Forum Dragon Ball Nao

» Trunks SSJ3

Strony: 1, 2, 3  

Czy Trunks powinien osiągnąć SSJ3 przed Goku?

Czy Trunks powinien osiągnąć SSJ3 przed Goku?
Tak, zasłużył 31,48% 17 31,48%
Nie, jest za cienki 42,59% 23 42,59%
Wcale nie powinien go osiągnąć 25,93% 14 25,93%
Wszystkich głosów: 54
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Oto kolejny temacik związany z tym czego nie ma, lecz co chciałoby sie zobaczyć Tym razem wypowiadajcie się na temat postaci Trunksa na poziomie SSJ3!

Wg. mojego zdania Akira powinien pozwolić temu ambitnemu gościowi ujażmić SSJ3 przed Goku, myślę że w pełni na to zasłużył, wystarczył nidługi trening, by przed Cell Game osiągnął poziom USSJ.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Osiągnął USSJ owszem, ale po USSJ jest SSJ2, którego nie osiągnął.
Na moje oko Trunks nie zasłużył na poziom SSJ3, nie pod względem ducha walki, zapału itp., a z powodu braku potrzeby, jedyne co potrzebował to ostrzec przyjaciół oraz osiągnąć jakiś poziom energii, by bez problemu uporać się z Androidami z przyszłości

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
jasne, w ogole wszyscy powinni miec ssj3...
troche nie rozumiem sensu takich tematow.

nie sadze takze, zeby dobrym pomyslem bylo osiaganie ssj3 przez co drugiego wojownika.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
no to samo można powiedzieć o zwykłym SSJ czy SSJ2. Też za dużo wojowników je osiągnło (SSJ2 przecież [ ort! ] Gohan Vegeta, Goku, Vegetto i Gogeta). Ten poziom (SSJ3) jak i wszystkie inne, gdyby ciągnąć świetną serie Z mógłby się stać już "normalką".

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ale gdyby już wszyscy wojownicy osiągnęli SSJ3 to by musiało być coś nowego. Trochę śmisznie by było gdyby każdy z nich miał takie długie włosy
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Za daleko mu do ssj3 , asia ma racje, GOKU musi miec jakis poziom tylko dla siebie (no poza gotenksem)

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Gdybać mozna nad kazdą postacią ,ale do rzeczy.Trunks nie zasłużył żeby osiągnąć poziom ssj3 wg. mnie już szybciej Vegeta lub Vegetto powinni go osiągnąć.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
A jeszcze cos dorzuce, Ankieta jest zle sformulowana tj. nie sadze aby trunks byl za cienki na ssj3 ale to songo byl od niego silniejszy, poza tym to nie my tworzylsmy DB, na pewno [ ort! ] byl powod aby Akira dal ssj3 Goku pierwszemu i wlasciwie jedynemu !

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Trunks na pewno [ ort! ] zasłużył na status SSJ3 ale popieram Desmatrixa
że poziom SSJ3 był zarezerwowany dla Goku
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Jak dla mnie Trunks zasluzyl na SSJ3 ale nie powinien go osiagnac przed goku. A po drugie to Goku przed walka z Cell'em tez osiagnal USSJ tylko ze nie uzywal go z powodu utraty szybkosci na nim. Jedna rzecz szpaner, mala poprawka. Vegetto i Gogeta to ta sama osoba chyba ze chodzilo ci o Gotenksa.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Możliwe ze Trunks w odległej przyszłości osiągnąłby ten SSJ2 ale co do SSJ3 to myslę że brakowałoby mu talentu (przecież [ ort! ] nawet Vegeta, wybitny i uzdolniony wojownik go nie osiągnął).
poza tym [ ort! ] w swojej przyszłości Trunks nie potrzebowałby takiej mocy, jako SSJ spokojnie rozwalił cyborgi i Cella.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Ikki Shun Vegetta i Gogeta to teorytycznie to samo.
Vegetto mial nizsze poziomy i scalili sie dzieki kolczykom.
Gogeta mial ssj4 i scalenie nastapilo po FUSION DANCE!

I popieram PAXEL'a.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Wiem to Desmatrix ale na stronach o poziomach chyba zawsze sa podani Vegetto i Gogeta i napisane jest tak ze Vegetto osiagnal ssj a Gogeta ssj i ssj4. To zamiast tak to zrobic nie lepiej uzywac poptrostu Vegetto lub Gogeta? Ja uzywam Vegetto bo bardziej mi sie podoba. A jesli ktos chce o tym popisac to nie tu bo to jest temat Trunks SSJ3.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Moim zdaniem trunks z przyszłosci osiągnoł ten poziom aby zniszczyc buu Jak by tak nie było to pewnie poprosił by naszych bohaterów o pomoc, chyba ze niezdążył i buu go zabił
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja uważam zdecydowanie ,że Trunks nie zasłużył na zdobycie zaszczytnego poziomu jakim jest SSJ3. Takie jest moje okrutne zdanie. Poziom z taką posiadaną siłą, przy którym żywe ciało wymięka... Nie może być dla każdego. To jest według mnie zaszczyt, do którego Trunks niestety nie "dorusł". Nawet inni wybitni wojownicy nie osiągali SSJ3, więc dlaczego on miałby tego dostąpić? Moja odpowiedź - "Wcale nie powinien jego osiągnąć". SSJ3 nie może stać się "normalką", czymś "Popularnym".

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zgadzam sie w zupelnosci z Mistrzem. Trunks nie powinien osiagnac SSJ3, poniewaz nie dojrzal do tego. Jak juz tu wymienil Mistrzu- SSJ3 nie moze stac sie czyms popularnym tak jak SSJ2 i SSJ, bo byloby to juz mniej ciekawe.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
wg mnie zasłyżył, ale tylko future trunks bo trunks z gt to totalna porazka

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
wg mnie zasłyżył, ale tylko future trunks bo trunks z gt to totalna porazka
zgadzam sie z tym

Obraz
PALATIAL REGALIA
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
trunks zasłużył jedynie na kopa w dupę. Skoro Vegeta nie osiągnął tego poziomu , o trunksie nie ma co gadać

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Moim zdaniem Trunks nie powinien mieć ssj3 ponieważ nawet nie miał ssj2 a poza tym w zupełności wystarczy by miały ten poziom tylko dwi osoby(Gotenks,Goku)

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Trunks SSJ3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook