Forum Dragon Ball Nao

» [Manga] Dragon Ball SD

Strony: 1, 2  
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
Przyznam, że nie widziałem takiego newsa na stronie więc na forum umieszczam linki

http://www.bleedingcool.com/2010/10/25/the-r ... agon-ball/

http://forums.saiyanisland.com/showthread.php?t=30691

Wynika z tego, że jakaś nowa saga powstanie i nie będzie to twór pokroju GT ale w całości stworzone przez Akirę dzieło! Oczywiście to wszystko w związku z MMORPGiem, no jakoś to trzeba zareklamować.
Chociaż z drugiej strony na http://www.daizex.com/ ani na stronach "bardziej" japońskich nic o tym nie pisali więc nie jest to znowu jakaś informacja na 100%.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo to pewnie będzie, jeśli w ogóle coś wyjdzie, jakieś parę chapterów, potem może film kinowy z tego, czy special, a nie żadna nowa seria.

Na moje oko, Toriyama jest za stary, żeby się podejmować poważnej kontynuacji serii. Innymi słowy nie ma się czym podniecać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Shounen napisał(a):
Toriyama jest za stary, żeby się podejmować poważnej kontynuacji serii.
Ma dopiero 55 lat, a Japonczycy zyja najdluzej na swiecie... Jesliby wiec mial pomysl, to czemu nie?

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A historia zna przypadki, żeby 55-latek zabierał się za długą serię? Jeśli miałaby to być kontynuacja, to musiała by być odpowiednio długa. I pewnie miałoby to być wydawane w Shonen Jumpie, a rysować co tydzień przez długi czas, to może nie być teraz dla niego takie proste, skoro z DB skończył 15 lat temu, a ostatni tom jakiejś mangi wydał 10 lat temu.

Więc na coś innego niż one-shoty nie ma co liczyć, jak dla mnie. Albo jak ten special, który wyszedł 2 lata temu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
W sumie to jak o tym myślę to chyba nic z tego nie będzie . Na paru forach zaczęły się dyskusje i nawet niektórzy mówili, że za niedługo wszystko się wyjaśni (podobno na tweeterze jakieś "ważne" osoby tak mówiły). Ale teraz wszystko ucichło... no cóż trochę szkoda bo jakąś maleńką sagę bym obejrzał, no i najlepiej jakby historia była wpleciona gdzieś między starszymi sagami kiedy jeszcze wszyscy mieli szanse (mam na myśli yamche, krilina itd.) bo w Buu Saga to tylko saiyanie się liczyli.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
bo w Buu Saga to tylko saiyanie się liczyli.
i Mr Satan

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W tej kwestii zgodzę się z Shounenem, wątpię, by powstała nowa seria Dragon Ball po tylu latach, chociaż uważam, że byłoby to miłe zaskoczenie zobaczyć naszych bohaterów ponownie w akcji, jestem jednak ciekaw jeżeli już to w jakim momencie by ta seria miała się rozpocząć, ale mniemam, że to są tylko jak na razie spekulacje, nic pewnego, więc wolę podchodzić do tego z dystansem, zobaczymy co będzie.
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Zgadzam się z przedmówcami, na pewno nie powstanie nic długiego, ale miło byłoby zobaczyć bohaterów w akcji po tylu latach.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Manga Dragon Ball zostanie ponownie wydana. Lecz nie będzie rysowana przez Toryiamę. Info pojawiło się na daizex, kanzentai i bodajże DBPolska.

A nie żadna nowa seria ...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
Łukasz napisał(a):
A nie żadna nowa seria ...
A co oznacza angielski zwrot spin-off według kolegi??
Poza tym Endzik już kwestie wyjaśnił. Bo nie wygląda mi to
na początek Dragon Ball. A z tych trzech stron, które wymieniłeś
tylko na DBPolska jest ta informacja przeinaczona.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jak dla mnie, tego który tworzy to DB SD, to trochę fantazja poniosła. Wcale nie wygląda na spinoff tylko jak jakiś przeklęty remake, w którym przeinaczone są fakty.

Grupa Mirai
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
o_O co to w ogóle ma być? Oby to był fake, a Dragon Ball SD dopiero wyjdzie i będzie to po prostu remake a nie jakieś tandetne "streszczenie" "przeinaczenie" ! W ogóle jak to nazwać do diabła!
enson
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.837
Posty: 3
Wiadomo juz moze kiedy Dragon Ball SD wyjdzie? bo nic moge znajsc a nie orientuje sie w tych forach japonskich itd
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierwszy rozdział już wyszedł (czytaj newsy http://dbnao.net), link do niego masz w tym temacie i w komentarzach do newsa, a drugi wyjdzie, jak wyjdzie.

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat tego rozdziału, to nic podniecającego, z humorem też raczej kiepsko, ale niech sobie będzie, zawsze to coś nowego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
enson
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.837
Posty: 3
a wiadomo cos moze o anime czy wyjdzie?
Bo z tego co widze to tak jakby powtorka zwyklego db tyle ze w inny sposob, takze trenuje wraz z krilanem u genialnego zolwia
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na pewno nie będzie anime, jakie niektórzy by chcieli, przecież to tylko manga tworzona dla jaj w zasadzie, żeby ożywić atmosferę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Właśnie sobie przeczytałem i powiem, że wygląda to całkiem całkiem
Byłoby fajnie gdyby ktoś regularnie zamieszczał tutaj linki do nowych epizodów

Swoją drogą, trochę to dziwne.
Toriyama wziął się za odświeżenie DB, a nie chce stworzyć nowego DB Poszedł na łatwiznę? Ta wersja AF, która przedstawiona została na stronie DBNao jest na prawdę dobra(no poza tą bombą atomową). Myślę, że Toriyama byłyby wstanie ją ulepszyć, a może nawet stworzyć coś zupełnie nowego. Facet jest młody, ma dopiero 56 lat, mógłby jeszcze stworzyć drugie tyle mangi i anime DB. Pewnie jest codziennie zalewany listami błagalnymi o kontynuację DB...
Swoją drogą, na jakiejś stronie przeczytałęm, że ponoć Toriyama, gdy był w Szczecinie powiedział, że DB AF zostało już narysowane, ale nie mógł się dogadać w sprawie ceny sprzedaży praw do stworzenia mangi i anime, i AF nigdy nie ujrzy światła dziennego. Problem w tym, że nigdzie nie znalazłem info jako Toriyama był kiedykolwiek w Szczecinie, jest więc to zapewne plotka jak każda inna o kontynuacji DB po GT...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale tego spin-offu nie tworzył Toriyama tylko Oishi Naho, ten sam koleś, który narysował 2 chaptery na podstawie speciala z 2008 roku, innych rozdziałów na razie nie ma, i nie wiadomo czy się pojawią w ogóle, bo jak Shounen wspomniał, ta manga została zrobiona dla fun'u a jej skrót SD należy definiować jako Super Deformed, czyli na nasze tłumaczenie - totalnie przekształcona.

Jedynie w co wierzę, to w to, że prędzej czy później zremasterowane tak jak "DB Kai" zostanie oryginalne DB, bo akurat w przypadku tej serii przydałby się liffting aby dało się ją oglądać w dzisiejszych czasach

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Manga] Dragon Ball SD
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook