Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Broli

Strony: 1, 2, 3  
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Brolli według mnie jest bardzo fajną postacią chociaż jest po stronie zła (niestety) jest bardzo silny no i w ogóle super!! Piszcie co myślicie!!! A czy ktoś ma linka do stronki z filmami kinowymi gdzie jest Brolly? jak macie to dawajcie
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Dla mnie Brolly to taka góra mięśni bez krzty mózgu i wyobrażni.... taki czołg bez lufy
Ale z siłą to miał naprawdę, aż nadmiar.....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Co ja moge o nim sadzić Był !?... silny a to że chciał zabić oku to wina Goku no bo po co płakał jak był mały
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
O właśnie może ktoś mi powie dlaczego Brolly tak nie nawidził Goku????
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Brolli nienawidzil Goku bo gdy byli noworodkami to Goku płakał ciagle i to się zapisalo w psychice Brolliego
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Gdyż jak może wam nie wiadomo Vegeta Goku i Brolli urodzili się tego samego dnia. I Goku leżał koło syna Paragrusa na... nawijmy to sali dla noworotków. Goku miał bardzo małą ilość BP lecz jego siła tkwiłą w woli...

Inna sprawa że cały czas płakał, co niemiłosiernie wpierniczało Brollego i ten dostał od tego urazu psychicznego, chciał za to zabic biednego Goku. Tylko skad noworodek wiedział jak się on nazywał??

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
A to dzięki kiedyś obiło mi się coś o uszy a teraz wiem że to prawda!!!!!
Dzięki Pozdrawiam wszystkich fanów DB!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Najlepsza postac kinowa, ktora spotkal na swojej drodze Goku i spolka
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Gdyż jak może wam nie wiadomo Vegeta Goku i Brolli urodzili się tego samego dnia.
Vegeta byl od nich chyba starszy ale do konca nie wiem .
Brolly jest silny fajnie wyglada no tylko jego wada jest to ze byl bo zlej stronie .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Brolly jest kupą mięśni bez większego rozumu.
Pomimo urazu psychicznego wydaje mi się ciekawą postacią - jedna z lepszych w filmach kinowych.
Ma ciekawy wygląd i potężną posturę (niczym tir czy czołg) - przypomina mi trochę Bogdana z osiedlowej siłowni "Spartakus" (chodz mii o posturę - nie o kolor włosów czy oczy )...

Szkoda że jest lekko "trzepnięty" przez płacz Goku w młodości...
Ciekawę jaką byłby postacią gdyby jego uraz nie miał miejsca...?

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Też myślałem, że Vegeta był starszy od Goku. I chyba tak jest.

Co do Brolliego, to przypomina on dokladnie tego legendarnego SSJ. Bo w legendzie była mowa, że kiedyś ktoś taki poziom osiągnął, ale popadł w szał niszczenia i sam siebie przez to unicestwił.

Wiecie, jakoś musiał się od normalnych SSJ odróżniać. Chociaz wydaje mi się, że był przesadnie pzypakowany. To raczej niemożliwe, by z takiego drobnego chłopaczka, jakbym był normal Brolli zrobić taką nasterydowaną bestie. On miał chyba biceps taki, jak cała klata Vegety USSJ.

I wcale nie był taki słaby. Kamehameha, która zniszczyła Cella jemu nawet draśnięcia nie wywołała. Problem w tym, że jako bohater konówki musiał być zabity. Stąd ten pomysł z przekazaniem energii. Ale jakby tak to wszystko skalkulować, to wychodzi, że nawet Goku SSJ3 miałby problem, by pokonać Borlliego USSJ, bo taki poziom on osiągnął.

Co do samych wystepów tego pana w DB, to myśle, że 2 pierwsze filmy były udane. Jednakże pomysł z klonem już był przegięciem.
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Vejita jest starszy o 5 lat od Goku. Co do Brolliego to popieram zdanie, że to góra mięśni bez mózgu. Ale trzeba też dodać, że wniósl bardzo dużo do fabuly DB a pierwszy film z jego czynnym udzialem byl fantastyczny.

Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
gdyby postac brolly'ego miala jakikolwiek charakter, to bylby zaje*ista osoba. niestety, w jego przypadku konczy sie na muskulach i urazie psychicznym do kakarottka: D a szkoda. gdyby bardziej rozbudowac jego wątek bylby to material na kilkadziesiat odcinkow normalnej serii. skonczylo sie na 3 kinowkach, z czego kazda nastepna coraz gorsza.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Arek-San
Ziemianin
Ziemianin
Arek-San
Dni na forum: 6.709
Posty: 10
Skąd: Z Kazimierzy Wielkiej
Brolli jest bardzo fajną postacią.Bardzo silną i jest dobrze zbudowany nie wiem czy jest on bez rozumu ponieważ czasem myślał i to całkiem nieźle.Co do tego po której jest stronie to wolałbym żeby był dobry...
Pozdrawiam...
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
chciałbym, żebyśmi przytoczył sytuacje w której Brolly myslał, nie będąc równocześnie przytępiony rządzą zemsty. Czekam, bo ja jakos ich nie widziałem

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No ja żałuje, że Brolly nie został wymyslony przez Akire. Bo wtedy, mimo swojej potęgi, miałby jakiś tam intelekt, który by potrafił wykorzystać. Ale twórcom filmu nie zależało na tym. Film miał być krótki, więc po co budowac nowemu bohaterowi rozbudowaną osobowość. Lepiej stworzyć maszyneę do zabijania, która po godzinie zostanie unicestwiona. Takie moje zdanie.

Gdyby Brolly pojawił się w innej serii (oby nie GT ), to mogłoby być ciekawie.

Prawdą jest, że jego mózg był troszke wypaczony przez tą akcje z leżakowaniem przy Goku. Myśle, że to było po części coś jak uderzenie się Goku w głowe przy lądowoaniu. Przy zamiane w Oazaru nie myślał o niczym innym jak niszczyć. Brolly, poprzez taki uraz, gdy widział Goku, wyczuwał go, posługiwał się tylko instyntem. Jak widać łączyła ich nie tylko data urodzin .

Tak łącząc troszke temat z alternatywami, to bym, do tego mojego "fanfika", dorzucił później wątek z Brollim. Ale to jest inny temat, może coś skrobne .
Kearion
Ziemianin
Ziemianin
Kearion
Wiek: 39
Dni na forum: 6.701
Posty: 5
Skąd: Bytom
Ciekawi mnie to że Frezer tyle się panoszył w wszechświecie a nie natknął się na Brollego...ten by zmiażdzył dumnego Frezera:)
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Jesne. Freezer nigdy by pewnie nie zdołał się przemienić w inną formę niż pierwotną gdyby go spotkał. Od razu SSJ i bank Freezer jak mucha zgnieciony. A Brollyego lubię bardzo za to,że... jest. Lubiłem go od początku nie wiem czemu, ale 3 film z klonem był du d**y.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Brolly to wojownik legenda, bez którego DB nie byłby ten sam, tak więc, czuje do niego respekt, mimo iż twórcy kinówek zrobili z niego towar pod figurki ..
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Vegeta był dużo starszy od Goku. Chyba w filmie z Bardockiem jak Gku był jeszcze niemowlęciem Vegeta juz trenował
a co do Brolliego to jest on moim ulubionym wrogiem. Szkoda że nie trenował bo siłą zdecydowanie wszystkich przerastała jednym filmie nawet zachował sie jak Chuck Norris wpadł głębokiej, gorącej lawy - prawie utonął
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Broli
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook