Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Postać] Tarble - brat Vegety

Strony:   1, 2, 3, 4  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dai Kaiosama napisał(a):
Co do samego bohatera, to trudno cokolwiek o nim powiedzieć. Może poza tym, że na urodzie kobiet się nie zna...
Hahahahhaha to mnie rozwaliłeś xD ale to prawda

A ja myślę że Tarble jest ponad 10x słabszy od Frezera. Ponieważ zapewne za maximum swojej siły uznawał postać oozaru bowiem Tarble posiada ogon

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


I zbyt wierzył swojemu scouterowi!
to też coś znaczy!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Beznadziejny. Został wepchnięty na siłę. I taki nijaki. Jakiś taki chudy. Same ciepłe kluchy. A poza tym jego żona... na sam jej widok parsknęłam śmiechem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.593
Posty: 34
Brat Vegety był słaby Turles czy Bardock by go pokanali jedna reka A Nappa Zrobiłby z niego naleśniki w ogóle [ ort! ] cieniki on jest

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.693
Posty: 59
Brat Vegety był słaby Turles czy Bardock by go pokanali jedna reka A Nappa Zrobiłby z niego naleśniki w ogóle [ ort! ] cieniki on jest
Właściwei nie wiemy jaką posiadał siłe, bo nic nam nie pokazał. W końcu był bratem Vegety, ale to nie zależy od tego. Wątpie by był słabszy od Nappy. Według mnie ma siłe podobną na Ginyu Force, bo inaczej ci goście już by go zmietli. Możemy się tylko domyślać
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ :
$KaCpErO$ napisał(a):
Brat Vegety był słaby
nie wiadomo, wiadomo tylko, że był słabszy raczej od Frizera (może ich nie pokonał, bo po połączeniu byli mocni? )
$KaCpErO$ napisał(a):
urles czy Bardock by go pokanali jedna reka A Nappa Zrobiłby z niego naleśniki
Dla ciebie Nappa był mocniejszy od Turlesa i Bardocka? ....
$KaCpErO$ napisał(a):
cieniki on jest
nie wiesz jaki on jest, nie widziałeś jego walki, zakładając, że ma moc jak Ginyu, bo taką może mieć jest potężny! Poza drużyną Z i różnymi dziwadłami jak Brolly, Komórczak, to Ginyu był naprawdę nie zły! Kapujesz?
Duustin :
Duustin napisał(a):
Właściwei nie wiemy jaką posiadał siłe, bo nic nam nie pokazał.
Właśnie
Duustin napisał(a):
W końcu był bratem Vegety, ale to nie zależy od tego.
Goku był synem Bardocka, a pokonał Buu więc masz rację, tak samo Vegeta był synem Vegety O, który był słabszy od Bardocka pod koniec, a pokonałby po DBGT Super C17
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Kathlar - ja cię łaskawie proszę, skończ pierdzielić...
Kathlar napisał(a):
[
nie wiesz jaki on jest, nie widziałaeś jego walki, zakładając, że ma moc jak Ginyu, bo taką może mieć jest potężny! Poza drużyną Z i różnymi dziwadłami jak Brolly, Komórczak, to Ginyu był naprawdę nie zły! Kapujesz?
Jak czytam takie wypowiedzi wytworzone w twoim mózgu przerobionym na wodę i wzbogaconym o wybujałą wyobraźnie i własny świat, to chce mi się rzygać.
To są takie same bzdury, jak "Aralka silniejsza od Freezy czy Cella..."
Sapere aude - Odważ się być mądrym. Bo to nic nie boli, ani nic nie kosztuje.

Co do samego braciszka powiem tylko, że ten pomysł był do bani i mooocno naginany. Nie podobał mi się.
A co do jego siły. Braciszek przyleciał po Vegetę, bo potrzebował jego pomocy, aby rozprawić się z jakimiś tak potworkami, których moc była jak Freezy, ale co z tego? To BRAT Vegety. Co za tym idzie, siłę nie mógł mieć większej niż on sam...
To jest bardzo mocno zaznaczone w fabule - Vegeta jest elitą elit, geniuszem wśród Saiyan, a jego siła przy zwykłym trenowaniu wynosiła 18 000 tysięcy. Dlatego siła jego młodszego i bardziej strachliwego brata nie może być masakryczna - będzie co najwyżej podobna do tych 18 patyków
Niech ludzie pokroju Kathlara, który na szczęście jest jedyny w swoim rodzaju, niech zaczną myśleć logicznie i niech przestaną być zaślepieni zdaniem "Nic nie pokazał"

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Son Mati napisał(a):
Jak czytam takie wypowiedzi wytworzone w twoim mózgu przerobionym na wodę i wzbogaconym o wybujałą wyobraźnie i własny świat, to chce mi się rzygać.
Rzygaj, jakby to było coś niecodziennego...
Son Mati napisał(a):
To są takie same bzdury, jak "Aralka silniejsza od Freezy czy Cella..."
Sapere aude - Odważ się być mądrym. Bo to nic nie boli, ani nic nie kosztuje.
O co tobie człowieku chodzi? To jest moje zdanie! Nie obrażaj mnie od razu...
Son Mati napisał(a):
A co do jego siły. Braciszek przyleciał po Vegetę, bo potrzebował jego pomocy, aby rozprawić się z jakimiś tak potworkami, których moc była jak Freezy, ale co z tego? To BRAT Vegety. Co za tym idzie, siłę nie mógł mieć większej niż on sam...
Nie rozumiem chyba twojej wypowiedzi. Chodzi ci o to, że on nie mógł być mocniejszy od Vegety? No to ja nie mówię, że był mocniejszy, ale może był silny.
A przy odpowiednim treningu takim jak Vegeta, mógł urosnąć w siłę. Przecież ci dwaj ich terroryzowali. On mógł spokojnie kilka razy ledwo co ujść z życiem!
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.593
Posty: 34
Kathlar napisał(a):
Dla ciebie Nappa był mocniejszy od Turlesa i Bardocka? ....
Nie,wiadomo...Bardock i Turles to sayianie z wyzszej półki Nappa sie przy nich nie równa

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ napisał(a):
Kathlar napisał(a):
Dla ciebie Nappa był mocniejszy od Turlesa i Bardocka? ....
Nie,wiadomo...Bardock i Turles to sayianie z wyzszej półki Nappa sie przy nich nie równa
Bardock nie był elitą, ale wybił się poza moc saiyan.
Natomiast Turles to słaby saiyan, który był pokazany tylko w jakimś tam filmie. Był silniejszy, ale nie był na wysokiej półce...
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Kathlar napisał(a):
O co tobie człowieku chodzi? To jest moje zdanie! Nie obrażaj mnie od razu...
O to, że twoje zdanie opiera się na fandzoleniu głupot.
Kathlar napisał(a):
Son Mati napisał(a):
A co do jego siły. Braciszek przyleciał po Vegetę, bo potrzebował jego pomocy, aby rozprawić się z jakimiś tak potworkami, których moc była jak Freezy, ale co z tego? To BRAT Vegety. Co za tym idzie, siłę nie mógł mieć większej niż on sam...
Nie rozumiem chyba twojej wypowiedzi. Chodzi ci o to, że on nie mógł być mocniejszy od Vegety? No to ja nie mówię, że był mocniejszy, ale może był silny.
A przy odpowiednim treningu takim jak Vegeta, mógł urosnąć w siłę. Przecież ci dwaj ich terroryzowali. On mógł spokojnie kilka razy ledwo co ujść z życiem!
O jeju, a gdzie reszta mojego cytatu? Nie doczytałeś o tych 18 tysiącach?
Nie, nie mógł być silniejszy. J-a-k-i-m treningu? Vegeta także trenował na swojej rodzinnej planecie i stawał się coraz silniejszy przez podboje. I siła ta to 18 tys. Powiedz mi, jak Braciszk mógł być silniejszy, kiedy nie miał ani sposobności do treningu jak Vegeta - większa grawitacja, ani nie walczył z jakimiś potężnymi przeciwnikami, aby być silniejszym. Może i tamci mieli siłę Freezy, ale on tamtego Vegetę mógł placem rozwalić.
Sam zresztą ująłeś czego się czepiam "No to ja nie mówię, że był mocniejszy, ale może był silny." - więc się zdecyduj. Skończ biadolić, jaki to jego braciszek "może" potężny i to potężny bez powodu, ale opieraj się na faktach. Nie na przypuszczeniach, bo z nich prawdy nie wyciągniesz.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.605
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Son Mati napisał(a):
Kathlar napisał(a):
O co tobie człowieku chodzi? To jest moje zdanie! Nie obrażaj mnie od razu...
O to, że twoje zdanie opiera się na fandzoleniu głupot.
Kathlar napisał(a):
Son Mati napisał(a):
A co do jego siły. Braciszek przyleciał po Vegetę, bo potrzebował jego pomocy, aby rozprawić się z jakimiś tak potworkami, których moc była jak Freezy, ale co z tego? To BRAT Vegety. Co za tym idzie, siłę nie mógł mieć większej niż on sam...
Nie rozumiem chyba twojej wypowiedzi. Chodzi ci o to, że on nie mógł być mocniejszy od Vegety? No to ja nie mówię, że był mocniejszy, ale może był silny.
A przy odpowiednim treningu takim jak Vegeta, mógł urosnąć w siłę. Przecież ci dwaj ich terroryzowali. On mógł spokojnie kilka razy ledwo co ujść z życiem!
O jeju, a gdzie reszta mojego cytatu? Nie doczytałeś o tych 18 tysiącach?
Nie, nie mógł być silniejszy. J-a-k-i-m treningu? Vegeta także trenował na swojej rodzinnej planecie i stawał się coraz silniejszy przez podboje. I siła ta to 18 tys. Powiedz mi, jak Braciszk mógł być silniejszy, kiedy nie miał ani sposobności do treningu jak Vegeta - większa grawitacja, ani nie walczył z jakimiś potężnymi przeciwnikami, aby być silniejszym. Może i tamci mieli siłę Freezy, ale on tamtego Vegetę mógł placem rozwalić.
Sam zresztą ująłeś czego się czepiam "No to ja nie mówię, że był mocniejszy, ale może był silny." - więc się zdecyduj. Skończ biadolić, jaki to jego braciszek "może" potężny i to potężny bez powodu, ale opieraj się na faktach. Nie na przypuszczeniach, bo z nich prawdy nie wyciągniesz.
Może ja to spróbuje wyjaśnić.
Nie wiemy jaką siłą dysponuje Tarble, gdyż nie było to pokazane, ale na pewno jest słabszy od Vegety, a nawet od Trunksa i Gotena. Jednak to nie oznacza, że nie jest silny.
Według mnie rozwój siły Vegety, podczas jego służby u Frezera, został spowolniony przez długie podróże w ciasnej kapsule, w której podczas lotu można było tylko siedzieć i spać na siedząco. Do tego przeważnie ludność podbijanych przez niego planet była dla niego bardzo słaba.
Uważam, że gdyby nie tak długie podróże byłby znacznie silniejszy niż te 18.000j.
Tarble, mimo że był mniej utalentowany i odróżniał się charakterem od innych Saiyan, ale nie miał tych koniecznych przerw w treningu jak Vegeta, co mogło spowodować we wcześniejszym okresie szybszy wzrost siły Tarbla niż Vegety, ale po tym jak Vegeta wyzwolił się z pod władzy Frezera jego trening nie był już ograniczany przez bardzo długie podróże do tego doszła w tym czasie maszyna grawitacyjna, ale i tak i bez niej siła Vegety by wzrosła znacznie tylko jakiś czas później.
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.652
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Przecież Vegeta powiedział do niego: "Czy przypadkiem nasz ojciec nie wysłął cię na inną planete bo nie umiałeś walczyć?"

Nie każdy Sayan musi walczyć
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Ojciec napisał(a):
Przecież Vegeta powiedział do niego: "Czy przypadkiem nasz ojciec nie wysłął cię na inną planete bo nie umiałeś walczyć?"

Nie każdy Sayan musi walczyć
Mimo wszystko był w elity. Równie dobrze może to oznaczać, że nie spełniał oczekiwań przy narodzeniu gdy mierzono jego siłę i poleciał gdzieś indziej. Ale dobrym przykładem jest Goku, który niszczy tą definicję.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Temi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Temi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.582
Posty: 45
Skąd: Lublin
Mi się Tarble podobał. Zawsze lubiłam jego brata, więc do niego też nic nie mam. Saiyanin, chyba w miarę coś potrafił no i fajnie wyglądał. Ciekawą ma żone nie można zaprzeczyć
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wieśniak, postać bezsensowna, nic nie wnosi, zero charakteru, charyzmy i jajec. Wprowadzona tylko żeby zgarnąć trochę sieki.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Od czego trzeba zacząć, a no cóż od tego, że moje zdziwienie pojawieniem się brata Vegety na Ziemi nie ma końca.
Ta postać spowodowała, że trochę się w tym pogubiłem na dużo pytań nie znamy odpowiedzi.
Ilu jeszcze sayianów zobaczymy w DB?. Kto przeżył wybuch planety Vegety (w klinówce pojawia się Brolly, a teraz Tarble)
Co do samej postaci.
Przypomina mi trochę Gohana i jest słaby.
Za bardzo wierzy swojemu scouterowi, czyli można by rzecz jest sto lat za murzynami .
No i ta jego żona....
Chłopak chyba naprawdę nie wie jak powinna wyglądać żona ...
Thauler Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.561
Posty: 1
Vegete odnalazł bo mu Nameczaninie powiedzieli.

A Według mnie Tarble był taki fajny mini vegeta
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.532
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ten Tarble był bardzo słaby, nie wiedział nawet że można regulować swoją moc, ale najbardziej istotne jest to skąd on się wziął???
Przecież on jest o wiele młodszy od Vegety, a jak Vegeta był mały to jego jeszcze na swiecie nie powinno być sądząc po wyglądzie. Całą planete Saiyan zniszczył Freezer i Ojciec Vegety takze zginął(czyli nie mógł mieć więcej dzieci), ten atak przetrwali tylko Vegeta, Nappa,Raditz i goku który został wysłany na ziemie.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lukasz SSJ2 napisał(a):
Przecież on jest o wiele młodszy od Vegety,
nie wiadomo jaki ma wiek, przecież ma żonę
Lukasz SSJ2 napisał(a):
ten atak przetrwali tylko Vegeta, Nappa,Raditz i goku który został wysłany na ziemie.
a Brolly, Turles, Taurus? Może matka Vegety też przetrwała, a przed samym zniszczeniem Vegety zaszła w ciążę?
franqey napisał(a):
zero charakteru, charyzmy i jajec.
jajca chyba miał
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Postać] Tarble - brat Vegety
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook