Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 158 wyników

Oceń piosenkę

privateer

Odp.: 1.485
Wyś.: 287.314

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

privateer

Odp.: 171
Wyś.: 65.239
W przypadku tego spotkania ten jakże piękny wynik nie ma (przynajmniej dla mnie) żadnej wartości, nijak nie przekłada się on na prawdziwą grę naszych 'orłów' Można to luźno potraktować jako meczyk towarzyski.

Wygląd forumowiczów

privateer

Odp.: 3.860
Wyś.: 872.267

Justin Bieber

privateer

Odp.: 19
Wyś.: 7.864
Katz napisał(a):
Ogólny hejting Biebera odnosi się do tego, że on został odkryty i szybko wykreowany na gwiazdę, podczas gdy inni przebyli jakąś tam drogę. a ten nie potrafi za bardzo tego zrozumieć. Niekiedy nie szanuje innych i kozaczy jak chociażby z Rhianną gdzie w wieku tam 17 lat chyba kazał jej macać po swoim 6 paku xD Usher kiedys powiedział, że kiedy on osiągnął sławę w miarę do tego dorósł, a tego trzeba ciągle jeszcze prowadzić za ręke ; p
Tutaj nie można się nie zgodzić - do sławy trzeba dorosnąć i przede wszystkim dojrzeć emocjonalnie jako artysta, a nie jako chłopek roztropek o wielkim ego. Chłopak zbyt szybko wkroczył w świat show biznesu i z czasem może nie poradzić sobie z presją, jaka jest na nim wywierana.

A wszystko przez to, że jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu mainstreamowy chłam. Boli mnie fakt, iż Polacy, z resztą jak większość Europejskich krajów, powiela mentalność i kulturę z Ameryki, mając przeświadczenie, że czyni ich to bardziej zajebistymi. Ale jak tu się nie dziwić, skoro na co dzień promuje się na szeroką skalę te badziewia w radiu i telewizji...

Co do samego artysty i jego talentu nie mam zamiaru się wypowiadać, gdyż jest to sprawa indywidualna i może się pojawić tyle opinii ilu ludzi zabierze głos w tym temacie. Ja na szczęście należę do tej grupy, która ma już wyrobiony swój gust muzyczny i trzyma się z dala od tej społeczności "nieświadomych"

Déjà vu

privateer

Odp.: 15
Wyś.: 4.014
Al Ed Upek napisał(a):
Zdarza mi się dość często, a w sytuacjach bardzo prozaicznych i banalnych, takich jak wyrzucanie papierka, sięganie po kubek czy przechodzenie przez ulicę. Słyszałem kiedyś, że ponoć dotyka to ludzi mądrych.
A miewacie kiedyś takie deja vu, że odczuwacie, że zaraz coś się wydarzy, ale już nie potraficie tego zatrzymać i dokończycie tę czynność, która oczywiście wyda nam się już odbyta kiedyś tam w przeszłości? Albo takie, że deja vu z deja vu, czyli wydaje nam się, że już takie deja vu mieliśmy. Mi się takie też przytrafiły.
Mi również zdarzają się takie sytuacje, tak często jak w twoim przypadku. Bardzo dziwne uczucie Wiele razy miałem takie przeświadczenie, że gdy wykonuję jakąś czynność, wiem co się zaraz wydarzy i że chyba doświadczyłem tego jakiś czas temu. Oczywiście dzieje się inaczej a ja zapominam o tym fakcie bardzo szybko.

Przejaw mądrości? Chciałbym aby był to fakt, ale zachowuję jednak dystans do tego typu teorii

Zmiana nicka

privateer

Odp.: 266
Wyś.: 105.658
Street Glow -> privateer

Dziękuję.

Assassin's Creed

privateer

Odp.: 38
Wyś.: 14.588
Pozwolę sobie odkopać nieco ten temat

Otóż jako (niegdyś) fan serii muszę dodać swoje trzy grosze na ten temat.
Pierwsza część była przełomem na rynku gier, człowiek z oczami wlepionymi w monitor eksplorował piękne i niezwykle obszerne dzielnice Damaszku, wykonując niebanalne wówczas misje. Druga część wywołała jeszcze większy zachwyt niżeli 'jedynka' - wprowadzono wtedy wiele innowacyjnych rozwiązań, znanym fanom serii. Z czasem, gdy 'Asasyny' zdobyły popularność, Ubisoft wykorzystał ten fakt i zrobił z mojej ulubionej gry maszynkę do robienia pieniędzy. Z każdą nową odsłoną schemat opiera się na tym samym - z reguły jest to poprzednia część z na siłę przedłużaną fabułą i dodanymi 3 nowymi mapami.

Rozumiem, że chcą zarobić, ale teraz pytanie do graczy - Ile razy można grać w tę samą grę, tylko w innej scenerii?

I nie rozumiem tego 'powrotu do przeszłości' w Black Flag - Z reguły z każdą częścią gracz poruszał się w przyszłość. Zupełnie nie podoba mi się to, w którą stronę brnie Ubisoft

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

privateer

Odp.: 171
Wyś.: 65.239
Shounen napisał(a):
Street Glow napisał(a):
Chyba logicznym posunięciem będzie wkładanie pieniędzy w dyscypliny, w których nasi zawodnicy odnoszą sukcesy i gdzie widać potencjał.
Chodzi o to, że piłka to najpopularniejszy sport na świecie, w efekcie najbardziej dochodowy. De facto cały świat najwięcej łoży właśnie w niego, więc nie ma się co dziwić. A przecież sprowadza się to np. do budowania boisk, czyli w wykształcenie następnych pokoleń. Obecna drużyna to mogą być cioty, nie znaczy to, że należy rezygnować. Kiedyś zdobywaliśmy medale, więc dlaczego teraz nas przekreślasz?
Dochodowy sport? Może w Hiszpanii, gdzie na mecze ligowe przychodzi średnio 50 tys. osób i zainteresowanie piłką jest naprawdę duże. Gra piłkarzy ma ogromny wpływ na zainteresowanie kibiców, co wiąże się ze sprzedażą biletów itd.

Poza tym pozwolę sobie powrócić to tego jakże prestiżowego wydarzenia dla naszego kraju, jakim było Euro 2012. Szacowane koszty organizacji tego przedsięwzięcia to ok. 3 MLD EURO, roczne koszty utrzymania Basenu Narodowego to 22 mln zł., natomiast przychody oszacowano na ok. 900 mln zł. Niby wszystko pięknie i fajnie, prestiżowy turniej rozgrywany w Polsce, nowe stadiony, drogi, ale nikt chyba nie zdaje sobie sprawy w jakie zadłużenie popada kraj po organizacji takiego przedsięwzięcia. Korea Południowa po Mistrzostwach Świata w 2002 roku do tej pory jest zadłużona. Nadal widzisz sens inwestowania w to takiej ilości pieniędzy?

Chyba podzielasz moją opinię, że te pieniądze można było lepiej spożytkować.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

privateer

Odp.: 171
Wyś.: 65.239
Problemem jest fakt, iż pieniądze inwestuje się nie tam gdzie trzeba. Zamiast płacić ogromne pensje nierobom, lepiej zainwestować w chociażby skoczków narciarskich, bo ostatnio świetnie sobie radzą, lub w Justynę Kowalczyk. Chyba logicznym posunięciem będzie wkładanie pieniędzy w dyscypliny, w których nasi zawodnicy odnoszą sukcesy i gdzie widać potencjał.

Ponadto Polacy mają zły nawyk wmawiania samemu sobie, że "nic się nie stało", nasza drużyna miała słabszy dzień. Jedna wygrana 4-0 z San Marino wystarczy, aby podbudować nadzieje Polaków na sukcesy naszej reprezentacji. Musimy zrozumieć, że nasza drużyna jest jedną ze słabszych w Europie. Pora się obudzić i zmienić priorytety i kluczowe dyscypliny, bo tutaj przyszłości nie widać.

Stare dziadki widać, że grają dla kasy. Przegramy czy nie, trzeba jakoś "wymęczyć" to 90 minut - no bo przecież kasę i tak dostaniemy. Najwyższy czas odświeżyć skład i włączyć do gry młodych, chętnych do gry zawodników.

Nowy layout: atarashii ~aoi~

privateer

Odp.: 20
Wyś.: 13.812
Mi najbardziej odpowiada stary, dobry, granatowy styl i nadal go używam. Ciemne, nie kontrastujące ze sobą kolory najbardziej mi odpowiadają. Logo w nowym stylu zdecydowanie nie pasuje, a sam motyw nadal razi w oczy Tak czy inaczej milo widzieć, że Got wziął się do roboty

Biżuteria

privateer

Odp.: 17
Wyś.: 5.826
Jeżeli chodzi o biżuterię u pań, to ani mnie to nie przyciąga, ani odpycha. Oczywiście nie mówimy tutaj o kilogramach żelastwa, założonego gdziekolwiek się tylko da, bo wygląda to zabawnie i kojarzy mi się głownie ze starszymi kobietami, które chcą się pokazać/dowartościować/poczuć się młodsze? Dodatkowa biżuteria może być ładną ozdobą, jeżeli wiemy co i ile na siebie założyć.

Ja osobiście nie lubię rzucać się w oczy i ograniczam się jedynie do zegarka na ręce i łańcuszka na szyi. Oczywiście jak wspomniał wcześniej Mateusz. wieśniackie złoto odpada

Nie będę się rozpisywał na temat wszelkiego rodzaju ozdób u facetów, bo mnie to osobiście odrzuca, chociaż znam parę osób, którym różnego rodzaju kolczyki i bransolety dodają charakteru i bez nich to nie byłyby te same osoby

Hidden

privateer

Odp.: 32
Wyś.: 16.856
Szpaner, Szpaner... Stare, dobre czasy ^^ Szkoda tylko, że nie poruszyłeś wątku SSJ Planet, bo to naprawdę ciekawy i interesujący temat, wtedy to chyba się poznaliśmy, a być może i wcześniej. Szkoda tylko, że straciliśmy kontakt i SSJ Planet poszło z dymem. Dopiero od niedawna dowiedziałem się, że byleś tutaj modem

Hidden napisał(a):
Rejestracja tutaj to był dla wszystkich Armagedon. Całkowity, nieskalany myślą nOOb, który w życiu nigdzie się nie udział, ba!, miał Internet pierwszy dzień. Pierwszy post, pamiętam jak dziś, był w topicu o najładniejszej postaci płci żeńskiej w DB.

Hidden lata temu napisał(a):
Naładniejsza jest Videl. Wy się nie znacie! Dobra, Bulma czasem też niźle wyglądała , ale przy żonie Gohana leży.
Rozpacz i płacz, prawda?
No cóż, pewnie większość zaczynała podobnie ^^ Ja pamiętam, jak zarejestrowałem się tutaj z nickiem Gohan SSJ2 i pisałem multum bezsensownych postów dziennie, nawet nie mam odwagi by sprawdzić jaki był mój pierwszy post tutaj Czas szybko leci, pamiętam jakby to było wczoraj... Szkoda, że tak krótko rozmawialiśmy ostatnio na GG, ale zawsze można to nadrobić jak oboje znajdziemy chociaż odrobinę wolnego czasu

Chciałbym przy okazji pozdrowić VidelOtaku, Pax'a, Lestata, oraz kilka innych osób, z którymi kiedyś dzieliło się zainteresowaniami, a których imion/nicków nie pamiętam ^^

Dobrze Cię widzieć ponownie!

Wygląd forumowiczów

privateer

Odp.: 3.860
Wyś.: 872.267
Hidden napisał(a):
Hidden jak zwykle ukryty.

Jestem ukryty

Krakowskie Carfur na Zakopiance, zakupy na wyjazd dwa miesiące temu.
Robisz zakupy z mamą?

Skojarzenia II

privateer

Odp.: 4.653
Wyś.: 674.690
Justin Bieber

Co Ci się dzisiaj przytrafiło

privateer

Odp.: 2.394
Wyś.: 471.702
Wstałem o 6:00, zjadłem jajecznicę z 6 jajek, poranna toaleta (podtarłem tyłek 7 razy, bo zawsze czuje się ten niedosyt), zamknąłem drzwi po czym 4 razy sprawdziłem, czy aby na pewno są zamknięte. W autobusie jak zawsze nie było czym oddychać, jak zawsze jakaś baba musiała mnie szturchać swoim tłustym paluchem po plecach, jako iż to ja zajmuję najwięcej miejsca. W szkole jak zawsze rutyna, swoje braki w śnie uzupełniłem na lekcjach Chemii i Religii, po czym opróżniłem swój pęcherz w szkolnej toalecie, tym samym mocząc całą deskę. Powrót do domu (patrz moment z autobusem).

Rutyna.

Czego teraz słuchasz?

privateer

Odp.: 15.639
Wyś.: 2.147.630
Fluke - Atom Bomb

Zmiana nicka

privateer

Odp.: 266
Wyś.: 105.658
Gohan SSJ2 -> Street Glow

Co się dzieje po śmierci?

privateer

Odp.: 144
Wyś.: 46.709
Ja tam raczej nie wierze w piekło(no bo jak to udowodnisz)a właściwie od kogo to słyszałeś Szpaner?Nie wiem co jest po śmierci i jakoś nie chce mi się wierzyć w niebo i piekło

A co sądzicie o Bogu?? Czy według was istnieje on(szczególnie odnosi się to do osób nie wierzących w Chrześcijanizm).
Ja mam swoją filozofie na ten temat, którą podziele się po wysłachaniu opinii innych
Tak,wierze w boga,a kto by właściwie nie wierzył?To w końcu bóg nas stworzył i to dzieki niemu istniejem.A jest jakies inne wytlumaczenie?No bo w koncu z czegoś powstaliśmy.

Największe legendy

privateer

Odp.: 40
Wyś.: 16.463
No bo po prostu [ ort! ] lubię Bruca.Każdy ma swojego ulubionego faworyta a ja mam bruca.No lubię też Michaela Shumachera...chociaż nie jeżdzi juz tak jak kiedyś..dużo ich jest dlatego nie będe więcej wymieniał.

Poziomy SSJ

privateer

Odp.: 178
Wyś.: 65.951
A ja SSJ2,Podoba mi się ta złosista aura i wyładowania elektryczne.po prostu [ ort! ] cała ziemia się trzęsie .Najbardziej lubię Gohana SSJ2,bardzo mnie zdziwiła jego przeminana i sposób walki.Lubiee SSJ2 również dlatego że wojownik jest silniejszy,ale nie wolniejszy od USSJ.Wręcz przeciwnie.Mięśnie się powiększają,włosy stoją dęba(bardzo ważny powód za co lubię SSJ2).Cóż mówić?po prostu [ ort! ] najlepsze stadium w DB.
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook