17 lat chyba kazał jej macać po swoim 6 paku xD Usher kiedys powiedział, że kiedy on osiągnął sławę w miarę do tego dorósł, a tego trzeba ciągle jeszcze prowadzić za ręke ; p
Tutaj nie można się nie zgodzić - do sławy trzeba dorosnąć i przede wszystkim dojrzeć emocjonalnie jako artysta, a nie jako chłopek roztropek o wielkim ego. Chłopak zbyt szybko wkroczył w świat show biznesu i z czasem może nie poradzić sobie z presją, jaka jest na nim wywierana.

A wszystko przez to, że jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu mainstreamowy chłam. Boli mnie fakt, iż Polacy, z resztą jak większość Europejskich krajów, powiela mentalność i kulturę z Ameryki, mając przeświadczenie, że czyni ich to bardziej zajebistymi. Ale jak tu się nie dziwić, skoro na co dzień promuje się na szeroką skalę te badziewia w radiu i telewizji...

Co do samego artysty i jego talentu nie mam zamiaru się wypowiadać, gdyż jest to sprawa indywidualna i może się pojawić tyle opinii ilu ludzi zabierze głos w tym temacie. Ja na szczęście należę do tej grupy, która ma już wyrobiony swój gust muzyczny i trzyma się z dala od tej społeczności "nieświadomych"

Déjà vu

privateer

Odp.: 15
Wyś.: 5.616
Al Ed Upek napisał(a):
Zdarza mi się dość często, a w sytuacjach bardzo prozaicznych i banalnych, takich jak wyrzucanie papierka, sięganie po kubek czy przechodzenie przez ulicę. Słyszałem kiedyś, że ponoć dotyka to ludzi mądrych.
A miewacie kiedyś takie deja vu, że odczuwacie, że zaraz coś się wydarzy, ale już nie potraficie tego zatrzymać i dokończycie tę czynność, która oczywiście wyda nam się już odbyta kiedyś tam w przeszłości? Albo takie, że deja vu z deja vu, czyli wydaje nam się, że już takie deja vu mieliśmy. Mi się takie też przytrafiły.
Mi również zdarzają się takie sytuacje, tak często jak w twoim przypadku. Bardzo dziwne uczucie Wiele razy miałem takie przeświadczenie, że gdy wykonuję jakąś czynność, wiem co się zaraz wydarzy i że chyba doświadczyłem tego jakiś czas temu. Oczywiście dzieje się inaczej a ja zapominam o tym fakcie bardzo szybko.

Przejaw mądrości? Chciałbym aby był to fakt, ale zachowuję jednak dystans do tego typu teorii

Zmiana nicka

privateer

Odp.: 268
Wyś.: 144.474
Street Glow -> privateer

Dziękuję.

Assassin's Creed

privateer

Odp.: 38
Wyś.: 19.037
Pozwolę sobie odkopać nieco ten temat

Otóż jako (niegdyś) fan serii muszę dodać swoje trzy grosze na ten temat.
Pierwsza część była przełomem na rynku gier, człowiek z oczami wlepionymi w monitor eksplorował piękne i niezwykle obszerne dzielnice Damaszku, wykonując niebanalne wówczas misje. Druga część wywołała jeszcze większy zachwyt niżeli 'jedynka' - wprowadzono wtedy wiele innowacyjnych rozwiązań, znanym fanom serii. Z czasem, gdy 'Asasyny' zdobyły popularność, Ubisoft wykorzystał ten fakt i zrobił z mojej ulubionej gry maszynkę do robienia pieniędzy. Z każdą nową odsłoną schemat opiera się na tym samym - z reguły jest to poprzednia część z na siłę przedłużaną fabułą i dodanymi 3 nowymi mapami.

Rozumiem, że chcą zarobić, ale teraz pytanie do graczy - Ile razy można grać w tę samą grę, tylko w innej scenerii?

I nie rozumiem tego 'powrotu do przeszłości' w Black Flag - Z reguły z każdą częścią gracz poruszał się w przyszłość. Zupełnie nie podoba mi się to, w którą stronę brnie Ubisoft

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

privateer

Odp.: 177
Wyś.: 98.834
Shounen napisał(a):
Street Glow napisał(a):
Chyba logicznym posunięciem będzie wkładanie pieniędzy w dyscypliny, w których nasi zawodnicy odnoszą sukcesy i gdzie widać potencjał.
Chodzi o to, że piłka to najpopularniejszy sport na świecie, w efekcie najbardziej dochodowy. De facto cały świat najwięcej łoży właśnie w niego, więc nie ma się co dziwić. A przecież sprowadza się to np. do budowania boisk, czyli w wykształcenie następnych pokoleń. Obecna drużyna to mogą być cioty, nie znaczy to, że należy rezygnować. Kiedyś zdobywaliśmy medale, więc dlaczego teraz nas przekreślasz?
Dochodowy sport? Może w Hiszpanii, gdzie na mecze ligowe przychodzi średnio 50 tys. osób i zainteresowanie piłką jest naprawdę duże. Gra piłkarzy ma ogromny wpływ na zainteresowanie kibiców, co wiąże się ze sprzedażą biletów itd.

Poza tym pozwolę sobie powrócić to tego jakże prestiżowego wydarzenia dla naszego kraju, jakim było Euro 2012. Szacowane koszty organizacji tego przedsięwzięcia to ok. 3 MLD EURO, roczne koszty utrzymania Basenu Narodowego to 22 mln zł., natomiast przychody oszacowano na ok. 900 mln zł. Niby wszystko pięknie i fajnie, prestiżowy turniej rozgrywany w Polsce, nowe stadiony, drogi, ale nikt chyba nie zdaje sobie sprawy w jakie zadłużenie popada kraj po organizacji takiego przedsięwzięcia. Korea Południowa po Mistrzostwach Świata w 2002 roku do tej pory jest zadłużona. Nadal widzisz sens inwestowania w to takiej ilości pieniędzy?

Chyba podzielasz moją opinię, że te pieniądze można było lepiej spożytkować.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

privateer

Odp.: 177
Wyś.: 98.834
Problemem jest fakt, iż pieniądze inwestuje się nie tam gdzie trzeba. Zamiast płacić ogromne pensje nierobom, lepiej zainwestować w chociażby skoczków narciarskich, bo ostatnio świetnie sobie radzą, lub w Justynę Kowalczyk. Chyba logicznym posunięciem będzie wkładanie pieniędzy w dyscypliny, w których nasi zawodnicy odnoszą sukcesy i gdzie widać potencjał.

Ponadto Polacy mają zły nawyk wmawiania samemu sobie, że "nic się nie stało", nasza drużyna miała słabszy dzień. Jedna wygrana 4-0 z San Marino wystarczy, aby podbudować nadzieje Polaków na sukcesy naszej reprezentacji. Musimy zrozumieć, że nasza drużyna jest jedną ze słabszych w Europie. Pora się obudzić i zmienić priorytety i kluczowe dyscypliny, bo tutaj przyszłości nie widać.

Stare dziadki widać, że grają dla kasy. Przegramy czy nie, trzeba jakoś "wymęczyć" to 90 minut - no bo przecież kasę i tak dostaniemy. Najwyższy czas odświeżyć skład i włączyć do gry młodych, chętnych do gry zawodników.

Nowy layout: atarashii ~aoi~

privateer

Odp.: 20
Wyś.: 19.001
Mi najbardziej odpowiada stary, dobry, granatowy styl i nadal go używam. Ciemne, nie kontrastujące ze sobą kolory najbardziej mi odpowiadają. Logo w nowym stylu zdecydowanie nie pasuje, a sam motyw nadal razi w oczy Tak czy inaczej milo widzieć, że Got wziął się do roboty

Biżuteria

privateer

Odp.: 18
Wyś.: 8.764
Jeżeli chodzi o biżuterię u pań, to ani mnie to nie przyciąga, ani odpycha. Oczywiście nie mówimy tutaj o kilogramach żelastwa, założonego gdziekolwiek się tylko da, bo wygląda to zabawnie i kojarzy mi się głownie ze starszymi kobietami, które chcą się pokazać/dowartościować/poczuć się młodsze? Dodatkowa biżuteria może być ładną ozdobą, jeżeli wiemy co i ile na siebie założyć.

Ja osobiście nie lubię rzucać się w oczy i ograniczam się jedynie do zegarka na ręce i łańcuszka na szyi. Oczywiście jak wspomniał wcześniej Mateusz. wieśniackie złoto odpada

Nie będę się rozpisywał na temat wszelkiego rodzaju ozdób u facetów, bo mnie to osobiście odrzuca, chociaż znam parę osób, którym różnego rodzaju kolczyki i bransolety dodają charakteru i bez nich to nie byłyby te same osoby
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook