Forum Dragon Ball Nao

» Commandos

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jest to przecudna seria gier na PC (jak i PS2). Wyszło 5 części, które są boskie. Najwięcej czasu spędziłem rpzy Commandosach 2, tak mi się wypas grało, a te misje, które trzeba tam wykonywać tylko sprawiają rozkosz. Chętnie pozabijam więcej tych Niemców Wypas na maxa gra strategiczna, w której keirujemy jednostą wojskową (na misję przypada średnio 3 ludzi, choć są takei, gdzie kieruje się 13 !) i mamy zamair w każdej planszy powybijać niemców i porobić jakies tam jeszcze przydatne roboty Ogólnie cała seria jest według mnie w pierwszej trójce moich ulubionych gier ! WIelki plus to samo wykonanie i bardzo ciekawe misje jak : ucieczka z więzienia i uratowanie brygady, zakradnięcie się do pociągu i jego opanowanie, odcinanie prądu w danej lokalizacji. Gra jest naprawdę prze-cudna !
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie będe się tu zbytnio rozpisywał bo średnio lubiłem tą gre aczkolwiek miałem z nią styczność (polska wersja językowa zrobiona totalnie amatorsko ). Wiecej patrzyłem jak kumpel w to pykał niż sam grałem. Do dziś pamiętam tekst z wersji PL (oczywiście jedynki): "A was to co, popierd***** ??" (mówione na dodatek sztucznie i bez życia)
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
baaaardzo dobra gra, aczkowliwek najlepiej mi sie grało w jedyneczke, reszta byla juz naciągana pod ten szyld... wiec ocena gównie jak za 3 czesci 8/10 bardzo dobra ... ale grywalnosc taka sobie

END
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
dwójka była zarąbista bo było najwięcej misji w Paryżu to sie nawet czołgiem kierowało, a trójka to już gorzej, mało misji i strasznie krótka

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
heh C 2 jest boski, uwielbiam tę grę. Przeszedłem ją na Hard,ale chyba takim desperatem by na Very Hard grać to nie jestem :p. Gierka loox, spoko grafa no i te zróznicowane misje. Jedną z moich ulubionych jest ta gdzie trzeba uwolnić Bereta, Sapera i Snajpera oraz uleczyć gościa. !? trudna, jednyna gdzie nie udało mi się wypełnić zadania dodatkowego z kawałków zdjecia...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
SooRIssj99
Ziemianin
Ziemianin
SooRIssj99
Dni na forum: 6.768
Posty: 16
Skąd: Kielce
W commandos 2 nie gralem ale 3 cala przeszedlem i moge polecic ja kazdemu.Podobala mi sie misja nurkiem gdzie trzebabylo okrety podwodne wysadzic a obrona w centralnej europie przez snajpera sapera i 7 aliantów to bylo najlepsze doswiadczenie w grze jakie kiedykolwiek doznalem.MInusy-Za krótka....

(-(-_(-_-)_-)-) JEST NAS WIELU KORONA KIELCE
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja grałem tylko w jedynkę. Było fajnie puki płyta w kawiarni w napędzie nie strzeliła

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Gra bardzo bardzo mi sie podoba swietnie wymyślone misje poziom trudności dosyc wysoki!!!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Commandos
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook