Forum Dragon Ball Nao

» Dorosły Gotenks

Strony: 1, 2, 3  

Czy chciałbyś zobaczyć Dorosłego Gotenksa w akcji?

Czy chciałbyś zobaczyć Dorosłego Gotenksa w akcji?
No jasne! 79,10% 53 79,10%
Raczej nie 8,96% 6 8,96%
Nie, to bez sensu :/ 11,94% 8 11,94%
Wszystkich głosów: 67
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Postanowiłem powiększyc serie tematów o nowych wojach, jak np. Gku SSJ5 o... no właśnie... Dorosłego Gotenksa. Ostatnio spotkałem sie w necie z świetnym obrazkiem ilustrujcym Gotenksa jako dorosłego już gościa. Swoja drogą szkoda że w GT Tronk i Goten się nie scalili, a co wy o tym myślicie?
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Uzupelnienie mojego poprzedniego posta:
Moze i fajnie bylo by zobaczyc Gotenksa w GT ale widzielismy juz Vegetto o tym poziomie mocy wiec niebylo by to zbyt ciekawe. I mam pytanie. Jak sie robi ankiete? Tylko prosze ze szczegolami. Nara

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mógłbym zobaczyć dorosłego Gotenksa ,ale chyba fajniejszy byłby ten mały.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nom fakt, że mały może miałby lepszy humorek, ale większy w formie SSJ3 mógłby przerażać mocą!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Trzeba zacząć od tego czy by osiągnął poziom ssj3?
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Mysle ze fajnie by wygladal ten "dorosly GOTENKS"
super by bylo go "poznac"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Do Brolli:

Myślę że mimo zaniedbania treningu, Dorosły Gotenks osiągnąłny poziom SSJ3. szcególne znaczenie miałaby jego moc, byłaby z pewnością większa niż Goku SSJ3
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dorosły Gotenks, dobry pomysł. Chętnie bym go zobaczył, możliwe że w necie są jakieś arty, poszukam.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Skoro mlody mial fioletowe wlosy i byl raczej bezczelny , to dorosly musial by byc starym panczorem lub harleyowcem po wielu latach odsiadki

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Super by było go zobaczyc był by na pewno [ ort! ] potężny w formir ssj3 a ciekawe jak by wyglądał??? Chyba też w necie poszukam!!
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
no nie! A jakifan dragon balla by niechciał zobaczy gotenksa dorosłego? Jestem tez ciekaw jak by wyglądał po fuzjii potalami Bo ja nie tylko chce widziec po fuzjion dance
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
No ja też bym chciała zobaczyć to wydarzenie. Najwięcej śmiechu byłoby przy Fusion Dance . W akcji był by też niezły.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
zapewne nie różnił by sie zbytnio siłą od małego. Goten i Trunks zdecydowanie zaniedbali trening wiec kto wie czy nie byłby jeszcze słabszy Chociaż Trunks sie niby podszkolił, bo Saiyanie szkolą sie w walce a we wszechswiecie Trunks duzo walczył. Możliwe tez że byłaby przez to za duza różnica miedzy siła Trunksa i Gotena
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Trunks nawet w tych pedalskich spodenkach by rzucil gotena na lopatki... Goten to dziewczynami się najbardziej interesował Walka mu nie w głowie- oby tylko ładnie wyglądać

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zajefajnie byloby zobaczyc doroslego Gotenksa. Nawet byla scenka w ktoryms z odcinkow z Li Shinronem ze Goten powiedzial do Trunksa: :Trunks- scalenie" i juz wtedy myslalem ze moze sie scala ale nic z tego

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
i tak by nic nie zrobili skoro ledwo sobie z buu radzili a jak juz mówiłem od dzieciństwa niewiele sie polepszyli
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No co ty gdyby nie ta ich arogancja spokojnie wygraliby z Fat Buu

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ale chodzi mi o walke z Majin Buu
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
On zawsze byl Majin Buu nie wwazne czy byl gruby czy chudy mial znaczek Majin na pasku, no ale chodzi ci chyba o tego chudego wiec sie z toba zgodze, Gotenks wtedy nie mial szans

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ale chodzi mi o walke z Majin Buu
Gotenks SSJ3 przewyższał siła Majin Buu...
Ich pojedynek wyraźnie to sugeruje...
Jedynie rozpad fuzji uniemożliwił Gotenksowi zadanie ostateczniego, zwycięskiego ciosu(Kame Hame Ha).
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dorosły Gotenks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook