Forum Dragon Ball Nao

» Czas filmów - czym spowodowana zmiana?

Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.576
Plusy: 1
Posty: 81
Zakładając, że czas w którym się dzieją filmy jest zmieniony przez coś, jakąś podróż w czasie. Nastaje pytanie - co spowodowało taką zmianę?
Zmianę, przez która narodził się (bądź przeżył - zakładając, że w naszym świecie zginął wcześniej) np. Cooler?
Ciekawy jak dla mnie temat. Macie jakieś propozycje?

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Nie rozumiem oco ci chodzi?
Chodzi o to co np. frezzera mogło by ocalić osd śmierci jeżeli cofnelibyśmy się w czasię?

Ja myślę, że np Frezerowi możnabyłoby powiedzieć zeby uciekł do jakiejś innej galaktyki, z daleko od ziemi i planety namek.
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.576
Plusy: 1
Posty: 81
nie nie nie
chodzi mi o to, co spowodowało, że czas w którym dzieją się filmy się tak zmienił, że zaatakował np. ziemię doktor Slug, że przeżył Cooler o którym nie ma nic w anime i raczej go tam nie mogło być z kilku powodów

O to mo chodzi a nie o "co gdyby"

PS Ojciec, ja bym mu prędzej powiedział, żeby zniszczył Ziemię przed przylotem na Namek Po co miałby uciekać, skoro mógłby go wcześniej pokonać (mowa o Goku)

Kathlar: tak o to chodzi
Naoista: alternatywna przyszłość, tak o to właśnie chodzi!

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Forgotten Shadow: 21.12.2008, 19:38
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kinówki nie mają powiązania z odcinkami. Są to 2 inne historię. Są w nich jedynie wątki z anime.
A powiązując czas odcinków do kinówek jakkolwiek i tak by się nie zgadzał

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Mu chyba chodzi o to, co spowodowało zmianę. To znaczy, czy np. Trunks przeniósł się do innej przeszłości, i zabił kogoś, co spowodowało narodziny Coolera albo coś takiego. Tak to rozumiem. O to chodzi?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak, o to.
I Byczusia napisała, że filmy kinowe nie są fabularnie powiązane z serią telewizyjną czy mangą. Może jedynie film z Garlickiem Jr.
Innymi słowy, nic żadnej zmiany nie spowodowało, filmów nie należy łączyć z serią TV.

Chyba że o to chodzi, iż te filmy pokazują alternatywną przyszłość. To by od biedy się trzymało nawet kupy.
Ale jedynym na to sposobem znanym z serii była podróż w czasie któregoś z bohaterów. Raczej nie ma sensu nad tym gdybać, i raczej żaden z reżyserów filmów kinowych nie myślał o tym w takich kategoriach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czas filmów - czym spowodowana zmiana?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook