Forum Dragon Ball Nao

» Mundial 2010 - RPA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Meksyk powinien wygrać spotkanie z RPA. Szczerze to nie mam bladego pojęcia dlaczego sędziowie nie uznali bramki Velli... No, ale chociaż cieszę się, że Marquez strzelił tę wyrównującą bramkę i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Co do spotkania Urugwaju z Francją to powiem tylko jedno, stracony czas... Nic po za tym. Póki Urugwaj grał w 11 spotkanie było bardzo wyrównane. W momencie gdy stracił zawodnika, Francja rzuciła się niczym wygłodniały drapieżnik na swą ofiarę. Szkoda, że nie grali tak od samego początku, wtedy może mecz byłby bardziej otwarty i interesujący.
Osobiście liczyłem na to, że Urugwaj wygra to spotkanie, ale cieszę się z wyniku remisowego. Zawsze to jeden punkt.

Co do moich oczekiwań odnośnie grupy A, to chciałbym aby z niej wyszedł Urugwaj i Meksyk.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jeżeli chodzi o spotkania z gr. A, czyli te wczorajsze, to powiem Wam, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie forma reprezentacji gospodarzy, to był mecz, który bardzo przyjemnie się oglądało, był toczony w szybkim tempie, bardzo dobre rozpoczęcie mundialu.
Zaś drugi mecz trochę mnie rozczarował z powodu braku tego, co w piłce jest najlepsze, czyli bramek, ale z drugiej strony można było się tego spodziewać, bo Francuzi dopiero później się rozkręcają.
Do wyjścia z grupy A typuje Francję i RPA.
A co do dzisiejszego spotkania nie spodziewałem się tak dobrej gry ze strony Koreańczyków, można powiedzieć, że zmiażdżyli Greków, którzy popełniali bardzo głupie błędy, jak np przy utracie 2 gola, sądzę, że przy takiej grze Grecy nie mają co myśleć, o wyjściu z grupy, ale to dopiero pierwsze spotkanie, więc z oceną jeszcze poczekajmy ;p
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Argentyna 1:0 Nigeria

Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, chodź zastanawia mnie jedna sprawa jakby sobie Argentyna poradziła bez ich motoru napędowego w postaci Messiego.
Muszę również przyznać, że Nigeryjczycy posiadają bardzo(co należy podkreślić) bramkarza!

A meczu Koreańczyków z Grekami nie widziałem...

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale Angol szmatę wpuścił. Szkoda, że USA nie wygrało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Cholerni Niemcy. Zawsze są niebezpieczni, mimo że ich nie lubię, to trzeba się z nimi liczyć. Mogą zajść daleko. Mundial ogólnie wyjątkowo nudny, jedynie gra Argentyny na chwilę obecną mogła się podobać i wyżej wymienionych Szwabów. Najciekawsze jednak dopiero przed nami. Messi będzie rządził na tych zawodach, gość jest niesamowity.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Angielski bramkarz mnie zawiódł. Bardzo mnie boli to, że gola zdobyli ludzie mówiący soccer.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Szkoda mi Australii. Zawsze bardzo lubiłem ten kraj ( w zasadzie pewnie tak jak wielu stąd Japonię), a tak wysoka przegrana ze szkopami których nie lubię mnie zwyczajnie *denerwuje*.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Niemcy zaskoczyli formą, chociaż Australia nie postawiła mocnych warunków na boisku. Praktycznie grali jeszcze gorzej od Greków. Czy to wina dobrej gry Niemców, czy może brak dobrego trenera jakim był chociażby Hiddink? Zweryfikują to kolejne mecze. Szanse na awans jednak są już iluzoryczne. Po meczu z Serbią będzie można coś więcej powiedzieć na temat gry Niemców, których skuteczność na mistrzostwach na razie jest imponująca.
Holandia przed chwilą wygrała 2-0 i mimo, że przeważała przez cały mecz, bramki zdobyła dość przypadkowo. Szczerze spodziewałem się lepszej gry ze strony Holendrów, ale Dania to też przecież solidna ekipa. Jak będzie grał Robben to Holandię będzie ciężko na mundialu zatrzymać.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja się cieszę, że wygrali Niemcy, podoba mi się ich gra od paru lat. Jedynie nie lubię Klose, ale mogę zacisnąć zęby.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gra Kamerunu to jakieś nieporozumienie, no może z wyjątkiem ostatnich 15 min. Roger Milla powinien zapaść się pod ziemię. Japonia grała ambitnie i mądrze, mecz z Danią będzie dla niej kluczowy. Po cichu liczę na niespodziankę w meczu Paragwaj - Włochy.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Al Ed Upek napisał(a):
Jedynie nie lubię Klose
Ja też go nie lubię. Trzeba przyznać, że reprezentacja Niemiec zagrała bardzo dobry mecz ( oglądałem go w prawdzie na przemian z debatą) ale z tego, co widziałem, to Australia nie miała w nim nic do powiedzenia, był to jeden z lepszych meczów na tym mundialu jak na razie. A jeżeli bym miał oceniać dzisiejsze 2 spotkania, które się już odbyły, to bardzo rozczarowała mnie gra Holendrów, osobiście liczyłem, że pokażą lepszy futbol, ale poczekajmy mundial się dopiero rozkręca.
A jeżeli chodzi o to 2 spotkanie Japończyków, to widziałem tylko gola.
No i czekam na mecz Włochów z Paragwajem, może to być ciekawe spotkanie.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Jak na razie żaden mecz nie zrobił na mnie większego wrażenia. Spodziewałem się lepszej gry Francuzów, którzy tylko bezbramkowo zremisowali. Anglia ledwo dawała sobie radę z USA... Niemcom niestety udało się trafić do słabej grupy, szkoda, że nie są w G... Mile zaskoczył mnie styl gry RPA i wygrana Korei Płd. Z niecierpliwością czekam na mecze grupy G, a szczególnie Brazylia - Portugalia.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W ogóle zaskakującym jest to, że w tegorocznym Mundialu jest wiele zespołów, które długo nie widziano w tym turnieju m.in. Algieria, Korea Pn., Słowacja, Słowenia czy Honduras.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
W ogóle zaskakującym jest to, że w tegorocznym Mundialu jest wiele zespołów, które długo nie widziano w tym turnieju m.in. Algieria, Korea Pn., Słowacja, Słowenia czy Honduras.
Ktoś musiał za Polskę wejść.

Dzisiaj pierwszy raz oglądałem pełne mecze. Szkoda, że Kamerun przegrał, sporo akcji nieudanych, no i ten słupek.

A Japończycy śmieszne wąsy mają, w pierwszej połowie dobrze im szło.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Dzisiejszy mecz Kamerun - Dania był jednym z ciekawszych na tym mundialu. Szkoda, że Duńczycy wygrali. Kamerun nie wykorzystał sporo sytuacji podbramkowych. Jutro warto obejrzeć mecz o 20.30 - Brazylia kontra Wybrzeże Kości Słoniowej.

Gotenks napisał(a):
A Japończycy śmieszne wąsy mają, w pierwszej połowie dobrze im szło.
Muszą wygrać z Danią, ich mecz zadecyduje o wyjściu z grupy.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Jak na razie mundial nijaki. Najwięksi faworyci zawodzą, nie mogą się odnaleźć i grać swojej piłki.
Niemcy przedwczoraj wykazali się nieziemską głupotą, nie potrafiąc wyciągnąć wniosków z tego jak sędziuje arbiter. Faule popełniane w środku pola i to ewidentnie kwalifikujące się na kratki doprowadziły do żenującej porażki. Do tego brak wyobraźni, objawiający się ciągłym przenoszeniem ciężaru gry na Podolskiego, który nie radził sobie kompletnie. Pomijam tu normalną grę, ale wyznaczenie go na wykonawcę karnego było niezbyt trafną decyzją.
Żałuję trochę Japończyków. Grali nieźle i akcja koło 90 minuty, kiedy piłka przeleciała nisko nad poprzeczką, powinna zakończyć mecz wynikiem remisowym. Holendrzy bez rewelacji. Zupełnie inna forma niż na Mistrzostwach Europy, gdzie gromili swoich przeciwników. Aczkolwiek nadzieje związane z tą drużyną można jeszcze mieć bo raczej szykują się na ważniejsze mecze. Wynika z tego brak Robbena w podstawowym składzie.

Do tej pory ładnie prezentowała się Korea Płd., która mam nadzieje wyjdzie na drugim miejscy z grupy i zagra coś fajnego (mnich rlz). Do tego lubię drużyny Afrykańskie. Liczę na Ghanę i dobry spektakl w wykonaniu Wybrzeża Kości Słoniowej, które mam nadzieję zagra dzisiaj z Drogbą od początku i poskromi Brazylię.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Ten mundial jest świetny. Nareszcie wyrównał się poziom i można zobaczyć pasjonujące mecze - przykładowo Kamerun-Dania. Dzisiaj Nowa Zelandia zatrzymała mistrzów świata, strzeliła kontrowersyjnego gola ale Włosi odpłacili się kontrowersyjnym karnym. Mam nadzieję że wbrew oczekiwaniom z tej grupy wyjdzie Paragwaj z Nową Zelandią. Dzisiaj WKS z Brazylią, to może być najlepszy mecz na razie na tym mundialu, mam nadzieję.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Pytanie tylko czy poziom wyrównał się dlatego bo gorsze drużyny tak się wzmocniły, że są w stanie rywalizować z najlepszymi, czy dlatego, że poziom gry najlepszych dramatycznie spadł? Patrząc na Francję, Włochy i Anglię jestem za tym drugim.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Znamy już pierwsze pary z 1/8 finałów, a są nimi:

Urugwaj - Korea Płd.
USA- Ghana
Niemcy - Anglia
Argentyna - Meksyk

Jakie są wasze typy, komu kibicujecie?

Z pierwszego meczu wolę żeby wygrała Korea. Szybcy, zwinni i wytrzymali zawodnicy będą musieli zmierzyć się z solidną drużyną Urugwaju. Ale myślę, że przy odrobinie szczęścia i determinacji uda im się zwyciężyć.

Co do drugiego spotkania, to spodziewam się zaciętego meczu i kibicuję Ghanie. USA gra dobrze i też ma spore szanse, ale wolę drużynę z Afryki. Odpadło (jeszcze nie formalnie, ale wątpię w zwycięstwo 9:0) WKS, więc teraz kto inny musi dobrze reprezentować ten kontynent.

Wydaje się, że trzecie spotkanie wywoła istne trzęsienie ziemi i będzie fenomenem, ale szczerze w to wątpię. Mimo iż Anglia zagrała wczoraj dobry mecz, to nie sądzę aby zdziałali coś wielkiego. Także przeciętna dyspozycja Niemców (przeciętna jak na Niemców) wróży słabe widowisko. Chcę się jednak mylić.

Faworytem ostatniego meczu są oczywiście Argentyńczycy, ale Meksykanie grali jak do tej pory nie najgorzej, więc życzę obu drużynom jak najlepiej i pragnę obejrzeć ciekawe spotkanie.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niestety awansował Paragwaj, którego nie znoszę. Szkoda mi też, że dalej nie przeszła Serbia. Ale dziś ucieszyłem się bardzo mocno ze zwycięstwa Słowaków nad Włochami. Z tych par, które wypisał Thorik będzie tak:
Urugwaj - Korea Płd. - Lubię Urugwaj i Forlana, poza tym Urugwajczycy mają europejską urodę.
USA- Ghana - Boli mnie to, że ludzie mówiący "soccer" w ogóle mają czelność grać w piłkę.
Niemcy - Anglia - Lubię obie drużyny, ale Niemcy są jednak jakimś żartem, złożonym z Turków, Brazylijczyka, jakiegoś innego murzyna, Polaków, w tym jednego pajaca próbującego być bardziej niemieckim od Niemców. Ale za to bardzo lubię Schweinsteigera. Anglię lubię, jak i lubię ten kraj, ten akcent, te budowle i wiele rzeczy związanych z tym krajem. Będę im do końca kibicował, jak też Słowakom.
Argentyna - Meksyk - tu mi w sumie obojętne, ale denerwuje mnie meksykańsko-indiańska uroda.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Mundial 2010 - RPA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook