Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Czyste serce Goku

Strony:   1, 2
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
Naoista napisał(a):
Old Cyceron napisał(a):
Goku zabił 3 osoby, jest jeszcze stary Piccolo.
W pierwszej serii zabił znacznie więcej osób, tam ktoś musiał pisać o DBZ.

skejciara napisał(a):
Ja jestem ciekawa czy w DBZ by mogła xD
A czemu by nie?
Co ona jakaś zła kobieta? Jeśli o moralność chodzi, to w porządku była.
Krillan i Bulma też nie mogli , a nie byli złymi ludźmi
Mam na myśli, to że np. w paru momentach myślała tylko o kasie xD jak np. z początku nie lubiła Videl, a potem zachęcała Gohana do małżeństwa, bo była bogata ;D
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


skejciara napisał(a):
Krillan i Bulma też nie mogli , a nie byli złymi ludźmi
Krillan w DB był zboczony trochę, gadał o różnych rzeczach, a Bulma była zła, wykorzystywała goku i dużo innych, pokazała majteczki w zamian za byle kulę i wiele więcej
A o kasie myślenie nic nie zmienia. Miała mało kasy i tyle - wcześniej jak latała na kinto to o niej nie myślała to pewne
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
Kathlar napisał(a):
skejciara napisał(a):
Krillan i Bulma też nie mogli , a nie byli złymi ludźmi
Krillan w DB był zboczony trochę, gadał o różnych rzeczach, a Bulma była zła, wykorzystywała goku i dużo innych, pokazała majteczki w zamian za byle kulę i wiele więcej
A o kasie myślenie nic nie zmienia. Miała mało kasy i tyle - wcześniej jak latała na kinto to o niej nie myślała to pewne
Krillan zboczony? No nie wiem.. może raczej bardziej za bardzo kombinował i chciał się lansować
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Naoista napisał(a):
W pierwszej serii zabił znacznie więcej osób
Tzn. wymień? Mówisz o pedale z RR z wieży? O smoczku Piccolo. Zabijał również zwierzęta by się pożywić, ale to jest akurat rzeczą łańcucha pokarmowego, więc tego mieszać się nie powinno.


skejciara napisał(a):
Krillan zboczony? No nie wiem.. może raczej bardziej za bardzo kombinował i chciał się lansow
Może raczej myślał jak większość osób dzisiaj.
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
Old Cyceron napisał(a):
Naoista napisał(a):
W pierwszej serii zabił znacznie więcej osób
Tzn. wymień? Mówisz o pedale z RR z wieży? O smoczku Piccolo. Zabijał również zwierzęta by się pożywić, ale to jest akurat rzeczą łańcucha pokarmowego, więc tego mieszać się nie powinno.


skejciara napisał(a):
Krillan zboczony? No nie wiem.. może raczej bardziej za bardzo kombinował i chciał się lansow
Może raczej myślał jak większość osób dzisiaj.
Przynajmniej był bardziej rozgarnięty od małego Goku
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Goku potrafił wejść na Kinto z prostego powodu: był dobry i niewinny. Lubił jeść, walczyć, pomagać innym, nie myślał o kobietach. Co z tego, że zabijał? Walka i zabijanie w obronie własnej, innych i żołądka powinna być liczona jako szlachetne czyny.
Kuririn i Kamesennin byli zbokami, więc nie wsiaedli. Bulma niewinna nie była, każdy to przyzna.

Choć możliwy jest powód taki jak z Akumaitokosen.
Kamesennin: "Nie wiem, czy to czystość serca, czy umysł myślą nie skażony, ale to coś go uratowało" - tak jak z Kinto.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
Son Mati napisał(a):
Goku potrafił wejść na Kinto z prostego powodu: był dobry i niewinny. Lubił jeść, walczyć, pomagać innym, nie myślał o kobietach. Co z tego, że zabijał? Walka i zabijanie w obronie własnej, innych i żołądka powinna być liczona jako szlachetne czyny.
Kuririn i Kamesennin byli zbokami, więc nie wsiaedli. Bulma niewinna nie była, każdy to przyzna.

Choć możliwy jest powód taki jak z Akumaitokosen.
Kamesennin: "Nie wiem, czy to czystość serca, czy umysł myślą nie skażony, ale to coś go uratowało" - tak jak z Kinto.
Kurrin to dla mnie na początku bardziej wyniosły był, możecie mi podać przykłady zboczeń Kurrina? Nie mogę sobie przypomnieć xD
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
KakarottoPL napisał(a):
No to co ze przeklinał?!
Nie rozumiem... byl dobrym człowiekiem, to ze kilka razy przeklnął nie miało większego znaczenia
Zgadzam się KakarottoPL ponieważ przeklinanie przeciez nie jest złe a nawet i dobrym ludziom nie raz się wypsknię takie przekleństwo jak coś się stanie złego .Liczy się to ze Songo był dobrym dzieckiem i nie miał wcale żadnych złych myśli ani tym bardziej intencji więc dlatego Songo nigdy przenigdy nie skrzywdził żadnej osoby i to stawia go ponad innymi

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Jak powiedziała mi kiedyś bogobojna osoba (babcia )
Przeklinanie to nie jest grzech, także sprawa jest jasna jak słoneczko
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
więc dlatego Songo nigdy przenigdy nie skrzywdził żadnej osoby i to stawia go ponad innymi
Nigdy przenigdy? Zabił wiele osób.
Ludzie ,a zapomnieliści o serii GT? Goku zabił Tsufula, Li Shenrona i wiele innych osób. + Przy użyciu Genki Damy pozabijał wiele dobrych osób gdyż kula była tak wielka ,że pochłoneła z 2-3 miasta.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Avenger napisał(a):
Przy użyciu Genki Damy pozabijał wiele dobrych osób gdyż kula była tak wielka ,że pochłonęła z 2-3 miasta.
Może i tak zrobił to nieświadomie, a grzech nieświadomy to nie grzech poza tym w moim opowiadaniu jest taka teoria, że tylko ktoś o czystym sercu może siąść na czarodziejskiego smoka - jemu się to udało
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Problem] Czyste serce Goku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook