Forum Dragon Ball Nao

» [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Czekalem na ta gre z niecierpliwoscia. I co? Straszne... Ale zacznijmy od poczatku, dobre intro, dalej - ok menu. Ale tryb walki jest bardzo kiepski, niby dodali nowe ciosy, uniki i szybkie poruszanie sie po planszy, strzelanie z pociskow jak ze snajperki (hehe), ale i tak beznadziejnie moim zdaniem to wyszlo. Niektore efekty nawet, nawet, ale co najgorsze ciosy zabieraja przeciwnikowi : prawie NIC... Najwiekszy minus tej gry :]Tryb misji troche niedorobiony, w ogole nie ma latania po mapie (jak to bylo w Budokai 3), tylko wybierasz (tak jakby) misje i masz pokonac przeciwnika. Nie podoba mi sie... Postaci jest duzo, ale to dodaje tylko malutki urok tej grze. Naprawde NIE polecam...
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Spodziewałem się czegoś dużo lepszego!!! Grafika OK przejdzie, Postacie OK też przejdzie jest ich dużo jak wspominałeś. ALE TEGO LATANIA TO IM NIE ODPUSZCZE!!! Ta gra zamieniła sie w zwykłą bijatyke bez dodatków(oprócz strzeklania pociskami)!!! Miałem nadzieje że będzie to coś dużo lepszego

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Oli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oli
Wiek: 31
Dni na forum: 6.627
Posty: 13
Skąd ściągnąć i jak emulować grę Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi?
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Tej gry nie da się emulować. Komp nie wytrzyma. Może za pare lat.

Pozdro
S0NG0
Ziemianin
Ziemianin
S0NG0
Dni na forum: 6.626
Posty: 14
Nie wiem, skąd ją ściągnąć, ale bardzo polecam, bardzo fajnie wygląda i zajebiście się gra. Grę da się za emulować bios scph10000 i śmiga.
Oli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oli
Wiek: 31
Dni na forum: 6.627
Posty: 13
a jak to emulować bo ja mam takie goś jak pal
TiMeK
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.620
Posty: 4
Mi gra nawet się spodobała. Co prawda gra nie jest już rasową bijatyką, jak poprzednie Budokaie. Tenkaichi Budokai (W Japonii znany jako Sparking) uważam za symulator Dragon Balla. Posiadam wersję Japońską, która posiada odmienną ścieżkę dźwiękową. Jest dużo lepsza od wersji Amerykańskiej (Kurde, dlaczego oni zawsze muszą coś zmieniać . Tryb misji jest nawet dobry, ale denerwują misje typu: "Przeżyj 60 sekund", ponieważ jeśli zabijemy przeciwnika, to plansza niezaliczona. Czasami może to być bardzo denerwujące... Dziwi też mała ilość ciosu, oraz niezbyt efektowne ataki Ki. Grę polecam dla prawdziwych fanów Dragon Balla. Może Ci się spodoba, tak jak spodobała się mi
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Mała ilośc ciosow? Ja tam znalałem chyba więcej niż w b3(ciosy nogami i rękami) np. jak walniesz mocno w kolesia to leci daleko dajesz iks i dolatujesz i walisz. Poizom trudnosći jest O.K. Dla tych co myśla inaczej weż sobie jakiegoś cieniaka w Ultimate Battle i dojdź z nim na 10 miejsce potem to ruszcyć się nie można(na very Easy), ale wygrać się da. Jak podrasujesz kolesia swojego to ciiosy zaczynają się przydawać(te niebieskie kaspułki). + jest duż ilośc postaci. Mam też sentyment do tej gry. Heh.
P.S. Moja kuzynka uwielbi atam grać w turnieje a ma 7 lat. Szczególnie lubi jak leją Herkulesa.

Pozdro
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Co tu duzo mowic goraco polecam cala serie (moze oprocz jedynki bo troche lipa)Jest naprawde godna poswiecenia jej czasu i uwagi!!!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.351
Posty: 19
Witam!
Dowiedziałem się ostatnio o tej grze i chciałbym dowiedzieć się paru rzeczy.

1. Czy ta gra to zwykła nawalanka czy posiada jakąś fabułę i jest taka jak gra RPG?
2. Ile jest dostępnych postaci?
3. Skąd mogę pobrać tą grę bo długo szukałem ale znalazłem tylko na rapidshare
Jeśli ktoś wie skąd można ją pobrać to proszę o link.

Z góry dziękuje.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook