Forum Dragon Ball Nao

» Gackt

Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Stało sie tak, przez jego nową wytwórnię - Avex która ciągnie swoich podopiecznych do europy i ameryki południowej.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
I po ptakach.Szybko poszło... No,ale w końcu to sam Gackt... Jak pisze JaME:

"NeoTokyo poinformowało nas właśnie oficjalnie o tym, o czym słuchy dochodziły nas już wcześniej - wszystkie europejskie koncerty GACKTa zaplanowane na lipiec wyprzedały się w przeciągu 30 minut!

W Niemczech strony sprzedające bilety na niemieckie koncerty uległy przeciążeniu i przestały działać pod wpływem ilości wejść. We Francji bilety wyprzedały się poprzez pierwszą ze stron, która je udostępniła zanim pozostałe sklepy zdążyły uruchomić swoją sprzedaż!

Organizatorzy koncertów dziękują za tak ogromne zainteresowanie, które podkreśla jak bardzo oczekiwanie i niesamowite będą zbliżające się występy GACKTa. Jednocześnie przepraszają wszystkich tych, którzy nie zdążyli kupić wejściówek

Dla tych, którzy planowali wybrać się na koncert w Monachium 22 lipca a nie kupili biletów jest jeszcze szansa - ze względów logistycznych do sprzedaży trafi jeszcze partia 200 biletów. Dodatkowa sprzedaż odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem Neo Tokyo, a rozpocznie się w piątek, 11 czerwca, w samo południe (12:00 czasu środkowoeuropejskiego)."

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
28 lipca ukaże się nowy singiel Gackt'a.Krążek zazatytułowany będzie "Ever" i zawierać będzie dwie nowe piosenki.Wersja limitowana wzbogacona zostanie o DVD.Ciekawe w jakim klimacie będzie ów singielek...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jest już kilka filmików z koncertów GACKTA w europie:

http://www.youtube.com/watch?v=D4PzoMZBBX8
http://www.youtube.com/watch?v=PpoInn7fS9w&hd=1
http://www.youtube.com/watch?v=t0LtUCQl8WE
http://www.youtube.com/watch?v=grNU-8cbr6A
http://www.youtube.com/watch?v=6nGamH2QaUQ

Szkoda tylko tych fanek stojących do późnych godzin i czekających na wyjście GACKTA z klubu/sali koncertowej a ten tylko z dumnym uśmieszkiem przemiszczał się bezinteresownie miedzy ochroniarzami

PV do "EVER": http://www.youtube.com/watch?v=HhlRsrIPsNg

i coś ode mnie:

GACKT - THE ELEVENTH DAY ~SINGLE COLLECTION~
Link: http://www.megaupload.com/?d=Y5TNDRL4

hasło: THE ELEVENTH DAY

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Jest już kilka filmików z koncertów GACKTA w europie:
Dodam, że przy niektórych filmikach lepiej ściszcie głośniki. Wrzaski i piski tych fanek obudziłyby nawet umarłego.

Katz napisał(a):
PV do "EVER"
Ujdzie. Bez żadnych rewelacji, ale też nie ma na co szczególnie narzekać.
Przy okazji, zauważyłem, że w tym klipie z GackJob jest tylko You. Ponownie pojawili się Shun z Duel Jewel (gitara prowadząca), Ni~ya z Nightmare (bas) i Tsukasa z D'espairsRay (perkusja).

Katz napisał(a):
GACKT - THE ELEVENTH DAY ~SINGLE COLLECTION~
Nie sposób nie zauważyć, że to już drugi album kompilacyjny Gackta w ciągu miesiąca (poprzedni, czyli "ARE YOU "FRIED CHICKENz"??", ukazał się 23 czerwca), a czwarty w ciągu zaledwie dwóch lat. Kiedyś ten facet zachwycał, dzisiaj jest głównie świetnym tematem do żartów.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
straszny mag Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
straszny mag
Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Posty: 5
Skąd: empty place
słucham tego gościa od wielu lat i za każdym razem potrafił mnie pozytywnie zaszokować. ale teraz to jakiś kiepski żart. ani nowego albumu, ani żadnej powalającej z nóg piosenki. same single, single collection, kompilacje i inne praktycznie niepotrzebne rzeczy. chyba powoli się wypala.

same koncerty z Europy prezentują się co najmniej dziwnie. te z Monachium to już w ogóle jest smutne, Gackt ledwo wyrabiał ze śpiewaniem, z tego, co widziałam na tych filmikach. poza tym podobno rzucił się w publiczność. mam mieszane uczucia. rozumiem, że styl musi mu się zmieniać od czasu do czasu, ale nigdy nie podejrzewałam, że dojdzie do czegoś takiego.

pv jest ok, poza tym, że tak dziko nakręcone. wszystko wchodzi na siebie i za dużo tych ujęć. przynajmniej piosenka jest nawet, nawet...

wszystkie panny, z którymi rozmawiam na jego temat dziwią się, jak mogę powiedzieć o nim 'zabawny, żałosny, śmieszny, przykry'. ale takie są fakty. niestety, głupim fangirlom trudno przyjąć choćby jedną małą krytykę. to już nawet nie krytyka, tylko po prostu prawda.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Blanc侍KATZ napisał(a):
PV do "EVER": http://www.youtube.com/watch?v=HhlRsrIPsNg
Po obejrzeniu PV-ki do "Ever",stwierdzam,że szału nie ma.Klip raczej słaby,piosenka średnia,a Gacek wizualnie wydaje się coraz bardziej sztuczny.Poza tym,długo wyczekiwanego albumu jak nie było,tak nadal nie ma.Trochę nie fajnie...

Podrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
"Ever" jest całkiem spoko, pv też przyjemne, Gackt ma genialną fryzurę i jest świetnie ubrany. Uwielbiam takie warkoczyki u facetów.

Co do koncertów i rzucania się w publiczność, to wcale się nie rzucił, tylko zemdlał, a tłum go złapał. Na swoim blogu napisał, że jego gardło krwawi i cały czas ma w ustach smak krwi.

Facet się wykończył fizycznie. W sumie to się nie dziwię, że nie ma siły na wydawanie nowych albumów, tylko żeruje na kompilacjach. Aczkolwiek wolałabym, żeby wycofał się ze sceny z godnością, póki jeszcze może, zanim go z niej zniosą...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
straszny mag Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
straszny mag
Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Posty: 5
Skąd: empty place
tak, dopiero po zamieszczeniu posta przeczytałam jego wpis. bo mi wszyscy wmawiali, że sam się rzucił, co było dla mnie nie do uwierzenia. ale teraz wszędzie posypała się ogólna panika. trochę mi przykro, że musiało dojść do czegoś takiego. ale to też musi być w dużej mierze jego własna wina.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nowe newsy od Gackta;Jak pisze JaME:

"Nie ma mowy, aby Europa zapomniała o czerwcowych występach supergwiazdy GACKTa. To samo tyczy się również samego artysty.

Z zaplanowanymi na 30 marca koncertowym albumem oraz koncertowym DVD zawierającymi materiał z finału trasy GACKT COMING TO EUROPE 2010 ATTACK OF THE "YELLOW FRIED CHICKENz" w Bochum ci fani, którzy nie byli w stanie odczuć tego podczas koncertu, a także ci, którzy nie mogli wziąć w nim udziału, otrzymają możliwość zapoznania się choćby w części z jego atmosferą."

Szkoda tylko,że nowego albumu studyjnego jak nie było,tak nadal nie ma.I tak od 2005 roku...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
I Gacek znów nie zachwyca. Jak pisze JaME:

"Vocaloid, popularny program syntetyzujący wokal, od niedawna ma nową odsłonę, nazwaną Gackpoid i zawierającą głos supergwiazdy GACKTa.

Obecnie na 20 kwietnia planowane jest wydanie składanki z wykorzystaniem Kamui Gakupo. Album ma nosić tytuł Kira Hyakka Ryoran Butokai feat. Kamui Gakupo i jako bonus zostaną do niego dodane breloczek do telefonu i pocztówka."

Szczerze mówiąc zamiast kolejnej składanki, wolałbym w końcu jakiś album studyjny z całkiem nowym materiałem...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Obecnie na 20 kwietnia planowane jest wydanie składanki z wykorzystaniem Kamui Gakupo. Album ma nosić tytuł Kira Hyakka Ryoran Butokai feat. Kamui Gakupo i jako bonus zostaną do niego dodane breloczek do telefonu i pocztówka."
Fakt, że będzie to nagrane przy użyciu jakiegoś programu, załamuje bardziej niż wiadomość o kolejnej kompilacji. Jak dla mnie, wydawnictwo tylko dla zagorzałych fanów.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
To może ta wiadomość poprawi Ci nieco humor Kamzo. 6 lipca Gackt wyda nowy, w sumie już 39 singiel. Tytuł na razie nie jest nany, ale wiadomo, że ukaże się w dwóch wersjach: regularnej i limitowanej zaopatrzonej w DVD.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
To może ta wiadomość poprawi Ci nieco humor Kamzo. 6 lipca Gackt wyda nowy, w sumie już 39 singiel. Tytuł na razie nie jest nany, ale wiadomo, że ukaże się w dwóch wersjach: regularnej i limitowanej zaopatrzonej w DVD.
Kolejny singiel? Chyba chce dogonić Ayumi Hamasaki A tak serio, to w sumie po roku przerwy mogę przełknąć informację, że znowu nici z nowego albumu.
Swoją drogą, uwagę zwraca początek newsa (na temat wspomnianego wyżej singla) na JaME, gdzie zaczyna się od słów: "Popowa supergwiazda GACKT wyda 13 lipca swój trzydziesty dziewiąty singiel."
Po krótkiej chwili namysłu, muszę stwierdzić, że faktycznie Gacktowi od jakiegoś czasu bliżej do muzyki pop, niż do rockowych brzmień.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Po krótkiej chwili namysłu, muszę stwierdzić, że faktycznie Gacktowi od jakiegoś czasu bliżej do muzyki pop, niż do rockowych brzmień.
No niestety. Wokalnie Gacek nadal jest świetny,ale swoimi kompozycjami od dłuższego czasu mnie nie zachwyca.Ni to pop ni to rock.Szczerze mówiąc co do Gacka,to wielkie nadzieje wiązałem z grupą S.K.I.N.,którą stworzył z Sugizo i Yoshikim,ale ta jak wiemy,rozpadła się po paru koncertach,a panowie wrócili do swoich dotychczasowych zajęć.Zastanawiam się,czy nie lepiej byłoby gdyby Gackt przyłączył się do jakiejś rockowej formacji,zostawiając komponowanie muzyki innym,natomiast sam skupiłby się na tekstach i śpiewaniu,tak jak to było za czasów jego aktywności w Malice Mizer?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Według JaME to prawie wszyscy są popowymi gwiazdami ;p


Hayato napisał(a):
Ni to pop ni to rock
Pop-rock

Narzekacie Panowie. Nie powiecie mi chyba, że nowy kawałek Lunatyków jest jakiś wybitnie rockowy. Na scenę łatwiej się wraca czymś, co może się spodobać dużej ilości osób. A pop-rock ma to do siebie, że zbliża tych którzy lubią rocka i tych popowych


Hayato napisał(a):
Szczerze mówiąc co do Gacka,to wielkie nadzieje wiązałem z grupą S.K.I.N.,którą stworzył z Sugizo i Yoshikim,ale ta jak wiemy,rozpadła się po paru koncertach,a panowie wrócili do swoich dotychczasowych zajęć.
Zajebisty niewypał

Co do Gackta, to ostatnio wydał album. Co prawda single collection, ale album. Zawiera tyle utworów, co trzeba.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Narzekacie Panowie.
Nie chodzi już o to, że ostatnimi czasy podążył bardziej w kierunku popu, a raczej o jakość kompozycji. Owszem, wśród nowych utworów Gackta, wciąż trafiają się takie, które mi się podobają, ale jest ich mniej niż dawniej.

Laru napisał(a):
Nie powiecie mi chyba, że nowy kawałek Lunatyków jest jakiś wybitnie rockowy.
Oczywiście, że nie jest (i bynajmniej nie jest to pierwszy taki kawałek w ich twórczości). Jednak wcale mi to nie przeszkadza, gdy dany utwór po prostu do mnie trafia i przemawia. A "PROMISE" zdecydowanie się to udało.

Hayato napisał(a):
Szczerze mówiąc co do Gacka,to wielkie nadzieje wiązałem z grupą S.K.I.N.,którą stworzył z Sugizo i Yoshikim,ale ta jak wiemy,rozpadła się po paru koncertach,a panowie wrócili do swoich dotychczasowych zajęć.
Laru napisał(a):
Zajebisty niewypał
Dodam jeszcze, że zagrali JEDEN (tak, jeden) koncert xD W sumie to cały ten projekt mam gdzieś, bo każdy z tych panów ma dosyć roboty i bez S.K.I.N.

Laru napisał(a):
Co do Gackta, to ostatnio wydał album. Co prawda single collection, ale album. Zawiera tyle utworów, co trzeba.
Kolejna niepotrzebna kompilacja, których liczba chyba już przekroczyła ilość właściwych albumów studyjnych. Problem w tym, że od czasów "DIABOLOS", tak naprawdę nie mieliśmy żadnego albumu, który zawierałby zupełnie nowy materiał (poprzedzony dwoma, maksymalnie trzema singlami).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gackt w Polsce!!!

Fani visualu czy alternatywnego grania przyzwyczaili się już do odwiedzających nas licznych zespołów z Japonii, teraz jednak szykuje się prawdziwa gratka dla fanów japońskiego popu. Dziś na oficjalnie stronie Gackta ogłoszono przebieg trasy koncertowej po Europie, w ramach której artysta zawita także do Polski. Trasa GACKT:YELLOW FRIED CHICKENz 2011 EUROPEAN TOUR obejmie następujące wydarzenia:

20.07. Le Bataclan - Paryż (FR)
21.07. Le Bataclan - Paryż (FR)
23.07. E-Werk - Kolonia (DE)
26.07. Melkweg - Amsterdam (NL)
27.07. Forum - Londyn (UK)
29.07. Bikini - Tuluza (FR)
30.07. RAZZMATAZZ 1 - Barcelona (SP)
01.08. Backstage Werk - Monachium (DE)
03.08. Huxleys - Berlin (DE)
04.08. Syma B - Budapeszt (HU)
06.08. Stodola - Warszawa (PL)
07.08. Haus Auensee - Lipsk (DE)
09.08. Arenan - Sztokholm (SE)
11.08. Arena Moscow Club - Moskwa (RU)


Szczegóły dotyczące biletów czy samego koncertu nie sa póki co znane.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Hoho, no to bez wątpienia najlepszy rok dla j-Music w Polsce ;p jednak zaskoczony nie jestem, gdyż ploty o koncertach w tej części europy były od dawna.

Raczej nie muszę się pytać Mart czy jedzie ;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » Gackt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook