Forum Dragon Ball Nao

» Kolejność siłaczy w DB

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
BardockSSJ napisał(a):
cytat:
Mniemam iż chodziło o 16 i 17

Nie, C17 i C18. Szesnastka był od nich o wiele silniejszy
teraz to ja się przejęzyczyłem

Zettai napisał(a):
BardockSSJ napisał(a):
Nie aż tak. Vegeta - najsilniejszy w tamtej chwili SSJ zmęczył się podczas walki z C19 na tyle, że musiał zjeść senzu
Vegeta wtedy stracił tyle energii, bo chciał pokazać jaki to z niego kozak i spowodować, żeby C20 uciekł.
no oboje macie rację... ale po co to było Zettai?

Bardock ja proponuję jeszcze dodać Cell Jr na 4.

szczecin
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gangez napisał(a):
no oboje macie rację... ale po co to było Zettai?
Chciałem jakoś włączyć się do dyskusji

Obraz
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tylko że z tego co pamiętam, Piccolo nie pokazał swojej mocy po treningu w ROSAT, więc nie możesz zakładać, że mu aż tak bardzo wzrosła.

Gangez napisał(a):
Ja się dziwię istnieniu czegoś takiego jak USSJ2
Poczytaj sobie o poziomach SSJ i nie pisz nie na temat.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Tylko że z tego co pamiętam, Piccolo nie pokazał swojej mocy po treningu w ROSAT, więc nie możesz zakładać, że mu aż tak bardzo wzrosła.
Patrząc na to, jak radzi sobie z Cell Jr, a wcześniej jego ciosy nie robiły absolutnie nic Cellowi w 2giej formie zakładam, że ROSAT poprawił jego formę w stopniu znaczącym. Sprawa jest trudna, a nawet bardzo. Ciężko bowiem jednoznacznie określić czyjś poziom mocy, przecież zdarzają się sytuacje niejasne, np. walka Tenshinhana i Cell'a. Przecież dobrze wiemy, że jego siła nie przekroczyła jednego miliona, tymczasem powstrzymuje on Cell'a, nawet tysiąckrotnie silniejszego od siebie. Zakładam, że Akira chciał pokazać, że starzy bohaterowie nie tylko chcą walczyć, ale nadal potrafią i trzeba wziąć na to poprawkę. Niemniej jednak, gdzie się da, możemy próbować szacować średnią siłę bohatera (trzeba też pamiętać, że gwałtownie zmienia się podczas walki, ataków typu final flash, czy też w skutek zmęczenia i obrażeń, ale idąc tym tropem, trzeba by każdą klatkę anime osobno szacować ). Można również wyjść od oszacowania samego stosunku sił dwóch walczących bohaterów, a następnie na tym budować ogólniejsze porównanie. Żadne rozwiązanie nie jest idealne, bo to kwestia bardzo subiektywna. Obiektywnie można potwierdzić tylko fakt wyższości jednej postaci nad drugą, co jest jednak mało satysfakcjonujące i dość oczywiste.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naoista napisał(a):
Tylko że z tego co pamiętam, Piccolo nie pokazał swojej mocy po treningu w ROSAT, więc nie możesz zakładać, że mu aż tak bardzo wzrosła.
W sumie też racja a jedyne na czym możemy bazować w celu określenia siły Piccolo jest walka z Cell jr oraz słowa Gohana o tym, że Piccolo bardzo się zmienił po wyjściu z ROSAT, co prawda w chwilę później zostało to zaprzeczone przez Vegetę ale kto by tam pysznego Vegety słuchał

szczecin
ViRuS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.408
Posty: 3
Czemu Vegetto jest silniejszy od Gogety?
To oczywiste, na pewno nie jeden z was natknął się na to gdy Goku z Vegetą otrzymują kolczyki Potara, zdaje się, że Senior Bogów (nie pamiętam dokładnie) mówi im, że te kolczyki są znacznie potężniejsze od zwykłego tańca fuzji, tylko mają jedną wadę łączą na wieczność ;]. Czyli z powyższego tekstu wynika, że kolczyki są lepszą fuzją od tańca czyli Vegetto jest silniejszy od Gogety
Zitox Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.395
Posty: 4
EEHHH w dbz tak gohan był silniejszy od Vegety ale w dbgt nie Vegeta nadrobił straty i go przewyższył dowód? kto wytrzymał najdłuzej z super c17 oprócz [ ort! ] goku oczywiście. vegeta a kto gohan i inni zostali rozje..
TurlesSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
TurlesSSJ
Wiek: 26
Dni na forum: 5.390
Ostrzeżenia: 1
Posty: 10
Gohan byłby najsilniejszym wojownikiem gdyby chciał nim zostac. Ale to prawda, Vegeta go przewyższył w GT i pod koniec serii Z.
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Tak to jest jak się Kobiet słucha.
Gohan jest zmarnowanym talentem, a szkoda xD
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Nie liczac GT to Mystic Gohan jest najlepszy! byl lepszy od niego troche Buu ab. Gotenks..no i nie wliczam w to wytworu jakim jest fuzja...

No ale jesli brac pod uwage inne serie to w GT Goku jest chyba najlepszy po wchlanieciu kul a jak nie to moze byc nim ostatni Sheron.. tak czy siak Gt to niezly burdel...

A w DB to Piccolo byl najsilniejszy! Goku wygral szczesciem tylko...
alanski gogeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
alanski gogeta
Wiek: 25
Dni na forum: 5.388
Posty: 6
Skąd: wezme ziolo?
Zychu89 napisał(a):
A stąd że:
1. Gotenks to fuzja dwóch wojowników(może i nie najsilniejszych) co zwiększa ich siłę kilkakrotnie
2. Gotenks osiągnoł SSJ3, a Gohan może miał podobną siłę co SSJ3, ale jednak nie osiągnoł tego stadium
3. Jestem fanem Gotena więc będe się dochodził

Gotenks był, co najwyżej, minimalnie silniejszy od Buu
W 3 stadium super wojownika, jednak trochę przewyższal BUU, a Mystic Gohan też wcale nie był taki rewelacyjny.




ale człowiekugotenks nawet na ssj 3 ledwo pokonal by buu a byl postacia z fuzji a gohan nie mial strachu ze jakas fuzja mu sei zaraz skonczy a jak latwo pokonywal super buu a przecież [ ort! ] nie uzyl nawet poziomu ssj 1 wiec gohan jest o wiele lepszy od gotenksa ssj 3 wiec to dowod ze mystic gohan jest o wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele silniejszy
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
ej MisticZibit cos Ci sie popie........ jak moze byc najsilnieszym wojownikem Gohan absolutnie.!! najsilnieszym wojwonikiem byl Songo SSJ 3 !!! patzr np. walka Gohan-Buu po wchlonieciu Gotrunksa Gohan dostal takie baty ze to w ogóle [ ort! ] nie porozumienie a Songo SSJ 3 ktory walczyl juz z o wiele silniejsza postac Buu wygral z nim i widac bylo duzo lepsza walke rowno wlczyli miedzy soba a Songo na SSJ 3 jeszcze mial tak ze mila limit moc a i tak wygral wiec wiesz Goha jest SLABY!

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Napisalem w temacie ,,Najsilniejsza Postac,, wszystko i nie lubie sie powtarzac zwlaszcza takim jak Ty.... skroce moja wypowiedz z tamtego tematu i powiem tak buu z ktorym walczyl goku byl silny jak fat buu gdzies wiec wszysto jasne.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tenshinhan (Kaio-Ken 20X): 12.000.000
Tutaj przesadzają, bo nawet nam go wtedy nie pokazano w tej formie...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
ja myślę że ta kolejność się zmienia , niektórym brakuje treningu i dlatego są słabsi od goku. dla mnie jest to tak najpierw son goku pokonał frezeera potem son gohan pokonał komórczaka , potem vegeta można dyskutować czy pokonał buu ale miał w tym spory udział jak dla mnie to postać wiodąca mimo że nie osiągnął 3 jak son goku całkiem nieżle walczył jako normalny i wcale nie jedną minutę bo czas się dawno skończył a on dalej walczył i dzięki jego pomysłowi udało się naszemu son goku , w komórczak saga to zdezerientował komórczaka gdy uderzył nagle z góry jak sam powiedział może się do czegoś przyznać. babidi i dabura stwierdzili że ta trójka jest najsilniejsza.
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Ja też uważam że ta kolejność zmienia się wraz z rozwojem kolejnych wydarzeń. Myśle jednak że Vegeta jest silniejszy od Gohana. Nawet jeżeli Mystic Gohan jest sielniejszy od Vegety to NIE MOŻNA zabierać Vegecie drugiego miejsca, przede wszystkim za doświadczenie, dume, ambicje i upór. Vegeta i tak zasze jest nr 2 więc nie spychajmy go na trzecie miejsce! Niech stanie na tym że są równi
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Zależy kiedy. Nie było przez całe DB jednego, najmocniejszego wojownika. Wszystko zależało od treningu. Np. w Cell Saga, Vegeta był długo lepszy od Goku. Więc to się nie da tak powiedzieć.

Anime na zawsze !!!
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.058
Posty: 15
FungaFuFu napisał(a):
Zależy kiedy. Nie było przez całe DB jednego, najmocniejszego wojownika. Wszystko zależało od treningu. Np. w Cell Saga, Vegeta był długo lepszy od Goku. Więc to się nie da tak powiedzieć.
hahahaha może mi powiedzieć kiedy był tak od niego lepszy

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
rafik_123 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.390
Posty: 3
Gohan jest najsilniejszy nastepnie Goku i 3 Vegeta który dostawał łomot jeszcze od małego Gohana
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kolejność siłaczy w DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook