Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony Batman

Strony: 1, 2  

Ulubiony Batman

Ulubiony Batman
Batman 11,76% 2 11,76%
Batman Returns 0,00% 0 0,00%
Batman Forever 5,88% 1 5,88%
Batman i Robin 0,00% 0 0,00%
Batman Begins 0,00% 0 0,00%
The Dark Knight 82,35% 14 82,35%
Wszystkich głosów: 17
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Witajcie, ankieta trochę lipna ale co tam. Ja jako fan Batka, jestem ciekawa jaki film uważacie za najlepszy. Moim zdaniem najlepszy jest The Dark Knight, później Batman Begins, minimalnie za nimi Batman i Batman Returns Tima Burtona. Tak wyglądam mój ranking, pomijam bat rzygowiny Schumachera.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 16.12.2008, 21:24
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jakoś nie mam ochoty się rozpisywać, więc podam tylko kolejność wg. mnie.
1.The Dark Knight (2008) 9/10
2.Batman Forever (1995) 8/10
3.Powrót Batmana (1992) 7/10
4.Batman (1989) 6/10
5.Batman i Robin (1997) 3/10

Batman Begins nie oglądałem.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
2.Batman Forever (1995) 8/10
Szanuje twoje zdanie, ale Batman Forever 8/10 to chyba żart co ?
eMate napisał(a):
4.Batman (1989) 6/10
No to już na pewno. powiedz mi w czym jest lepszy Batman Forever od Batmana z 89 ?

Co do reszty się zgadzam
Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
1.The dark knight
2.Batman
3.Batman begins

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1.The Dark Knight minimalnie przed
2. Batman. Zaraz potem
3. Batman Returns do którego próbuje dojść
4. Batman begines. Dajej spory kawał drogi
5 Batman forever.
6. Batman i robin nawet nie ruszył ze startu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Batman Forever ma dość fajne efekty, jest po prostu "świeży". Dobrze dobrane złe postacie - Jim Carrey i Tommy Lee Jones. Akcja i sam pomysł na film również bardzo mi się spodobał. Nie nudziłem się ani trochę podczas oglądania. Oczywiście, można się przyczepić, że miał pedalski strój - ale to już jak się nie ma innych argumentów .
Batman jest po prostu średni. Jest nudny, ciemny (oczywiście, że ciemność podkreśla klimat Gotham, jednak moim zdaniem, w tym filmie jest jej za dużo), po prostu bez polotu. Ten film ratuje tak naprawdę rola Nicholsona - bez niego film byłby totalnym dnem.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
eMate napisał(a):
Batman Forever ma dość fajne efekty, jest po prostu "świeży"
Świeży to był pierwszy Batman, Forever ma dość dobre efekty, ale zalatują tandetą i plastikiem.
eMate napisał(a):
Dobrze dobrane złe postacie - Jim Carrey i Tommy Lee Jones
Jasne, marna kopia Jokera czyli Two-Face w wykonaniu Tommy Lee Jonesa, no i ten różowy ryj, porażka. Jim Carrey jak to Jim robi to co najlepiej umie, czyli ciągle błaznuje. Riddler w jego wykonaniu to śmiech na sali, Ci co czytali jakiś komiks o Riddlerze wiedzą o co chodzi.
eMate napisał(a):
Oczywiście, można się przyczepić, że miał pedalski strój
Strój miał pedalski, ale to najmniejszy problem, drętwa fabuła i zmiękczenie klimatu, jakieś neonowe światełka, nie tego oczekuje po filmach z udziałem Mrocznego Rycerza.
eMate napisał(a):
Batman jest po prostu średni. Jest nudny, ciemny (oczywiście, że ciemność podkreśla klimat Gotham, jednak moim zdaniem, w tym filmie jest jej za dużo), po prostu bez polotu
Ciężko mi się z tobą zgodzić, jak ten film jest bez polotu, to jaką ma skale Forever Co do ciemności nie rozumie, skoro wyżej cenisz Powrót Batman od Batmana. Wszak w Powrocie głownie jest mrok i ciemność.
eMate napisał(a):
Ten film ratuje tak naprawdę rola Nicholsona - bez niego film byłby totalnym dnem.
Gdyby nie Nicholson owszem film by stracił dość dużo, ale na pewno nie był by dnem. Tak na koniec porównywanie Forevera do pierwszego Batmana, to jak porównywanie maluch z mercedesem, oczywiście na korzyść Batman Tima Burtona.

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Piechu, wybór ulubionego Batmana to rzecz gustu... A gust jak biust, każdy ma inny albo nie ma wcale.
Mnie się kompletnie nie podobał Powrót Batmana, ale nie mam zamiaru ci wmawiać, że był beznadziejny. Dlatego ty zostaw Batmana Forever w spokoju, proszę cię xd ileż już razy tą kwestię tutaj poruszałeś? Dla ciebie to totalne ścierwo, a dla mnie bardzo fajny film, który zawsze z przyjemnością obejrzę. The Dark Knight np nie zachwycił mnie, bylo "za malo batmana w batmanie" i pierwsze skrzypce gral Dent. No i nie przekonasz mnie ze bylo ianczej, chodzbys paradowal nago z transparentem "Dark Knight rox, Batman Forever sux!". Sorry xD
eMate, mam nadzieje ze wybaczysz za wtracenie sie do dyskusji, ale juz tyle razy z Piechem to walkowalam ze nie mialam sily sie powstrzymac ^^"

Moja lista
1. Batman Begins
2. Batman Forever
3. Batman
4. Dark Knight
5. Powrót Batmana
6. Batman i Robin

emate: Wybaczam .

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Mart napisał(a):
Piechu, wybór ulubionego Batmana to rzecz gustu... A gust jak biust, każdy ma inny albo nie ma wcale.
Zgadzam się, ale forum jest po to żeby wymieniać się opiniami czyż nie ?
Mnie się kompletnie nie podobał Powrót Batmana, ale nie mam zamiaru ci wmawiać, że był beznadziejny.
Twoje zdanie, szanuje. Co do Forevera, to tylko wyrażam swoją czysto subiektywną opinie.
Mart napisał(a):
Dlatego ty zostaw Batmana Forever w spokoju, proszę cię xd ileż już razy tą kwestię tutaj poruszałeś
Jako że mnie prosi kobieta, tak będzie
Mart napisał(a):
The Dark Knight np nie zachwycił mnie, bylo "za malo batmana w batmanie" i pierwsze skrzypce gral Dent
Masz racje, Batmana było mało, co do Denta to nie wiem wydaje mi się że pierwsze skrzypce grał Joker

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Piechu napisał(a):
Zgadzam się, ale forum jest po to żeby wymieniać się opiniami czyż nie ?
Zgadza się, ale odnoszę wrażenie, że twoim celem nie jest ukazywanie opini, aczkolwiek przekonanie do niej wszystkich

Piechu napisał(a):
Masz racje, Batmana było mało, co do Denta to nie wiem wydaje mi się że pierwsze skrzypce grał Joker
A w moim odczuciu właśnie Jokera było dużo za mało Dent był tak jakby głównym bohaterem, zaraz za nim Batman, a Joker dopiero na szarym końcu. Aczkolwiek, każda scena z jego udziałem była arcydziełem

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ha, to ja tak dla zgrywy bendę teraz uważał że pierwsze skrzypce grał Gordon.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ha, to ja tak dla zgrywy bendę teraz uważał że pierwsze skrzypce grał Gordon.
Niech stracę. Zaryzykuję i powiem, że na pierwszym planie była żona Gordona. Ta piękna scena rozpaczy... Ahhhh....

Tak czy inaczej, Batmana w Batmanie było mało i to on powinien grać pierwsze skrzypce xd bez wzgledu na wszystko xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie koniecznie - film nosi tytuł "Mroczny Rycerz"
Może mowa o Gordonie albo jego żonie?
Ale tak na poważnie - film mi się podobał, był bardziej psychologiczny niż poprzednicy. Fakt, że stężenie Batmana w Batmanie było tym razem małe.
Wie ktoś, czy szykują się następne części? Coś słyszałem, że będzie jakaś część z głownym wrogiem - TwoFacem
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kathlar napisał(a):
Wie ktoś, czy szykują się następne części? Coś słyszałem, że będzie jakaś część z głownym wrogiem - TwoFacem
Być bedzie na pewno [ ort! ],na poczatku przyszłego roku maja rozpoczac sie zdjecia,Two face'a juz nie bedzie przynajmiej w rezyserii Nolana,gdyz w mrocznym rycerzu zginał,gdzies słyszałem ze ma byc Riddler ale czy to prawda czas pokaze ja bym wolał np killer-crocka

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kathlar napisał(a):
Coś słyszałem, że będzie jakaś część z głownym wrogiem - TwoFacem
Ta, wskszeszą go i będzie jeszcze realistyczniej. Jak dla mnie w następnej części powinna się pokazać kotka, natomiast wrogiem jakiś brutal pokroju Killer Crocka

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.577
Plusy: 1
Posty: 81
tak, kotka mogliby pokazać fajny bohater, i Robina.
Killer Crock - dobry pomysł. Ta część była taka psychologiczna, a następna mogłaby być brutalna.
A tak w ogóle - mój ulubiony batman to Mroczny Rycerz.

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Być bedzie na pewno [ ort! ],na poczatku przyszłego roku maja rozpoczac sie zdjecia,Two face'a juz nie bedzie przynajmiej w rezyserii Nolana,gdyz w mrocznym rycerzu zginał,gdzies słyszałem ze ma byc Riddler ale czy to prawda czas pokaze ja bym wolał np killer-crocka
Riddler też coś słyszałem, ponoć ma go zagrać Johny Depp. Jeżeli ta informacja była by prawdziwa, to świetnie, Depp by pasował idealnie. Co do Crocka jestem na tak, aczkolwiek najlepiej jak by z niego zrobili gościa z chorobą skóry, przez co przypomina po części krokodyla, coś jak w komiksie Rozbite miasto i Joker.
tak, kotka mogliby pokazać fajny bohater, i Robina.
Kotka tak, ale mam małe ale, widząc co Nolan wyprawia z rolami kobiet, to się trochę boje Robina na pewno nie będzie, sam Nolan mówił że go nie przewiduje.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.611
Plusy: 1
Posty: 39
1. Dark Knight
2. Batman Forever
3. Batman
4. Batman Begins
5. Powrót Batmana
6. Batman i Robin

Co do tej listy nie mam żadnych wątpliwości.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
akiś czas temu przez internetową sieć z prędkością błyskawicy rozniosła się wieść o obsadzie trzeciego "Batmana". Otóż Eddie Murphy ma podobno zagrać Człowieka-Zagadkę, Shia LaBeouf Robina a Rachel Weisz Kobietę-Kota. Informacje te natychmiast i z całą mocą zostały zdementowane przez Warner Bros. i sprawa wydawała się zamknięta.

Jednak nie całkiem. Autor całego zamieszania – Gordon Smart, dziennikarz brytyjskiego tabloidu The Sun – uparcie obstaje przy swoim twierdząc, że takie plany dotyczące obsady filmu rzeczywiście istnieją. Co więcej jego zdaniem film będzie nosił tytuł "Gotham". Na swoją obronę podaje również fakt, że jako pierwszy podał informację o obsadzeniu Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda, co wtedy również zostało przyjęte z wielkim niedowierzaniem.

Czy zatem taka będzie obsada trzeciego "Batmana"? I ważniejsze pytanie: Czy chcecie, żeby taka była obsada?

źrodło: http://www.filmweb.pl/Murphy%2C+LaBeouf+i+We ... s,id=48394

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
. Otóż Eddie Murphy ma podobno zagrać Człowieka-Zagadkę, Shia LaBeouf Robina a Rachel Weisz Kobietę-Kota. Informacje te natychmiast i z całą mocą zostały zdementowane przez Warner Bros. i sprawa wydawała się zamknięta.
Plotka i tyle. Nolan konkretnie mówił że Robina w swojej wizji nie widzi, no chyba że zmienią reżysera
Czy zatem taka będzie obsada trzeciego "Batmana"? I ważniejsze pytanie: Czy chcecie, żeby taka była obsada?
Takiej obsady to ja na pewno nie chce,choć Rachel jest fajniutka, ale za mało drapieżna na kotkę.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony Batman
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook