Forum Dragon Ball Nao

» Mundial 2010 - RPA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Finał :Argentyna - Brazylia
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jestem niepocieszony.Japonia odpadła,i to na dodatek przegrała w rzutach karnych. Mówi się trudno.Kibicuję Argentynie,która mam nadzieje wygra te mistrzostwa.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Japonia pokazała, że nudne ponad dwugodzinne mecze jej niestraszne. Też jestem niepocieszony, bo przegrali z cieniasami, no, ale Japończyka wina, mógł trafić w tę bramkę.

Finał Brazylia naturalnie i Argentyna lub Niemcy, tych drugich meczu chyba żadnego nie widziałem, ale sporo tych bramek nabili, to pewnie nieźle im idzie. Hiszpania trochę cienko, nic nie pokazali z tą śmieszną Portugalią.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Serbom Niemcy dali dupy, a Klose zachował się jak pajac z tym głupim faulem, za który wyleciał z boiska. Całego wczoraj nie obejrzałem, ale Japonia strzeliła parę razy na bramkę i boli mnie strasznie, że jakiś tam Paragwaj wszedł do ćwierćfinału.

Gotenks napisał(a):
Japonia pokazała, że nudne ponad dwugodzinne mecze jej niestraszne. Też jestem niepocieszony, bo przegrali z cieniasami, no, ale Japończyka wina, mógł trafić w tę bramkę.
Masz na myśli karny, czy strzał z pierwszej połowy?

Chciałbym, żeby w finale Niemcy zagrali, i wygrali, z Holandią. To mój wymarzony scenariusz. A inny wymarzony, gdzie już nie jestem taki wymagający, to by Paragwaj w końcu odpadł, a Brazylia nie wygrała tego turnieju.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mój wymarzony scenariusz to wygrana Argentyny w finale z Brazylią i ślub Maradony z Dodą.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Stawiałem na Brazylię, ale Holandia zasłużyła na zwycięstwo.
Swoją drogą, od 5. meczu van Persie pokazuje, że jest kmiotem i parchem. Czy w Holandii nie ma dobrych napastników w tej chwili?
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Jak na razie najlepszy mecz jaki oglądałem na tym mundialu. Stawiałem na Brazylię i po pierwszej połowie nie dawałem dużych szans na zwycięstwo Holandii. Pomarańczowi mają bardzo duże szanse na finał, patrząc na ich kolejnego przeciwnika. Jestem ciekawy jak w jutrzejszym meczu zaprezentuje się Argentyna.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Do karnych nie mam szczęścia w tych mistrzostwach, najpierw Paragwaj z Japonią, teraz Urugwaj z Ghaną, mimo iż w obu przypadkach odrobinę lepiej grali ci, którzy odpadli.

To co zrobił w ostatniej minucie Suarez to żal, chociaż pewnie nieświadomie mu te ręce poszły w górę. A Gyan mający już 2 karne na koncie, nie strzelił tak ważnego, lol. Ale przynajmniej gol na 1:0 był jednym z lepszych w tym turnieju.

Z wcześniejszego, szkoda Brazylii mimo wszystko, Holandia grała cienko, sporo błędów i jeszcze więcej zmarnowanych sytuacji, nie powinna mieć szans na złoto. Brazylię pewnie zdekoncentrowały te lamerskie niebieskie stroje :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Półfinał Holandia kontra Urugwaj, zapowiada się ciekawie, jednak chciałbym wrócić do wczorajszych spotkań. W pierwszym z nich nie ukrywam, byłem za Canarinhos, jednak Brazylia mnie zawiodła w meczu z Pomarańczowymi mecz jako widowisko było całkiem niezłe nie brakowało strzałów, obron, ale jednak tak, jak pisałem już wcześniej wynik końcowy spotkania mnie rozczarował, bo liczyłem, że Brazylia dojdzie do finału.
Co do 2 spotkania, emocji w nim nie brakowało, zwłaszcza pod koniec dogrywki z zagraniem ręką w polu karnym i nie wykorzystaniem karnego. Wynik rzutów karnych zawsze ciężko przewidzieć, bo to loteria, ale dobrze, że Urugwaj przeszedł dalej.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ha, zaimponował mi ten Urugwajczyk co to łapą bronił. Załatwił ostatnich asfaltów na cacy. Szkoda tylko że z pedrylami pewnie przegrają. Z drużyn które zostały satysfakcjonowałaby mnie wygrana w zasadzie każdego składu poza szkiebrami i homosiami.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Lipa, że Brazylia i Ghana odpadły. Co tu więcej napisać... Każdy chyba zna przebieg drugiego meczu i karnego w 120 minucie..... Czy ktoś wtedy pomyślał, że Gyan może tego nie trafić? Masakra... . Natomiast Brazylia dała ciała, a dokładnie Melo zachowując się jak debil depcząc Robbena. Pomimo tego, że zagrał najlepsze podanie turnieju, po którym padła (imo) najpiękniejsza bramka Mundialu, powinien wylecieć z kadry na zawsze. Jestem w szoku, gdy pomyślę, że Urugwaj, bądź Holandia będzie grała w finale... Gdzie dzisiejszej Oranje do takich gwiazd jak Bergkamp, Kluivert, Van Nistelrooy, Cocu, Davids, Stam, Overmars, czy bracia de Boer? Dzisiejsza Holandia = Robben & Sneijder, dla mnie to za mało...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Suarezowi za powstrzymanie negrusów przed wejściem do półfinału należy się pomnik. W Urugwaju pewnie mu go postawią, słusznie zresztą. A ten, który strzelał ostatniego karnego dla błękitnych, ma chyba jaja z żelaza.
To, że wygra Hiszpania, to raczej oczywiste. W drugim meczu wolałbym, aby wygrała Argentyna, ale Messi do tej pory gra jak kmiot, więc mogą przegrać ze szwabami, jeśli nie będzie grał pod drużynę, a nie drużyna pod niego.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie powiem żeby zachowanie Suareza było fair, ale trzeba też postawić się w jego sytuacji. Mecz o być albo nie być i ma paść bramka(ewentualne przeoczenie bądź rzut karny dawał dalszą szansę na mecz półfinałowy), więc zachował się jak zachował. Jak już pisałem w shoutboxie, nie uważam, że Ghana była zespołem lepszym. Oba zespoły zagrały na podobnym poziomie.
Ja od samego początku liczyłem na Urugwaj i cieszę się, że wygrali. Ciekawie byłoby gdyby udało im się pokonać Holendrów.

I jeszcze jedno, piłka jest niesprawiedliwa i zawsze będzie.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Co tu dużo mówić odpadł mój główny faworyt, Brazylia. Teraz padła Argentyna w kiepskim stylu. Mam nadzieję, że Hiszpanie odpadną, przeboleje już tych Niemców w finale.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Argentyna w dzisiejszym meczu to obraz nędzy i rozpaczy, a Niemcy wręcz przeciwnie. Można powiedzieć, że Niemcom wszystko na boisku wychodziło, widowiskowe, szybkie akcje, tak, jak np ta Podolski & Klose. Liczyłem, że to Argentyna wygra ten mecz, ale o zwycięstwie nie było mowy już od pierwszych minut spotkania.
W drugim dzisiejszym meczu moim faworytem jest oczywiście Hiszpania.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ty chyba tylko ostatnie 20 minut meczu widziałeś.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
ty chyba tylko ostatnie 20 minut meczu widziałeś.
Nie, na początku 2 połowy Argentyna coś próbowała, ale to było za mało.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Najważniejsze żeby Klose już nic nie strzelał bo wyrówna Ronaldo, a gdzie mu do takiego zawodnika. 4:0 to niewątpliwie krzywdzący wynik dla Argentyny, nie grali źle, brakło im zimnej krwi niemców.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dokładnie. Klose już podziękujemy Co do meczu, to Niemcy nie zagrali kapitalnego meczu. Mieli zabójczą skuteczność czego brakowało niestety Argentynie.

^Dark napisał(a):
ty chyba tylko ostatnie 20 minut meczu widziałeś.
Nie, na początku 2 połowy Argentyna coś próbowała, ale to było za mało.
To my chyba inne spotkania oglądaliśmy.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mój faworyt odpadł i trzeba by się zastanowić komu kibicować... W następnym meczu liczę na zwycięstwo Hiszpanii.Ogólnie, zaskakują mnie wyniki co niektórych spotkań,ale może to i dobrze.Przynajmniej jest ciekawie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Mundial 2010 - RPA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook